BOW must go on... - dla początkujących!
oscarez - Pon Lut 01, 2010 9:16 am
| Dawid17 napisał/a: | | nie nauczył się cierpliwości dla nowicjuszy |
zwlaszcza dla tych, ktorzy tłustym drukiem sprzedaja kiepskie twierdzenia
| Dawid17 napisał/a: | | wstrzemięźliwości poglądów |
a to zapewne moj "tradycyjny antysemityzm"
| Dawid17 napisał/a: | | Ciekawi mnie, kiedy dasz mi spokój antysemito? |
to zapewne odpowiedz na wyimaginowane inwektywy do niego
| Dawid17 napisał/a: | | Twoje IP już mam, Policję zawiadomię jutro z rana .... |
a tu juz kolega przesadzil i zaciągnął się o jeden raz za dużo i tak chyba jakims kiepskim stuffem
Ale widze, ze od rana wytrzezwiał (bo zapewne musiał pójśc do pracy) bo na privie nie znalazlem juz pogrozek o nasylaniu na mnie policji i wyzwisk od Pornogrubasow
rosomak - Pon Lut 01, 2010 9:21 am
A ja bym tak proponowal zamknac ten watek dyskusji...
oscarez - Pon Lut 01, 2010 9:24 am
fakt. juz sie "wypalil".
Anonymous - Pon Lut 01, 2010 11:13 am
Świetne samopoczucie oscara rzeczywiście niestety pozwala zamknąć już dyskusję.
Wiktor - Pon Lut 01, 2010 11:29 am
Ponieważ zamykanie tego wątku dziwnie się nam przeciąga pozwolę sobie na niewielką interwencję i zamknięcie go osobiście, definitywnie
Podobne pyskówki skutecznie psują atmosferę Forum, zatem - po raz ostatni - proszę wszystkich o uskutecznianie ich wyłącznie na privie (o ile ktoś naprawdę musi).
Na forach publicznych uprasza się o dyskutowanie o konkretach i przy użyciu merytorycznych argumentów.
Najlepiej o whisky. Da się
|
|
|