czyli best of coś-tam ;-) - W necie znalezione
oscarez - Sob Lis 05, 2011 6:00 pm
| Czarek napisał/a: | brora 30 yo razem z Royal Lochnagar 12 itd
co się dzieje w głowie laika po zaglądnięciu na taka stronę - aż strach się bać o tym mysleć, toz każda zabutelkowana whisky jest mega Mr. Green
zwłaszcza Glenmorangie Laughing |
przynajmniej taniej
Rajmund - Sob Lis 05, 2011 7:10 pm
A na pierwszym miejscu Aberfeldy 21yo OB! Ja wiem, że na pierwszym, bo alfabetycznie, jednak ciśnie się na usta pytanie kto i według jakich kryteriów tę listę układał.
Mateo - Sob Lis 05, 2011 7:42 pm
| Rajmund napisał/a: | | kto i według jakich kryteriów tę listę układał. |
Pewnie jak zwykle głównym kryterium była $$$ ... jak to zwykle bywa w listach TOP .
Pawcio - Pon Lis 07, 2011 5:09 pm
Dalmore z serii Stillman Dram chetnie bym sprawdził co warta.
oscarez - Wto Lis 08, 2011 12:22 pm
28-29yo widzialem za 300-350F ok 30yo nie widzialem. To warta
Pocieszny_PCS - Czw Lis 24, 2011 11:03 pm
NO to i jak coś dodam, może nie w necie znalezione, ale...
Kupiłem sobie miniaturkę w sklepie u waszego "ulubionego" brand ambasadora
(obrazek w załączeniu)
Rajmund - Czw Lis 24, 2011 11:11 pm
| Pocieszny_PCS napisał/a: | Kupiłem sobie miniaturkę w sklepie u waszego "ulubionego" brand ambasadora
(obrazek w załączeniu) |
No przecież człowiek się zna.
Jak to powiedziała szanowna druga połówka Ambasadora? Mistrz obciachu...?
Mateo - Pią Lis 25, 2011 1:40 am
| Rajmund napisał/a: | | Pocieszny_PCS napisał/a: | Kupiłem sobie miniaturkę w sklepie u waszego "ulubionego" brand ambasadora
(obrazek w załączeniu) |
No przecież człowiek się zna.
Jak to powiedziała szanowna druga połówka Ambasadora? Mistrz obciachu...? |
Tam chodzi tylko o obrót ,nic więcej ... każdy sobienajduje ścieżkę w życiu . Z drugiej strony od picia balantajki to można źle przylepic etykietkę nieprawda-ż B-) ??
windham hell - Pią Lis 25, 2011 4:56 pm
http://www.youtube.com/watch?v=clltiQBBM08
taka ciekawostka zupełnie nie whisky-owa ,
Pocieszny_PCS - Nie Sty 08, 2012 8:32 pm
Dawno w tym wątku się nic nie działo. Dorzucę małą perełkę:
http://www.youtube.com/wa...feature=related
Bardzo profesjonalnie
Rajmund - Nie Sty 08, 2012 9:23 pm
Aż żałuję, że mnie tam nie było. Cholera, może tak powinny wyglądać nasze Xmasy i Młyny...?
oscarez - Pon Sty 09, 2012 8:36 am
no jak whisky degustacja jak tam w bilard graja, przebieraja sie i pija Tullamore Dew??
ot impreza karnawalowa w osiedlowym pubie poprostu. a i w rzutki graja tylko, ze teraz to sie Darts - bardziej dumnie i wybrzmieniu pod Star Wars troche podchodzi
ElBocheno - Wto Sty 10, 2012 6:26 pm
Obejrzałem to z opadniętą koparą...
K*!#a!!
Rajmund - Wto Sty 10, 2012 9:03 pm
Sam widzisz! To jest właściwy kierunek, a nie jakieś dyrdymały, przeterminowane whisky...
pawelb - Czw Sty 12, 2012 11:35 am
Tak walenie mlotem i po pysku tego nam trzeba/bo my niesmialo w tenisa stolowego czasem/
Nawiasem mowiac jakie trunki taka impreza,pa
|
|
|