To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli aktualnie atakujemy... - Ardbeg Almost There

michu - Wto Kwi 22, 2008 2:25 pm

ja bym tą setkę łyknął Czarku (jeśli jeszcze można oczywiście).
David - Wto Kwi 22, 2008 4:31 pm

No i bardzo ładnie. Nie pożałujecie. :mrgreen:
Wiktor - Wto Kwi 22, 2008 5:13 pm

nardbegomani ;]
Mistu - Wto Kwi 22, 2008 7:01 pm

I proszę jak wszystko rozejdzie sie po wątrobie :mrgreen:
Wiktor - Pią Kwi 25, 2008 4:36 pm

Skoro jest komplet - zamykam temat, szczęśliwi udziałowcy niech się dogadują na privie ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group