To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

BOW.VIP Club - Xmas 2010

pawcios - Wto Gru 21, 2010 4:02 pm

Rajmund napisał/a:
Jeśli to nie jest wielki kłopot, prosiłbym o RAWy gdzieś na jakiejś płytce.


Żaden kłopot, wyślę płytę pocztą jak tylko zrzucę pliki do kompa.

Zgodnie z Czarka sugestią (na PW) zaraz wygeneruję raporcik z dokładniejszymi danymi butelek (nr beczek, ilość butelek danej edycji, daty destylacji i butelkowania) oraz zdjęciami tych flaszek, które znalazłem w sieci. Brakuje bodajże jednego lub dwóch zdjęć.

Właśnie, jak można na forum wrzucać pliki? Trzeba linkować do zewnętrznych lokalizacji, czy można bezpośrednio?

[ Dodano: Sro Gru 22, 2010 9:43 pm ]
Poniżej dokładny raporcik z tym co mieliśmy okazję pić

http://www.mediafire.com/?3wcceuf7mwvkwu6

Wiktor - Czw Gru 23, 2010 9:18 am
Temat postu: punktacja
Exclusively by Czarek ;)
Czarek - Czw Gru 23, 2010 9:52 am

Clynelish 1996 oraz Glenfiddich Snow Phoenix pominięte z racji przeciągów i niskiej temperatury w czasie degustacji :lol:
mik_us - Czw Gru 23, 2010 1:50 pm

Czarek napisał/a:
Clynelish 1996 oraz Glenfiddich Snow Phoenix pominięte z racji przeciągów i niskiej temperatury w czasie degustacji :lol:


Jak wrażenia ze Snow ? Podobne do moich z Festiwalu w Glasgow ? Chyba po jej degustacji rozmawialiśmy...

rosomak - Czw Gru 23, 2010 1:54 pm

Nie doscignal Excellenca moim zdaniem.

[ Dodano: Czw Gru 23, 2010 1:56 pm ]
Za Nevisa dawalem 9 i 5 czarku :wink:

[ Dodano: Czw Gru 23, 2010 2:14 pm ]
Tak czy inaczej wyglada na to, iz wygralo Tobermory... Nie da sie zaprzeczyc, ze bylo niesamowite, znacznie lepsze niz nawet to z mlyna.... Krzyska 8 to wylacznie z wrodzonej skromnosci jestem pewien :wink: Dla mnie whisky spotkania to: Tobermory, Ben Nevis, Tomatin DT oraz Brora.

Czarek - Czw Gru 23, 2010 11:56 pm

Oceny ocenami, a sprawiedliwość musi być po naszej stronie :mrgreen:
średnie średnimi, ale po całym zamieszaniu na koniec balu zrobiliśmy tajne głosowanie ze wskazaniem na nr 1 i 2 tej potyczki. Wyniki znane uczestnikom uleciały z promilami :wink: ale zeszyt prawdę ci powie :mrgreen:
W niezgodnej opinii uczestników najbardziej w pamięć wbiła się Tomatin 42 DT (4x 1 miejsce i dwa 2), a następnie Tombermory ( trzy wskazania na 1 pozycję i dwa na 2),
następnie PE (trzy wskazania na nr 1 i jedno na nr2), BN jako czwarta whisky (trzy wskazania na nr 2 i jedno na nr 1) i piąte miejsce Clynelish ( raz typowana na nr 1 i raz na nr 2), pozycja 6 dla Japonji i 7 miejsce dla Brory :shock:

Tomek, sorki - faktycznie 9,5
szacuneczek za pamiętliwość, zwłaszcza że okoliczności mało sprzyjające :mrgreen:

to co widnieje w tabelce nr 1 - to tzw wspoółczynniki korelacji, dla niewtajemniczonych pozostaje Wikipedia :wink:

ElBocheno - Pią Gru 24, 2010 10:40 am

Czarek napisał/a:
W niezgodnej opinii uczestników

HA! A mnie wynik "głosowania po głosowaniu" utwierdził w przekonaniu, że nie mam rozdwojenia jaźni i żyję w całkowitej zgodzie z samym sobą 8)
...albo że mam mocną głowę :mrgreen:
...albo że przypadek rządzi światem :roll:

pawcios - Pią Gru 24, 2010 2:43 pm

ElBocheno napisał/a:
albo że przypadek rządzi światem


święte słowa

Wiktor - Pią Gru 24, 2010 2:45 pm

Stare Brory z ledwością załapujące się do pierwszej dziesiątki ;) Sam nie wiem, co o tym myśleć :twisted:
rosomak - Pią Gru 24, 2010 3:29 pm

To wlasnie byl cel spotkania... A ten Ben 41 yo z mokrymi liscmi jezyn kasujacy murowane wypasy.. piekne...
ElBocheno - Pią Gru 24, 2010 4:46 pm

rosomak napisał/a:
To wlasnie byl cel spotkania...

Otóż to!! W pełni osiągnięty!! I strrrrrrasznie mnie to cieszy!! :D

mik_us - Pią Gru 24, 2010 9:55 pm

Po tym co piszecie to nie mogę się doczekać sampli ze spotkania. Dziękuję Maro.
RudeBoy - Sob Gru 25, 2010 2:41 pm

Ciekawe, dlaczego tabele zostały ściągnięte 125 razy. O ile mnie pamięć nie myli, nie nocowaliśmy w Gołębiewskim :?
Czarek - Sob Gru 25, 2010 6:46 pm

tyle"ściągnięć" ile wejść w tymtemacie
ElBocheno - Sob Gru 25, 2010 8:28 pm

RudeBoy napisał/a:
Ciekawe, dlaczego tabele zostały ściągnięte 125 razy

Panowie, Koledzy... Czas na trudną dla mnie prawdę... TO JA ŚCIĄGAM KAŻDĄ TABELĘ 4 X PRZY KAŻDYM WEJŚCIU!!!! Nie wiem czemu to robię, to silniejsze ode mnie... :oops: :mrgreen: :lol:

Serio: mnie też to intrygowało, ale postanowiłem sprwy nie poruszać... :roll: :wink:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group