To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli best of coś-tam ;-) - W necie znalezione

Pawcio - Wto Sty 15, 2013 2:46 pm

zgaduje że chodzi o Printersa?? :mrgreen:
ardbek - Pią Sty 18, 2013 4:06 pm

pamięć Cię nie zawodzi :wink:
trudno zapomnieć, co? choć człek by chciał :)

pawelb - Sob Sty 19, 2013 2:26 pm

Fajne gorzailki,z zakąska w smaku,cieżko zarciem się struc
Adam Hochul - Pon Lut 11, 2013 7:26 pm

Znalazlem cos dla Acinron'a tutaj, bo on preferuje blendy i oszczednosc finansowa.

http://zdrowenalewki.pl/p...o-alkoholi.html

Jak kupic spirytus robiony to ponizej 20zl za 0.7 najlepszej "whisky"

Anonymous - Śro Lut 27, 2013 10:14 am

Najlepszy jest punkt 3:) :) :) A ja jak jakiś półgłówek kupuje już gotowe butelki...

"Zalety zaprawek smakowych:

- prostota przyrządzenia

- niski koszt uzyskania wódki smakowej

- możliwość spróbowania wielu markowych alkoholi

- tanie uzupełnienie domowego barku
"

Czarek - Czw Lut 28, 2013 12:38 pm

to może dla odmiany drogie uzupełnienie domowego barku
http://www.maltsandmore.d...504vol-07l.html
:mrgreen:

Rajmund - Czw Lut 28, 2013 1:09 pm

Eeeeeee... Musi jakaś felerna, bo cenę obniżyli. ;-)
Albo taka stara, że termin ważności jej się kończy. Tak czy owak, słaba opcja. ;-)

David - Czw Lut 28, 2013 2:24 pm

Rajmund napisał/a:
Eeeeeee... Musi jakaś felerna, bo cenę obniżyli.


Pewnie tak. Na szczęście jest jeszcze opcja z Francji - czyli zero obniżek. :mrgreen:

http://www.whisky.fr/port...st-release.html

Czarek - Czw Lut 28, 2013 3:31 pm

ups, zabolało
zero obnizek i zero litości :mrgreen:

oscarez - Czw Lut 28, 2013 10:47 pm

David napisał/a:
Pewnie tak. Na szczęście jest jeszcze opcja z Francji - czyli zero obniżek.


tylko 250e?? ;) i nikt nie pytał czy ktoś kupuje bo sample by wszedł?? :twisted: :twisted: :twisted:

Anonymous - Pią Mar 01, 2013 9:20 am

http://wiadomosci.gazeta....zawa#BoxWiadTxt
:)

David - Pią Mar 01, 2013 9:44 am

oscarez napisał/a:
tylko 250e?? i nikt nie pytał czy ktoś kupuje bo sample by wszedł??


Na szczęscie mam ją zaliczoną, więc nie ma ciśnienia na sampel. :twisted:

dilvish - Pią Mar 01, 2013 2:36 pm

McCoy napisał/a:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13482817,Tysiace_litrow_whiskey_wylanych_do_kanalu_przez_pomylke.html?lokale=warszawa#BoxWiadTxt
:)


No i znalazł się blend odpowiednio opakowany i w odpowiednim miejscu podawany ;)

Rajmund - Pią Mar 01, 2013 4:30 pm

McCoy napisał/a:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13482817,Tysiace_litrow_whiskey_wylanych_do_kanalu_przez_pomylke.html?lokale=warszawa#BoxWiadTxt
:)

Krecia robota tych od Johnnie Walkera. ;-)

pawelb - Nie Mar 03, 2013 2:06 pm

jak to mowia, na wszystko przychodzi czas i miejsce,


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group