To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli best of coś-tam ;-) - W necie znalezione

oscarez - Czw Sty 12, 2012 2:09 pm

pawelb napisał/a:
bo my niesmialo w tenisa stolowego czasem/


ja jeszcze pamietam pewne after party gdzie zupelnie smialo poszlo kilkadziesiat rasistowskich kawalow. Ale ze mielismy przy tym jeszcze kilka butelek w pokoju to generalnie padlismy pokotem. A zjazd ten sam co w tenisa ;)

windham hell - Czw Sty 12, 2012 5:23 pm

usiłowałem potem sobie przypomnieć chociaż jeden z tych kawałów i nie dałem rady ,
a pamiętam że płakałem z śmiechu :)

mik_us - Czw Sty 12, 2012 6:59 pm

A teraz z innej beczki
David - Czw Sty 12, 2012 9:18 pm

pawelb napisał/a:
Nawiasem mowiac jakie trunki taka impreza,pa


i to jest najlepszy komentarz dla tego festynu z okazji dożynek :wink:

Pocieszny_PCS - Wto Sie 28, 2012 9:53 pm

dawno nic nie było w tym temacie, więc wrzucę filmik z kategorii "co ja pacze"...
...W zasadzie to jest cała seria gdzie na zlecenie kreatywnych marketerów Diageo pedalscy barmani z antypodów robią drinki z nowego Johnniego Platinum z takimi dodatkami jak trawa, dym, kolorowe kostki lodu, ciekły azot, przy użyciu fikuśnych barmańskich sprzętów z syfonem do śmietany włącznie :twisted:

Czarek - Śro Sie 29, 2012 3:45 pm

jeśli JW platinuum wymaga takich zabiegów by dało sie to wypić, to niezbyt zachęcajaca jest ta edycja
A tak na marginesie, to od tego słońca na antypodach cos im sie w mózgach po.......ło,
rozumiem ze podła whisky z tasmanii wymaga pewnych zabiegów uzdatniających, ale to co na filmie to jakiś absurd

Pawcio - Śro Sie 29, 2012 4:49 pm

OMG....
Czarek - Śro Sie 29, 2012 6:16 pm

Pawcio a co powiesz jak będzie taki filmik z Caol Ilą 14 yo "Unpeated" w głównej roli :mrgreen:
4inhand - Śro Wrz 05, 2012 4:30 pm

Pocieszny_PCS napisał/a:
dawno nic nie było w tym temacie, więc wrzucę filmik z kategorii "co ja pacze"...
...W zasadzie to jest cała seria gdzie na zlecenie kreatywnych marketerów Diageo pedalscy barmani z antypodów robią drinki z nowego Johnniego Platinum z takimi dodatkami jak trawa, dym, kolorowe kostki lodu, ciekły azot, przy użyciu fikuśnych barmańskich sprzętów z syfonem do śmietany włącznie :twisted:


Barmaństwo molekularne - modne!
Warszawiacy mogą wstąpić do baru Pies czy Suka na Szpitalnej

http://www.facebook.com/piesczysuka

i tam Wam chłopaki zrobią drinka z kawiorem żurawinowym albo z użyciem smoke guna.

Hehe znowu trafiło na mnie i jakiś niepopularno-progresywny temat, ALE jeśli nie rozpatrywać takich rzeczy w kategorii 'whisky', to jest zupełnie spoko.

W tym barze piłem takie coś:
http://www.milerpije.pl/2...a-w-kompot.html

chociaż nie wiem czy jeszcze mają to w karcie :)

Pocieszny_PCS - Czw Lis 29, 2012 11:33 pm

Jak zwykle znów muszę trochę odgrzać wątek :)

http://www.youtube.com/watch?v=1f6IK-VOGbU
part 2 i 3 w powiązanych

Gość nieźle zakręcony.
Swoją drogą ciekawe jak taka "Glen Leithreas" smakuje :wink:

JacekBee - Pią Lis 30, 2012 1:45 am

Pocieszny_PCS napisał/a:
Jak zwykle znów muszę trochę odgrzać wątek

http://www.youtube.com/watch?v=1f6IK-VOGbU
part 2 i 3 w powiązanych

Gość nieźle zakręcony.
Swoją drogą ciekawe jak taka "Glen Leithreas" smakuje


Spodziewam się, że nie gorzej niż słynne whisky z Biedronki :twisted: .

Pawloff - Pią Lis 30, 2012 12:00 pm

Pocieszny_PCS napisał/a:

http://www.youtube.com/watch?v=1f6IK-VOGbU
part 2 i 3 w powiązanych



Nic, tylko otworzyć linię produkującą pralki z opcją whisky :D


Można połączyć program whisky z praniem koszul brązowych i nie trzeba będzie nawet używać karmelu :twisted:

Pocieszny_PCS - Nie Sty 06, 2013 7:19 pm

No to znów coś dorzucimy :)
20 najdziwniejszych smakowych wódek :twisted:

dilvish - Wto Sty 08, 2013 9:34 pm

Alaska Smoked Salmon - spróbowałbym nawet...
ardbek - Pon Sty 14, 2013 7:24 pm

wódka o smaku bekonu, korniszonów - się uśmiałem :lol:
swoją drogą, ciekawe czy ktoś pamięta trunek o smaku farby drukarskiej :mrgreen: , który na jednym ze zjazdów w Julianowie wzbudził u wielu wielki opór - w ohmach pewnie by pobił No 1 tego powyższego zestawienia "Oddka Elitricity" :lol:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group