To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

BOW.VIP Club - II ZGROMADZENIE - WHISKY!

Pawcio - Nie Maj 20, 2007 9:37 pm

bizon napisał/a:
Witam,

Jako że drogą mailową otrzymałem wiadomość ze są jeszcze wolne miejsca na II zgromadzenie pozwoliłem sobie wpłacić zaliczkę i proszę o wpisanie mnie na liste uczestników tej zacnej imprezy ;-) :D

[ Dodano: Pią Maj 18, 2007 11:34 am ]
no tak , a o tym co najwazniejsze nie napisałem. W związku z tym że wybieram sie na zgromadzenie to mam pytanie czy może jedzie ktoś z Warszawy lub najbliższych okolic?W grupie zawsze razniej , tymbardziej ze jade pierwszy raz.



Ja tym razem lecę :mrgreen: no ale jadą jeszcze inni, na pewno chętnie "przygarną" kolegę;)

krystian - Pon Maj 21, 2007 1:57 pm

witam,

Będę jechał pkp. Wcześniej na priv. ustali się konkretny pociąg i pojedziemy.

pozdrawiam > krystian

bizon - Pon Maj 21, 2007 5:43 pm

witam,

no ja własnie też preferuje PKP z wiadomych wzgledów ;-) . Co do pociągu to o ile nie zmienia już rozkładu na letnio-wakacyjny to wydaje mi sie ze najlepszy bedzie 10:25 z centralnego i o 16 z minutami z Szczecinie( 56 pln bilet).Co do połączeń to juz mam obcykane ;-)

Tylko jeszcze raz musze dokonać płatności bo okazał sie ze przepisując numer konta zrobiłem błąd i dziś patrze a tu niespodziewana wpłata na moim koncie. Okazała sie ze to wrócił przelew z zaliczką.
Więc dziś to powtórze juz bez błędów. Tymczasem ide powąchać i posmakować jakiegoś "torfu"

Pozdrawiam.

RudeBoy - Pon Maj 21, 2007 7:46 pm

Salut,

Prawie dobrze 8) TLK ze Wschodniego 10:03, Szczecin 17:08, cena 58 zł, ale lepiej wziąć 1 klasę za 82 zł. Na powrót nie warto kupować biletów, bo różnie wychodzi :twisted:

bizon - Pon Maj 21, 2007 9:06 pm

zwracam honor, faktycznie 10:03 ze wschodniego ale co do przyjazdu to bym sie nie zgodził , ale co tam bedziemy gdybać jak i tak bedzie pewnie nowy rozkład wakacyjny i pociagi beda jezdziły po swojemu ;-)


pozdrawiam

Wiktor - Pon Maj 28, 2007 3:40 pm
Temat postu: ostateczna aktualizacja listy
Witajcie,

Czerwiec za pasem, pora zatem na podsumowanie listy uczestników Zgromadzenia, którzy swój akces poparli pierwszą (a gdzieniegdzie i drugą) zaliczką. Na dzień dzisiejszy przedstawia się ona następująco:

1) Rajmund
2) Pawcio
3,4) Asia + Wojtek
5,6) BLUE TEAM Wa-wa
7) David
8 ) Wojciech
9) Marques vel Sławek - Łódź
10) Piotr "ElBocheno"
11) Krystian Wa-wa
12) Paweł (Łódź)
13) Tomek - Tad (JG)
14,15) Włodzimierz (+1)
16) Łukasz (3-miasto)
17) Waldek (Wa-wa)
18 ) Tomek "bizon" (Wa-wa)
19) Andrzej - Szczecin
20) Wojtek Katowice
21,22) Tomek Kraków (+1)
23-25) BOW Sz-n

To zatem łącznie 25 osób. Musimy więc przyznać że przyzwoicie zgrabna ekipa się zbierze :)

Uznaliśmy też, iż nadeszła odpowiednia chwila na ujawnienie gdzie cała nasza paczka będzie bawić się drugiego dnia, czyli w sobotę, aż do nocy ;) Pod adresem www.starymlyn.pl można "podejrzeć " jak prezentuje się to sympatyczne uroczysko ;]

Z uwagi na brak dostatecznej ilości komfortowych miejsc noclegowych w omawianej lokalizacji, zakwaterowanie w sobotę zaplanowaliśmy w położonym w tzw. "połowie drogi" do Młyna, pensjonacie. Transport z pensjonatu na imprezę, tak w jedną jak i w drugą stronę, będzie oczywiście zapewniony ;)

Tym niemniej, amatorów noclegów w klimatycznych starych młyńskich murach (pokoje są co prawda w tym momencie jeszcze nieliczne, ale za to urządzone całkiem stylowo - vide foto), ewentualnie zdeklarowanych wrogów nocnych powrotów po degustacji ;) prosimy o pilny kontakt. Jest bowiem możliwość noclegu - łącznie 7 osób - w samym młynie (pokój 3-osobowy i 2 dwójki, w tym jedna z łaz. na korytarzu). Ale tu będzie już decydować zasada: kto pierwszy, ten lepszy.

Wczoraj zapadły też ostateczne decyzje co do menu, logistyki, pozostałych kosztów ogólnych. Podajemy oficjalną kalkulację:
1) nocleg w piątek - 80 zł /os ze śniadaniem (pokoje 2-os) ewentualnie 70 zł* / os (pokoje 2-os z tzw. dostawką dla 3 osoby). Jeśli są chętni na taką tańszą opcję prosimy o pilny kontakt.
2) kolacja w piątek (w lokalu) podczas degustacji - 30 zł / os (zimne zakąski - sery, wędliny, bagietki)
3) degustacja piątek (Ardmore) - 100 zł / os
4) nocleg w sobotę Pensjonat - 60 zł / os ze śniadaniem (pokoje 2-os). Ewentualnie nocleg we Młynie 50 zł* /os, śniadanie - do ustalenia.
5) aprowizacja w sobotę (obiad, kolacja - na ciepło) plus dodatkowe napoje: piwo, soki, woda - łącznie 55 zł / os.
6) transport powrotny w nocy z sob na nd. - 15 zł / os.
Z podsumowania wynika że koszt imprezy na osobę w "pełnej opcji" to 340 zł. W wariancie "oszczędnościowym" (oznaczyliśmy te opcje symbolem * )może zamknąć się w 320 zł.

Jeśli są jakieś sugestie co do "struktury" zakwaterowania, również prosimy o podawanie ich teraz. Dotyczy to ewentualnych pokoi z dodatkowym 3-m łóżkiem jak też wspólnego z kimś kwaterunku w 2-kach. W przeciwnym razie decyzje zostaną podjęte odgórnie i co za tym idzie nie w pełni demokratycznie :lol: Zostaliśmy zobligowani do przekazania oficjalnej listy gości do hotelu w pierwszych dniach czerwca.

PS. Bardzo prosimy o wpłatę 2 zaliczki w terminie, czyli do końca b.m. :)

David - Pon Maj 28, 2007 6:27 pm

no no no zapowiada się nieźle :mrgreen: jeszcze żeby były jakieś linki tej miejscowości Szczecin bo to nie wiadomo czego można sie spodziewać :wink:

jak teraz przetrwać jeszcze cały miesiąc :lol:

Pawcio - Pon Maj 28, 2007 7:37 pm

Dla mnie nocleg w młynie poproszę;)) dwójeczka z łazienką;))
krystian - Pon Maj 28, 2007 11:41 pm

..i ja również się piszę ;)

..choć z drugiej strony, kiedy czas Nasz Tam będzie tak szybko umykał, komu tam się będzie chciało spać..;)

pozdrawiam>krystian

Wiktor - Wto Maj 29, 2007 5:12 pm

Ano właśnie dlatego zwracamy uwagę że nocleg w młynie jest dobry dla kładących się spać wcześniej (z wyboru bądź z konieczności ;) ).
Po północy podstawia się transport powrotny do pensjonatu zatem kto planuje siedzieć "do rana" (o ile uda mu się taka sztuka...) niech tą właśnie opcję wybierze.

PS. W związku z pojawiającymi się wpłatami drugiej zaliczki - dla jasności raz jeszcze wyjaśniamy - ta zaliczka jest na noclegi (i częściowo catering). Zakupy Ardmore to była pierwsza ;)

Pawcio - Wto Maj 29, 2007 6:39 pm

Wiktor napisał/a:
Ano właśnie dlatego zwracamy uwagę że nocleg w młynie jest dobry dla kładących się spać wcześniej (z wyboru bądź z konieczności ;) ).
Po północy podstawia się transport powrotny do pensjonatu zatem kto planuje siedzieć "do rana" (o ile uda mu się taka sztuka...) niech tą właśnie opcję wybierze.

PS. W związku z pojawiającymi się wpłatami drugiej zaliczki - dla jasności raz jeszcze wyjaśniamy - ta zaliczka jest na noclegi (i częściowo catering). Zakupy Ardmore to była pierwsza ;)


Chyba coś Wiktor pomieszałeś, nocleg w Młynie to dla tych co siedzą do rana (a nie dla tych co się wcześnie kładą) bo reszta wraca o północy do pensjonatu.

Druga zaliczka już poszła. :mrgreen:

Wiktor - Wto Maj 29, 2007 7:59 pm

O północy to już raczej lewitacja nad stawami się szykuje :lol:
ekofol - Czw Maj 31, 2007 1:22 pm

Witam,
chciałem się z kumplem zapisać na degustację.
Jesteśmy z okolic Krakowa.Jak to zrobić?I jak tam dojechać najsprawniej?Czy może jest jakieś połączenie lotnicze?
Pozdr.,

Wiktor - Czw Maj 31, 2007 2:39 pm

ekofol napisał/a:
chciałem się z kumplem zapisać na degustację

Witam. Zgłoszenie rzutem na taśmę, ale jeszcze da się zrobić.

ekofol napisał/a:
jak tam dojechać najsprawniej

Samochód, PKP, samolot... Szczecin choć odległy jest w miarę skomunikowany z resztą świata ;) Zatem, co wygodniejsze dla Was.

ekofol napisał/a:
Czy może jest jakieś połączenie lotnicze?

Trzeba poszukać lotów do Goleniowa (przez Wa-wę albo Poznań). Lotnisko jest ok 30 km od miasta a ponieważ mamy już na liście jednego podróżnika który wybrał właśnie ten bezprecedensowy rodzaj transportu ;) więc najpewniej zorganizujemy jakieś auto które podwiezie stamtąd do centrum.

Najważniejsza sprawa na ten moment to jednak czas (a właściwie jego brak) pozostały na podjęcie decyzji. Już jutro zamykamy ostatecznie listę. Żeby jeszcze "załapać się" na II Zgromadzenie BOW.VIP trzeba wpłacić obie raty czyli po 200 zł zaliczki (cito), co jest związane z bookingiem hotelu, sprawami organizacji cateringu itd. Wskazany byłby więc kontakt i potwierdzenie akcesu jeszcze dzisiaj, na Forum (priv) albo mailem na biuro@bow.pl

Anonymous - Czw Maj 31, 2007 4:47 pm

A czy planowana jest degustacja w najbliższej przyszłości bliżej Krakowa?
Pozdr.,



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group