To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

BOW must go on... - BAZA WHISKY RUSZYŁA

Anonymous - Śro Sie 14, 2013 8:05 pm

Dziękuje!

P.S. Mogę sam to napisać kolego z Krakowa: lizu, lizu ... :mrgreen:

Pawloff - Śro Sie 14, 2013 11:20 pm
Temat postu: Re: Skala 10-punktowa - praktyczne aspekty stosowania ;)
Wiktor napisał/a:
Klasy whisky i wewnętrzny podpodział punktowy:


NIE! (1,2)
PRZECIĘTNOŚĆ (3,4)
WHISKY DO PICIA (5,6,7)
TAK! (8,9,10)




Amen!


- 5 punktów nie dla whisky przeciętnych!
- dla niewyróżniających przeciętniaków, whisky jakich tysiące, zarezerwowane są oceny 3 i 4,
- 6 i 7 też nie do szastania służą...
- a 8, 9 to już zdecydowane oznaki doskonałości



Pełny opis skali dziesiętnej można by przytoczyć w temacie FAQ.

rosomak - Czw Sie 15, 2013 7:45 am

Pawloff napisał/a:
Pełny opis skali dziesiętnej można by przytoczyć w temacie FAQ.

Podalem w FAQ pelny link do strony, na ktorej jest ten opis. FAQ sie rozrasta, a wielkosc pojedynczego postu jest, zdaje sie, ograniczona takze w niektorych wypadkach trzeba bedzie klikac na podany link. Mam nadzieje, ze to wystarczajaco czytelne ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group