BOW must go on... - Kodowane sampelki BOW
Wiktor - Śro Sty 23, 2008 10:27 am
w skali 6-stopniowej niełatwo będzie się zmieścić, lepiej też dostosowywać skalę do potrzeb niż potrzeby do skali
David - Śro Sty 23, 2008 11:08 am
też mi się wydaje, że szkolna skala jest zbyt ciasna, szczególnie, iż właściwie odpada najwyższa nota
Czarek - Śro Sty 23, 2008 11:33 am
skala 6 stopniowa odpada, za mało kategorii,
Wiktorek przedłożył, jak dla mnie, bardzo ciekawą formułę i to w zasadzie sprawę domyka
Sam wstawiałem odnosnikowo szkolną ocenę, ale po to by wskazać przyesunięcie tych skal (szkolne 4 -czyli już dobry, to w naszych kategoriach ledwie powyżej srodka - tj. 6). W ten sposób możemy rozciągnąć skalę w górnym rejonie i lepiej oddać gradację jakości najlepszych trunków), a dla podłoty dwa stopnie skali to i tak dostatecznie dużo miejsca. Świnstwom nie można poświęcać połowy skali, to koncepcja Wiktorowa ale już ją zaakceptowałem i w tym co sam szkicowałem skala jest skażona rozkładem logarytmicznym
parominius - Śro Sty 23, 2008 2:45 pm
Oki..zgadzam się więc z powyższem.Pzostajemy u Wiktorka
Mistu - Śro Sty 23, 2008 7:09 pm
Fajna zabawa, ciekawie będzie obserwowac wasze zmagania, moze w następnej edycji ja sie przyłacze, poki co zaczne od pierwszej single malt w moim zyciu
parominius - Śro Sty 23, 2008 7:47 pm
| Mistu napisał/a: | | Fajna zabawa |
Będzie krwawy pot na czole,rzucanie butelkami o ścianę,kopanie z wściekłości pluszowego misia i niecenzuralne okrzyki w stronę Szkocji...więc zważ co prawisz o zabawie
| Mistu napisał/a: | | moze w następnej edycji ja sie przyłacze |
Prawdopodobnie nie będzie następnej edycji.Wiktorek z Rajmundzikiem wygra,zgarną nagrodę i odfruną na Baleary.Portal przejmie p.Giertych i będziemy pić tylko Polską whisky.
| Mistu napisał/a: | | poki co zaczne od pierwszej single malt w moim zyciu |
Orgazmu języka życzę więc i trzymam kciuki żeby się podobało...
windham hell - Śro Sty 23, 2008 8:04 pm
| parominius napisał/a: | | .Portal przejmie p.Giertych i będziemy pić tylko Polską whisky |
Pół na pół z wodą święconą
Mistu - Śro Sty 23, 2008 8:53 pm
Przy akompaniamencie Ojca Dyrektora, Boze jaka wizja
Rajmund - Śro Sty 23, 2008 8:54 pm
| parominius napisał/a: | | Prawdopodobnie nie będzie następnej edycji.Wiktorek z Rajmundzikiem wygra,zgarną nagrodę i odfruną na Baleary. |
Hej, to przewidziano jakieś nagrody? No proszę, w takim razie muszę poprosić Wiktora o jakieś przecieki
Mistu - Śro Sty 23, 2008 8:56 pm
Nagrodą będzie propagowanie na łamach Radia Maryja polskiej whisky Do boju rodacy
parominius - Śro Sty 23, 2008 9:10 pm
| windham hell napisał/a: | | Pół na pół z wodą święconą |
| Mistu napisał/a: | | Przy akompaniamencie Ojca Dyrektora |
| Rajmund napisał/a: | | w takim razie muszę poprosić Wiktora o jakieś przecieki |
| Mistu napisał/a: | | Nagrodą będzie propagowanie na łamach Radia Maryja polskiej whisky |
Widzę wzrokiem tępym kryzys polityczny w naszych szeregach.Gdzieś ktoś donosi.Kogoś nagrywają.Ale kto ma taśmy?....oczywiście Wiktorek mówi,że nic nie wie...taaa...
Mistu - Śro Sty 23, 2008 9:11 pm
Jak to mowia ryba zawsze psuje sie od głowy
michu - Czw Sty 24, 2008 9:23 am
jakby_co, to sie pisze na te sampelki.
Wiktor - Czw Sty 24, 2008 10:44 am
Lista na dzisiaj:
BOW feat. Rajmund 5x40+5x40
Czarek 5x100
Maro 5x100
David 5x100
Windham hell 5x40
Parominius może jednak zamiast 3x100, zestaw 5x40 ?
Krystian 5x100 (???)
Pawcio 5x100 (???)
Wojciech 5x100
Slick 5x100
Z grubsza licząc, potrzebny jest jeszcze jeden chętny na zmniejszenie dawki ze 100 na 40ml sample. Wtedy wystarczy nam pojedyncza butelka z każdego rodzaju, co mocno uprości sprawę.
Zestaw 40ml będzie oczywiście odpowiednio tańszy, jego cenę skalkulujemy po zamknięciu listy.
Czekamy na potwierdzenie od Krystiana i Pawcia, no i na decyzję Parominiusa czy 5x40 wchodzi w grę...?
Czarek - Czw Sty 24, 2008 11:32 am
To ja mam kogoś na dodatkowy zestaw 5X40 i sprawa załatwiona
policz na mnie 2x(5x40)
Pytałem Wiktorze czy dla Ciebie ten zestaw będzie również niewiadomą, czy też z własnej i nieprzymuszonej woli pozbawiłeś się rozrywki na rzecz skonfigurowania ciekawego zestawu testowego
|
|
|