To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

BOW.VIP Club - II ZGROMADZENIE - WHISKY!

Anonymous - Pon Lip 02, 2007 10:28 am

Katowice się meldują - podziękowania dla ekipy BOW za kolejną nieziemską imprezę(eeech... nic więcej nie dodam... wszystko zostało juz powiedziane...) i pozdrowienia dla wszystkich :D

Gdyby jeszcze Szczecin nie był tak daleko :wink: Na wysokości Opola, po 6 godzinach w pociągu, bez wsparcia Rajmunda - miałem myśli samobójcze :wink: Na szczęście podróżowało ze mną małe lekarstwo :lol:

Było warto!

Wojtek

WD - Pon Lip 02, 2007 10:30 am

To na górze pisałem ja, Jarząbek 8)

Pozdrowienia raz jeszcze,

Wojtek

Wojtek - Pon Lip 02, 2007 10:36 am

Wrzuciłem do sieci kilka zdjęć ze spotkania - jeśli ktoś miałby ochotę pooglądać.
Pawcio - Pon Lip 02, 2007 11:38 am

Dziękuje wszystkim za niezapomniany weekend, Jak zwykle w Szczecinie było zjawiskowo. :!:

Jeszcze raz gratuluje nowym PREZESOM.!!!

Rajmund - Pon Lip 02, 2007 1:09 pm

Moje zdjęcia ze Spotkania są tutaj: http://picasaweb.google.c...MYn290601072007
Niestety, nie miałem czasu dokonać selekcji, więc proszę o wybaczenie wszystkich, którzy ewentualnie niekoniecznie chcieliby się publicznie oglądać w prezentowanych pozach. Po powrocie z wyjazdu będzie czas na przegląd i usuwanie niechcianych ;-)

Pozdrawiam,
Rajmund

RudeBoy - Pon Lip 02, 2007 5:04 pm

Salut,

Jak zwykle było do kitu: morze whisky, bardzo ładne miejsca degustacyjne, wszystko zapięte na ostatni guzik, nawet pogoda była :twisted: Chciałoby się rzec: oby tak zawsze :D

p.s. Rosomak: trzymam za słowo z pewną propozycją 8)

Wiktor - Pon Lip 02, 2007 9:12 pm

Dzięki ogromne za miłe słowa! Choć jak wiadomo nigdy nie jest tak żeby nie mogło być lepiej. W tym duchu będziemy snuli odległe, jak na razie, plany kolejnego Zgromadzenia :)
Anonymous - Pon Lip 02, 2007 10:40 pm

WITAM WSZYSTKICH PONOWNIE!
Dzięki Wam chłopaki za przyjęcie tych wariatów krakusów do Waszego wspaniałego towarzystwa.Ktoś z Was mi powiedział,że spotkania przy degustacji tego niesamowitego trunku są niazapomniane - miał rację.Jesteśmy pod wrażeniem tego wypasu...aż tak bardzo,że proponujemy kandydaturę gór na następne spotkanie...
Postaramy się ,żeby wspomnienia Wasze były równie fantastyczne!
Jeszcze raz bardzo dziękujemy i czekamy na opinie na forum
Pozdrowienia od Krakowa,
Dzięki...

rosomak - Pon Lip 02, 2007 11:47 pm

RudeBoy napisał/a:
Salut,

Jak zwykle było do kitu: morze whisky, bardzo ładne miejsca degustacyjne, wszystko zapięte na ostatni guzik, nawet pogoda była :twisted: Chciałoby się rzec: oby tak zawsze :D

p.s. Rosomak: trzymam za słowo z pewną propozycją 8)


Propozycja nie tylko podtrzymana, ale juz wstepnie robie rozeznanie co byloby najlepsze na te klimaty (jesli chodzi o whisky) oraz w zarysie kresle organizacje (fatalna czyli dopieta na ostatni guzikj :lol: ). Szczegoly do uzgodnienia w ciagu miesiaca/dwoch i jazda! 8)

krystian - Śro Lip 04, 2007 1:39 am

..i tu jeszcze kilka zdjęć ;) :
http://picasaweb.google.c...OMADZENIEWHISKY

pozdrawiam > krystian

Włodzimierz - Śro Lip 04, 2007 1:25 pm

Cześć. Właśnie obejrzałem zdjęcia z imprezy, na której miałem być razem z Wami. Bardzo żałuję, że los pokrzyżował mi plany :cry: . Mam nadzieję, że nie będę musiał czekać zbyt długo na kolejne spotkanie :) . Pozdrawiam wszystkich Włodek
Pawcio - Śro Lip 04, 2007 6:03 pm

Tu sa moje fotki Klik
pawelb - Czw Lip 05, 2007 2:51 pm

moze by tak ranking co komu najlepiej,he po trzy propozycje albo piec,czesc
pawel

Wiktor - Czw Lip 05, 2007 4:59 pm

Zdjęcia świetne, tylko pogratulować twórcom! :D
Popieram pomysł Pawła i myślę że odpowiednim wątkiem dla rankingu będzie ten z notkami z degustacji, który rozpoczął Wojtek. Myślę że Prezes nie będzie miał nic przeciwko?... ;)
Dla idei BOW tego typu ocenne zestawienia są kluczowe zatem oczekujemy na refleksje z gatunku: "co, komu i dlaczego"! 8)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group