BOW must go on... - BAZA WHISKY RUSZYŁA
Anonymous - Śro Sie 14, 2013 8:05 pm
Dziękuje!
P.S. Mogę sam to napisać kolego z Krakowa: lizu, lizu ...
Pawloff - Śro Sie 14, 2013 11:20 pm Temat postu: Re: Skala 10-punktowa - praktyczne aspekty stosowania ;)
| Wiktor napisał/a: | Klasy whisky i wewnętrzny podpodział punktowy:
NIE! (1,2)
PRZECIĘTNOŚĆ (3,4)
WHISKY DO PICIA (5,6,7)
TAK! (8,9,10)
|
Amen!
- 5 punktów nie dla whisky przeciętnych!
- dla niewyróżniających przeciętniaków, whisky jakich tysiące, zarezerwowane są oceny 3 i 4,
- 6 i 7 też nie do szastania służą...
- a 8, 9 to już zdecydowane oznaki doskonałości
Pełny opis skali dziesiętnej można by przytoczyć w temacie FAQ.
rosomak - Czw Sie 15, 2013 7:45 am
| Pawloff napisał/a: | | Pełny opis skali dziesiętnej można by przytoczyć w temacie FAQ. |
Podalem w FAQ pelny link do strony, na ktorej jest ten opis. FAQ sie rozrasta, a wielkosc pojedynczego postu jest, zdaje sie, ograniczona takze w niektorych wypadkach trzeba bedzie klikac na podany link. Mam nadzieje, ze to wystarczajaco czytelne
|
|
|