To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

BOW must go on... - rangi

Wiktor - Czw Sty 06, 2011 8:08 pm
Temat postu: rangi
Miło mi poinformować, iż na Forum pojawiły się rangi dla Użytkowników, jako pierwsze zwiastujące zapowiadane zmiany.
Rangi w sposób tradycyjny biorą się z aktywności użytkownika na Forum (proszę nie mylić z doświadczeniem whiskowym - co, mam nadzieję, znajduje odzwierciedlenie w przyjętej "nomenklaturze") oraz mają przede wszystkim do niej zachęcać, w merytorycznych granicach oczywiście! Życzę wszystkim powodzenia w wyśledzeniu punktowego schematu, jak również we wspinaniu się na kolejne poziomy ;)

oscarez - Czw Sty 06, 2011 10:58 pm

Singlemalt Whisky Champion.... Bożesz ty mój.. :roll:
Wiktor - Czw Sty 06, 2011 11:18 pm

Nie trzeba było tyle nadawać... ;)

[ Dodano: 6 Styczeń 2011, 23:32 ]
No, będzie nieco mniej bojowo. Jeszcze kogoś onieśmielimy przypadkiem :mrgreen:

pawcios - Pią Sty 07, 2011 12:09 am

Wiktor napisał/a:
Jeszcze kogoś onieśmielimy przypadkiem


Obawiam się, że będzie wręcz odwrotnie... już instaluję antyspam'a :mrgreen:

oscarez - Pią Sty 07, 2011 8:00 am

Singlemalt Whisky Inquisitor - :mrgreen:
no tu zaczynasz przeginać Wiktorze :twisted:

ElBocheno - Pią Sty 07, 2011 10:50 am

Ale kolega Wiktor dochrapał się już ikonki "blue label"...
Rispekt, Bracie, rispekt :twisted: :lol:

Wiktor - Pią Sty 07, 2011 12:01 pm

Ładna, co?... ;)
Naprawdę próbowałem coś z tym zrobić, Piotrze... Lecz niestety, konfiguracja Forum i prawa matematyki są nieugięte. Omnia subiecta sunt naturae ;)
Na szczęście istnieją jeszcze wyższe poziomy do osiągnięcia, ponieważ też chcę mieć choć trochę zabawy :lol:

ElBocheno - Pią Sty 07, 2011 12:05 pm

Hihi, moja liczba postów nie nastraja optymistycznie :lol:
Na wieki pozostanę łiskowym akolitą... chyba, że każde słowo zacznę pisać w odrębnym poście :P

Wiktor - Pią Sty 07, 2011 12:17 pm

Piotrze, do poziomu dostojnie i władczo brzmiącego "Stronnika Whisky" brakuje Ci raptem kilku dni bardziej ożywionej dyskusji... Np. o Clarecie ;) Lub o tej Ardbeg Committee butelkowanej w 2002. Albo coś ze szkockich wspomnień? Albo o tym, co powinno się kupić na kolejne spotkanie. Albo...
Czymże jest banalne kilkadziesiąt postów wobec niezmierzonej potęgi i rozległości tematyki naszego Forum! :lol:

windham hell - Pią Sty 07, 2011 12:46 pm

Wiktor napisał/a:
co powinno się kupić na kolejne spotkanie. Albo...


właśnie jakieś takie roztopy wokoło że może czas powoli mysleć o spotkaniu wiosennym

ElBocheno - Pią Sty 07, 2011 12:47 pm

Właśnie, a jest gdzieś spis rang i wykaz ile postów daje jaką rangę?
Pawcio - Pią Sty 07, 2011 12:51 pm

ja chcę bosmanmata ;) )
Wiktor - Pią Sty 07, 2011 12:56 pm

Oczywiście że jest, ale nieopublikowany ;) Pomyślałem sobie, że ciekawszym dla każdego będzie samemu dojść "co i jak". Ale jeśli nie, podamy schemat oficjalnie... Czekam na głosy w tej sprawie.

Windham - dobra myśl, załóż temat i niech dyskusja się rozwija!

[ Dodano: 7 Styczeń 2011, 12:58 ]
Pawcio napisał/a:
ja chcę bosmanmata )


Pawciu, dla Ciebie mamy już przyszykowaną rangę specjalną: Komtura Maltańskiego :lol:

Pawcio - Pią Sty 07, 2011 1:03 pm

windham hell napisał/a:
Wiktor napisał/a:
co powinno się kupić na kolejne spotkanie. Albo...


właśnie jakieś takie roztopy wokoło że może czas powoli mysleć o spotkaniu wiosennym


to trzeba do Waldka podzwonic , czy te Radziejowice to aby wciąz aktualne:))

[ Dodano: Pią Sty 07, 2011 12:03 pm ]
Wiktor napisał/a:
Pawciu, dla Ciebie mamy już przyszykowaną rangę specjalną: Komtura Maltańskiego Laughing



czyli bosmanmatem nie będę. :cry: :cry: :cry:

Rajmund - Pią Sty 07, 2011 3:51 pm

Wiktor napisał/a:
Czymże jest banalne kilkadziesiąt postów wobec niezmierzonej potęgi i rozległości tematyki naszego Forum!

Tak jest! Można się też wypowiedzieć w wątku fotograficznym ;-)

Wiktor napisał/a:
Oczywiście że jest, ale nieopublikowany Pomyślałem sobie, że ciekawszym dla każdego będzie samemu dojść "co i jak".

Moim zdaniem, powinien zostać tajny. Zawsze to jakaś niespodzianka. Kolejny post, a tu bach! Zostałeś Wielkim Mistrzem ;-)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group