To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

BOW must go on... - Konkurs na 'post' miesiąca

Wojtek - Nie Kwi 15, 2007 9:38 am
Temat postu: Konkurs na 'post' miesiąca
Właśnie przyszło mi do głowy, że może zrobimy konkurs na post miesiąca? Wiecie, najciekawsza, najoryginalniejsza wypowiedź na forum... ja nawet juz mam pierwszy typ... ;)
Wiktor - Nie Kwi 15, 2007 10:27 am
Temat postu: KWIECIEŃ 2007
Popieram pomysł. Nagroda też musi być. I będzie :!:
Czekamy i na ciekawe wpisy i na propozycje. Rozstrzygnięcie konkursu po długim weekendzie.

RudeBoy - Nie Kwi 15, 2007 6:22 pm

Witam,

Spodziewam się napływu Spamerów i Sztuki dla Sztuki, ale czego się nie robi dla nagrody :P

krystian - Pon Kwi 16, 2007 6:50 pm

:idea: skoro cytrynka pasuje do rybki to można by dolać jej trochę do Islay dobrze wymieszać, pozwolić trochę odstać i spróbować. Na przykład do jakiegoś ARTBEGA 1875 tego wiecie :wink:

pozdrawiam > krystian

rosomak - Pon Kwi 16, 2007 7:05 pm

[. Na przykład do jakiegoś ARTBEGA 1875 tego wiecie :wink:

pozdrawiam > krystian[/color][/quote]

Ten sto lat mlodszy jest bardziej dostepny, polecam.

Czarek - Śro Gru 05, 2007 4:37 pm

Temat jakoś nieaktywny a pojawiło się kilka "kwiatków"
ot na ten przykład opis Caperdonicha 33 yo Lonach Coll z DT
w wersji Parominusa

parominius napisał/a:
Caperdonich 33 yo Lonach Collection

"NOS": Rozgrzana świeżo wyciągnięta z pieca blacha z plackiem śliwkowym....węgierki.Kwiaty Robinii Akacjowej.Gdzieś to wszystki spowija mgiełka lekkiego jak puch pisklęcia dymu tlących się dębowych klepek z beczki.Swobodny kwiatowo-miodowo-owocowy taniec powietrza pomiędzy włoskami nosa.Roztarte w spoconych dłoniach liście młodego dębu.Kropla wody sprawia że Robinia zakwita pełnią swej bieli...na jej kwiatach pojawiają sie perły nektaru.Słodycz wspomnienia nocy z ukochaną...a w jej ustach lekkie,cieniutkie cygaro.Kąpiel w morskiej wodzie z mydełkiem anyżowym w dłoni.

"JĘZYK: "Solna słodycz" atakuje na dymiącym rumaku.Wariacje "akwarelą" na temat dymiących dębów.Nuty goryczki sherry na pieprzowej pięcolini.Całe usta wypełnia subtelny mariaż wytrawności z kryształem morskiej soli...i echem nerkowca w miodzie....

"ECHO": Ślina zdaje się być kroplami potu na ustach po sycącym akcie miłosnym. Po przełknięciu rozbrzmiewa w ustach rozmowa dymu i kwiatów. Nie jest to głośna rozmowa, raczej szepty...

Subtelna,lekka,muślinowa...świetnie wyważona whisky...rozbrzmiewa niczym piosenki Norah Jones.

Obrazy kojarzące mi się z tą whisky:Wieczór,delikatna muzyka na żywo(smooth jazz),przytulna oświetlona "drzemiącym" światłem kameralna restauracyjka,pląsanie lekkiego cygarowego dymu wokół okrągłych,niewielkich stolików.....


whisky wprawdzie gorsza od opisu :wink: , ale co tam, no i
Wiktor napisał/a:
Nagroda też musi być. I będzie

????
a może inne wytwory :shock: ,
no w końcu nagrody miały być :cry:

David - Śro Gru 05, 2007 9:30 pm

Czaruś taki dużu chłopak jesteś, a wierzysz w obiecanki. :wink:
Proponuję w nagrodę nalać sobie czegoś pysznego i od razu się uśmiechniesz :mrgreen:

Pozdrawiam

Wiktor - Śro Gru 05, 2007 9:46 pm

Chcieliśmy przyznać nagrodę Slickowi/Michu za jego flirty z Rudeboyem ale gdzieś przepadł... :cry:
Czarek - Czw Gru 06, 2007 9:34 am

A od czego są specsłużby :wink: poprośmy o pomoc :mrgreen:
RudeBoy - Czw Gru 06, 2007 5:48 pm

Salut,

Po co specsłużby, a od czego jest Pani Madzia: Slick

parominius - Pią Gru 21, 2007 9:13 pm

Cytat:
Zapraszam na stronę www.whisky.org.pl - największy portal Whisky w Polsce.
Łukasz Sosińsk
........post roku?dekady?milenium?od początku wszechświata?.................................tylko czy odbierze nagrodę? :cry:
największy portal?...chyba tak...bo nie obejmuję go rozumem.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group