To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli best of coś-tam ;-) - W necie znalezione

oscarez - Sob Lis 05, 2011 6:00 pm

Czarek napisał/a:
brora 30 yo razem z Royal Lochnagar 12 itd
co się dzieje w głowie laika po zaglądnięciu na taka stronę - aż strach się bać o tym mysleć, toz każda zabutelkowana whisky jest mega Mr. Green
zwłaszcza Glenmorangie Laughing


przynajmniej taniej 8)

Rajmund - Sob Lis 05, 2011 7:10 pm

A na pierwszym miejscu Aberfeldy 21yo OB! Ja wiem, że na pierwszym, bo alfabetycznie, jednak ciśnie się na usta pytanie kto i według jakich kryteriów tę listę układał.
Mateo - Sob Lis 05, 2011 7:42 pm

Rajmund napisał/a:
kto i według jakich kryteriów tę listę układał.


Pewnie jak zwykle głównym kryterium była $$$ ... jak to zwykle bywa w listach TOP . :?

Pawcio - Pon Lis 07, 2011 5:09 pm

Dalmore z serii Stillman Dram chetnie bym sprawdził co warta.
oscarez - Wto Lis 08, 2011 12:22 pm

28-29yo widzialem za 300-350F ok 30yo nie widzialem. To warta :mrgreen:
Pocieszny_PCS - Czw Lis 24, 2011 11:03 pm

NO to i jak coś dodam, może nie w necie znalezione, ale...
Kupiłem sobie miniaturkę w sklepie u waszego "ulubionego" brand ambasadora
(obrazek w załączeniu)

Rajmund - Czw Lis 24, 2011 11:11 pm

Pocieszny_PCS napisał/a:
Kupiłem sobie miniaturkę w sklepie u waszego "ulubionego" brand ambasadora
(obrazek w załączeniu)

No przecież człowiek się zna.
Jak to powiedziała szanowna druga połówka Ambasadora? Mistrz obciachu...? ;-)

Mateo - Pią Lis 25, 2011 1:40 am

Rajmund napisał/a:
Pocieszny_PCS napisał/a:
Kupiłem sobie miniaturkę w sklepie u waszego "ulubionego" brand ambasadora
(obrazek w załączeniu)

No przecież człowiek się zna.
Jak to powiedziała szanowna druga połówka Ambasadora? Mistrz obciachu...? ;-)


Tam chodzi tylko o obrót ,nic więcej ... każdy sobienajduje ścieżkę w życiu . Z drugiej strony od picia balantajki to można źle przylepic etykietkę nieprawda-ż B-) ??

windham hell - Pią Lis 25, 2011 4:56 pm

http://www.youtube.com/watch?v=clltiQBBM08

taka ciekawostka zupełnie nie whisky-owa , :D :D :D

Pocieszny_PCS - Nie Sty 08, 2012 8:32 pm

Dawno w tym wątku się nic nie działo. Dorzucę małą perełkę:

http://www.youtube.com/wa...feature=related

Bardzo profesjonalnie :)

Rajmund - Nie Sty 08, 2012 9:23 pm

Aż żałuję, że mnie tam nie było. Cholera, może tak powinny wyglądać nasze Xmasy i Młyny...? ;-)
oscarez - Pon Sty 09, 2012 8:36 am

no jak whisky degustacja jak tam w bilard graja, przebieraja sie i pija Tullamore Dew??

ot impreza karnawalowa w osiedlowym pubie poprostu. a i w rzutki graja tylko, ze teraz to sie Darts - bardziej dumnie i wybrzmieniu pod Star Wars troche podchodzi ;)

ElBocheno - Wto Sty 10, 2012 6:26 pm

Obejrzałem to z opadniętą koparą... :|
K*!#a!! :evil:

Rajmund - Wto Sty 10, 2012 9:03 pm

Sam widzisz! To jest właściwy kierunek, a nie jakieś dyrdymały, przeterminowane whisky... ;-)
pawelb - Czw Sty 12, 2012 11:35 am

Tak walenie mlotem i po pysku tego nam trzeba/bo my niesmialo w tenisa stolowego czasem/
Nawiasem mowiac jakie trunki taka impreza,pa



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group