To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

BOW must go on... - dla początkujących!

oscarez - Pon Lut 01, 2010 9:16 am

Dawid17 napisał/a:
nie nauczył się cierpliwości dla nowicjuszy


zwlaszcza dla tych, ktorzy tłustym drukiem sprzedaja kiepskie twierdzenia :mrgreen:


Dawid17 napisał/a:
wstrzemięźliwości poglądów


a to zapewne moj "tradycyjny antysemityzm"


Dawid17 napisał/a:
Ciekawi mnie, kiedy dasz mi spokój antysemito?


to zapewne odpowiedz na wyimaginowane inwektywy do niego

Dawid17 napisał/a:
Twoje IP już mam, Policję zawiadomię jutro z rana ....


a tu juz kolega przesadzil i zaciągnął się o jeden raz za dużo i tak chyba jakims kiepskim stuffem :mrgreen:

Ale widze, ze od rana wytrzezwiał (bo zapewne musiał pójśc do pracy) bo na privie nie znalazlem juz pogrozek o nasylaniu na mnie policji i wyzwisk od Pornogrubasow
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

rosomak - Pon Lut 01, 2010 9:21 am

A ja bym tak proponowal zamknac ten watek dyskusji...
oscarez - Pon Lut 01, 2010 9:24 am

fakt. juz sie "wypalil".
Anonymous - Pon Lut 01, 2010 11:13 am

Świetne samopoczucie oscara rzeczywiście niestety pozwala zamknąć już dyskusję.
Wiktor - Pon Lut 01, 2010 11:29 am

Ponieważ zamykanie tego wątku dziwnie się nam przeciąga ;) pozwolę sobie na niewielką interwencję i zamknięcie go osobiście, definitywnie 8)
Podobne pyskówki skutecznie psują atmosferę Forum, zatem - po raz ostatni - proszę wszystkich o uskutecznianie ich wyłącznie na privie (o ile ktoś naprawdę musi).
Na forach publicznych uprasza się o dyskutowanie o konkretach i przy użyciu merytorycznych argumentów.
Najlepiej o whisky. Da się ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group