czyli best of coś-tam ;-) - W necie znalezione
Pawcio - Wto Sty 15, 2013 2:46 pm
zgaduje że chodzi o Printersa??
ardbek - Pią Sty 18, 2013 4:06 pm
pamięć Cię nie zawodzi
trudno zapomnieć, co? choć człek by chciał
pawelb - Sob Sty 19, 2013 2:26 pm
Fajne gorzailki,z zakąska w smaku,cieżko zarciem się struc
Adam Hochul - Pon Lut 11, 2013 7:26 pm
Znalazlem cos dla Acinron'a tutaj, bo on preferuje blendy i oszczednosc finansowa.
http://zdrowenalewki.pl/p...o-alkoholi.html
Jak kupic spirytus robiony to ponizej 20zl za 0.7 najlepszej "whisky"
Anonymous - Śro Lut 27, 2013 10:14 am
Najlepszy jest punkt 3:) A ja jak jakiś półgłówek kupuje już gotowe butelki...
"Zalety zaprawek smakowych:
- prostota przyrządzenia
- niski koszt uzyskania wódki smakowej
- możliwość spróbowania wielu markowych alkoholi
- tanie uzupełnienie domowego barku
"
Czarek - Czw Lut 28, 2013 12:38 pm
to może dla odmiany drogie uzupełnienie domowego barku
http://www.maltsandmore.d...504vol-07l.html
Rajmund - Czw Lut 28, 2013 1:09 pm
Eeeeeee... Musi jakaś felerna, bo cenę obniżyli.
Albo taka stara, że termin ważności jej się kończy. Tak czy owak, słaba opcja.
David - Czw Lut 28, 2013 2:24 pm
| Rajmund napisał/a: | | Eeeeeee... Musi jakaś felerna, bo cenę obniżyli. |
Pewnie tak. Na szczęście jest jeszcze opcja z Francji - czyli zero obniżek.
http://www.whisky.fr/port...st-release.html
Czarek - Czw Lut 28, 2013 3:31 pm
ups, zabolało
zero obnizek i zero litości
oscarez - Czw Lut 28, 2013 10:47 pm
| David napisał/a: | | Pewnie tak. Na szczęście jest jeszcze opcja z Francji - czyli zero obniżek. |
tylko 250e?? i nikt nie pytał czy ktoś kupuje bo sample by wszedł??
Anonymous - Pią Mar 01, 2013 9:20 am
http://wiadomosci.gazeta....zawa#BoxWiadTxt
David - Pią Mar 01, 2013 9:44 am
| oscarez napisał/a: | | tylko 250e?? i nikt nie pytał czy ktoś kupuje bo sample by wszedł?? |
Na szczęscie mam ją zaliczoną, więc nie ma ciśnienia na sampel.
dilvish - Pią Mar 01, 2013 2:36 pm
| McCoy napisał/a: | http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13482817,Tysiace_litrow_whiskey_wylanych_do_kanalu_przez_pomylke.html?lokale=warszawa#BoxWiadTxt
|
No i znalazł się blend odpowiednio opakowany i w odpowiednim miejscu podawany
Rajmund - Pią Mar 01, 2013 4:30 pm
| McCoy napisał/a: | http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13482817,Tysiace_litrow_whiskey_wylanych_do_kanalu_przez_pomylke.html?lokale=warszawa#BoxWiadTxt
|
Krecia robota tych od Johnnie Walkera.
pawelb - Nie Mar 03, 2013 2:06 pm
jak to mowia, na wszystko przychodzi czas i miejsce,
|
|
|