To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli spróbuj zanim będzie za późno... - LISTA PRÓBEK NA ZAMÓWIENIE

Wiktor - Czw Lis 06, 2008 8:50 am

Częściowo aktualna, generalnie trzeba pytać co jest, doszło niemało nowości...
mik_us - Czw Lis 06, 2008 5:03 pm

"Świeża krew" zawsze wprowadza trochę ruchu :) cisną Cię Wiktorze cisną ;) motywacji nigdy dość...
Rincewind - Czw Lis 06, 2008 8:05 pm

Dobra to jeszcze mam pytanie jak to wszystko w praktyce wygląda. Wpłata na konto z góry czy za pobraniem ? Poza tym czy towar jest dobrze zabezpieczony i nie potłucze się w drodze ? Jaki jest koszt przesyłki ? Ile trzeba czekać na nią (orientacyjnie) ? To z grubsza tyle :) A "świeża krew" ciśnie, bo jest chęć spróbowania kilku dobrych rzeczy bez wydawania fortuny na całą butlę :)
Wiktor - Czw Lis 06, 2008 8:25 pm

Wpłata na konto jak najbardziej, przyjęta i cywilizowana metoda ;)
Towar dobrze zabezpieczony jest. P&P od 15 zł - więcej, jeśli dużo stuffu ;)
Od chwili wpłaty czeka się rozmaicie - wysyłamy raz w tygodniu, po weekendzie (choć niekoniecznie w poniedziałek). Paczka priorytetowa dochodzi przeważnie w ciągu 2-4 dni roboczych od chwili nadania.
Na zakupy składkowe czas oczekiwania jest dłuższy, butelki muszą najpierw dotrzeć do nas, potem sampling, potem pakowanie...

Rincewind - Czw Lis 06, 2008 8:33 pm

Wiktor - poszło pw odnośnie dostępności kilku próbek.
David - Czw Lis 06, 2008 11:36 pm

kurde Wiktor chyba będziesz musiał dodać sobie ikonkę "supersprzedawca" albo cos w tym styłu :mrgreen:
andmaro - Nie Gru 07, 2008 9:59 pm
Temat postu: Ukłony
Witam Forumowiczów BOW,

jako nowy uczestnik tego szacownego grona chylę czoła przed pomysłodawcami giełdy próbek. I zgłaszam swój akces do grona testerów.

Pozdrowienia :lol:

łyskacz - Wto Gru 16, 2008 11:04 pm

Witam
Jestem jeszcze nowszy na forum niż poprzednik. Przyznam, że stronkę "whisky.pl" czytywałem namiętnie niemal. Potem stronka zamarła, a z czasem to i moja znajomość z single maltami stopniała (kasa). Pora odświerzyć znajomość (cholernie lubię łiski choć ostatno żeby zony nie drażnić kupuję same blendy). Fajnie znaleźć taką stronę po latach - jakby kontynuacja whisky.pl (może się mylę ale niech tam). Również ustawiam się w kolejce po próbki.
pozdrawiam

Czarek - Śro Gru 17, 2008 9:43 am

Witam, dopływ nowych forumowiczów cieszy niezmiernie,
a zobawy będzie sporo :shock:
z próbkami także :wink:

Dominik - Nie Mar 13, 2011 12:39 pm

Witam!
Jak na dzień dzisiejszy wygląda lista próbek?? Jako nowicjusz chciałbym zacząć od tej strony niż na ślepo kupować w sklepach wysyłkowych.

Czarek - Pon Mar 14, 2011 7:23 pm

Litę sampli może zapodać Wiktor, z tego co wiem to raczej nie są pozycje startowe :? , więc może lepiej poczytaj wcześniejsze posty o starterach itp, wybierz sobie na początek coś solidnego w dobrej cenie - butlę Islay (np Lagavulin 16yo OB) oraz/lub Highland (np Glen Garioch 15yo OB, Auchrosk 10 yo Flora & Fiona lub coś tam) i miłej zabawy :wink:
Wiktor - Pon Mar 14, 2011 9:36 pm

Jak nie startowe, jak nie startowe? ;) Są np. trzy wersje Finlaggan, różniste młotkowe Laphroaigi, kilka niestarych Springbanków z przyległościami... Świeżej listy jeszcze nie ma gotowej jako takiej (żmudne zadanie jej stworzenia lekko mnie przeraża), niemniej przymierzamy się do zinwentaryzowania półek w przyszłości bliskiej, choć może jeszcze nie najbliższej ;)
MarcinK - Pon Mar 14, 2011 9:41 pm

O, o! A te Laphroaigi to jakie?:>
Wiktor - Pon Mar 14, 2011 10:01 pm

Torfowe :mrgreen:
Będzie lista, obiecuję. Na razie za to jest fajna ankieta 8)

David - Wto Mar 15, 2011 6:53 pm

Ankietą nam tu nie mydlij - dawaj listę :!: :wink:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group