czyli best of coś-tam ;-) - W necie znalezione
oscarez - Czw Sty 12, 2012 2:09 pm
| pawelb napisał/a: | | bo my niesmialo w tenisa stolowego czasem/ |
ja jeszcze pamietam pewne after party gdzie zupelnie smialo poszlo kilkadziesiat rasistowskich kawalow. Ale ze mielismy przy tym jeszcze kilka butelek w pokoju to generalnie padlismy pokotem. A zjazd ten sam co w tenisa
windham hell - Czw Sty 12, 2012 5:23 pm
usiłowałem potem sobie przypomnieć chociaż jeden z tych kawałów i nie dałem rady ,
a pamiętam że płakałem z śmiechu
mik_us - Czw Sty 12, 2012 6:59 pm
A teraz z innej beczki
David - Czw Sty 12, 2012 9:18 pm
| pawelb napisał/a: | | Nawiasem mowiac jakie trunki taka impreza,pa |
i to jest najlepszy komentarz dla tego festynu z okazji dożynek
Pocieszny_PCS - Wto Sie 28, 2012 9:53 pm
dawno nic nie było w tym temacie, więc wrzucę filmik z kategorii "co ja pacze"...
...W zasadzie to jest cała seria gdzie na zlecenie kreatywnych marketerów Diageo pedalscy barmani z antypodów robią drinki z nowego Johnniego Platinum z takimi dodatkami jak trawa, dym, kolorowe kostki lodu, ciekły azot, przy użyciu fikuśnych barmańskich sprzętów z syfonem do śmietany włącznie
Czarek - Śro Sie 29, 2012 3:45 pm
jeśli JW platinuum wymaga takich zabiegów by dało sie to wypić, to niezbyt zachęcajaca jest ta edycja
A tak na marginesie, to od tego słońca na antypodach cos im sie w mózgach po.......ło,
rozumiem ze podła whisky z tasmanii wymaga pewnych zabiegów uzdatniających, ale to co na filmie to jakiś absurd
Pawcio - Śro Sie 29, 2012 4:49 pm
OMG....
Czarek - Śro Sie 29, 2012 6:16 pm
Pawcio a co powiesz jak będzie taki filmik z Caol Ilą 14 yo "Unpeated" w głównej roli
4inhand - Śro Wrz 05, 2012 4:30 pm
| Pocieszny_PCS napisał/a: | dawno nic nie było w tym temacie, więc wrzucę filmik z kategorii "co ja pacze"...
...W zasadzie to jest cała seria gdzie na zlecenie kreatywnych marketerów Diageo pedalscy barmani z antypodów robią drinki z nowego Johnniego Platinum z takimi dodatkami jak trawa, dym, kolorowe kostki lodu, ciekły azot, przy użyciu fikuśnych barmańskich sprzętów z syfonem do śmietany włącznie |
Barmaństwo molekularne - modne!
Warszawiacy mogą wstąpić do baru Pies czy Suka na Szpitalnej
http://www.facebook.com/piesczysuka
i tam Wam chłopaki zrobią drinka z kawiorem żurawinowym albo z użyciem smoke guna.
Hehe znowu trafiło na mnie i jakiś niepopularno-progresywny temat, ALE jeśli nie rozpatrywać takich rzeczy w kategorii 'whisky', to jest zupełnie spoko.
W tym barze piłem takie coś:
http://www.milerpije.pl/2...a-w-kompot.html
chociaż nie wiem czy jeszcze mają to w karcie
Pocieszny_PCS - Czw Lis 29, 2012 11:33 pm
Jak zwykle znów muszę trochę odgrzać wątek
http://www.youtube.com/watch?v=1f6IK-VOGbU
part 2 i 3 w powiązanych
Gość nieźle zakręcony.
Swoją drogą ciekawe jak taka "Glen Leithreas" smakuje
JacekBee - Pią Lis 30, 2012 1:45 am
| Pocieszny_PCS napisał/a: | Jak zwykle znów muszę trochę odgrzać wątek
http://www.youtube.com/watch?v=1f6IK-VOGbU
part 2 i 3 w powiązanych
Gość nieźle zakręcony.
Swoją drogą ciekawe jak taka "Glen Leithreas" smakuje |
Spodziewam się, że nie gorzej niż słynne whisky z Biedronki .
Pawloff - Pią Lis 30, 2012 12:00 pm
Nic, tylko otworzyć linię produkującą pralki z opcją whisky
Można połączyć program whisky z praniem koszul brązowych i nie trzeba będzie nawet używać karmelu
Pocieszny_PCS - Nie Sty 06, 2013 7:19 pm
No to znów coś dorzucimy
20 najdziwniejszych smakowych wódek
dilvish - Wto Sty 08, 2013 9:34 pm
Alaska Smoked Salmon - spróbowałbym nawet...
ardbek - Pon Sty 14, 2013 7:24 pm
wódka o smaku bekonu, korniszonów - się uśmiałem
swoją drogą, ciekawe czy ktoś pamięta trunek o smaku farby drukarskiej , który na jednym ze zjazdów w Julianowie wzbudził u wielu wielki opór - w ohmach pewnie by pobił No 1 tego powyższego zestawienia "Oddka Elitricity"
|
|
|