To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

BOW.VIP Club - IV Zgromadzenie BOW.VIP Club

Wiktor - Nie Sty 09, 2011 8:03 pm
Temat postu: IV Zgromadzenie BOW.VIP Club
Rozpoczęliśmy rok nieparzysty, a zatem... ;) Wszystkie znaki na niebie, ziemi i gdziekolwiek bądź mówią, że IV Zgromadzenie BOW.VIP Klubu jednak dojdzie do skutku ;)
W tej chwili najbardziej prawdopodobnym terminem jest ostatni letni weekend (=piękna, złota, polska jesień!), a konkretnie: od 16 do 18 września 2011 r. Po dokonaniu wizji lokalnej skłaniamy się do organizacji Zgromadzenia tutaj.
Kolejne informacje będą pojawiać się sukcesywnie w niniejszym temacie. Zainteresowanych uczestnictwem już teraz, a mających pytania, zapraszamy do ich zadawania również tutaj (czy to nie genialne?... ;) )

EDIT: FINALNA LOKALIZACJA IMPREZY

oscarez - Nie Sty 09, 2011 8:16 pm

No więc...Czy będziemy pić whisky? czy wzorem Sergia (naszego, starego, dobrego Sergia) jakies armaniaki, rumy czy inne - co nie daj Boże - hakushu?
Wiktor - Nie Sty 09, 2011 8:29 pm

Dyskusje trwają ;) Jedni powiadają: pić whisky, wyjątkowo. Drudzy: nie pić, zamiast degustacji zróbmy wielkie ognisko, upieczmy prosiaka i kupmy pięć skrzynek Wyborowej. Inni, że tylko piwo, ciepłe i koniecznie baskijskie, ale ocenione na co najmniej 89 punktów. I jak ich rozsądzić?
Rajmund - Nie Sty 09, 2011 8:54 pm

Jeśli mogę coś nieśmiało podpowiedzieć... Piwo wyjdzie taniej. A prosiaka upolujemy gdzieś w okolicy. ;)
David - Nie Sty 09, 2011 9:17 pm

Osrodek szkoleniowo-badawczy w zakresie energii odnawialnej - taaa to nawet jakby w temacie 8)
pawcios - Nie Sty 09, 2011 9:53 pm

Od piwa to się głowa kiwa, a od wódki rozum krótki... niezależnie czy to wódka szmaciana czy super premium...

Tak czy siak, mi termin odpowiada, ale jestem za whisky i to whisky świadomie wybraną, nawet jeśli miałoby jej być w mniejszej ilości… jak pić to na poziomie (przynajmniej z założenia). Zróbmy oficjalną część przy samych wypasach, a po części oficjalnej… cóż... niech każdy spakuje w torbę coś do dobicia i chętni będą się dobijali whisky budżetową... wszak dobijanie to dobijanie, percepcja śpi...

Wiktor - Nie Sty 09, 2011 11:13 pm

Ależ Pawle: jakże "w mniejszej ilości", skoro badania mają być "zakrojone na szeroką skalę"? Tak się po prostu nie godzi, nie wspominając nawet, że to wbrew doktrynie i dobrze już utartej linii zgromadzeniowego orzecznictwa ;) No i edukacja, edukacja ekologiczna przede wszystkim! :lol:
O menu faktycznie warto pomyśleć z wyprzedzeniem, a przynajmniej nad hasłem przewodnim - wszystkie propozycje mile widziane.

oscarez - Nie Sty 09, 2011 11:18 pm

pawcios napisał/a:
Tak czy siak, mi termin odpowiada, ale jestem za whisky i to whisky świadomie wybraną, nawet jeśli miałoby jej być w mniejszej ilości


heh...tak jakby zdazylo sie, ze byla wybierana nieswiadomie... 8)

pawcios - Pon Sty 10, 2011 9:29 am

Wiktor napisał/a:
Ależ Pawle: jakże "w mniejszej ilości", skoro badania mają być "zakrojone na szeroką skalę"?


Nie znam założeń tych spotkań, wysokości składek itd. ale jakbym miał wybierać między większą ilością whisky dobrej a mniejszą ilością whisky świetnej głosowałbym za opcją nr 2.


oscarez napisał/a:
heh...tak jakby zdazylo sie, ze byla wybierana nieswiadomie...


Nie imaj się słówek, powyżej masz wyjaśnienie 8)

windham hell - Pon Sty 10, 2011 10:02 am

Wiktor napisał/a:
od 16 do 18 września 2011 r


czyli trzy dni 8)
dzień pierwszy prosiaczek i piwo :mrgreen:
dzień drugi łoś z rożna i żubrówka
dzień trzeci whiskowe wypasy :mrgreen:

Pawcio - Pon Sty 10, 2011 10:47 am

Wiktor napisał/a:
Po dokonaniu wizji lokalnej skłaniamy się do organizacji Zgromadzenia tutaj.



no proszę jakie to kiedyś były folwarki ;) )

a czworaki to pewno tak jak dziś segmenty;))


Co do picia, to ja będę jak zwykle propagował pomysł na bezalkoholowe spędzenie uroczego weekendu na łonie..... natury :mrgreen:

[ Dodano: Pon Sty 10, 2011 9:48 am ]
windham hell napisał/a:
dzień pierwszy prosiaczek
dzień drugi łoś z rożna



nic tylko mięcho i miecho , a może coś wegańskiego???

windham hell - Pon Sty 10, 2011 11:18 am

Pawcio napisał/a:
może coś wegańskiego???



znaczy jakaś trawka :?:

Wojciech - Pon Sty 10, 2011 5:41 pm

A co, do picia może być nawet woda, ostatecznie zwierzęta też to pijają :mrgreen: Ze względu na specyfikę ośrodka, do jedzenia będzie odnawialna biomasa :lol:
Jakiś duży ten ośrodek, nie wiem nawet czy nie za duży dla naszych potrzeb.

Wiktor - Pon Sty 10, 2011 6:36 pm

Duża sala faktycznie jest przestronna, zatem możemy zadowolić się którąś z mniejszych. Możliwości noclegowe idealne: trzy trójki, pięć dwójek "twin" i jedna "royal bed". Plus dostawki także wchodzące w grę. Standard pokoi naprawdę bez zarzutu. Do centrum odległość taksówkowa, a jednak klimat relaksacyjny sielsko-wiejski ;) Fajny starodrzew, staw, wokół pola... Nie jest to może tak klimatyczne miejsce jak Rzepiszew sprzed paru lat, ale myślę, że się nada ;)
David - Pon Sty 10, 2011 7:05 pm

Wojciech napisał/a:
do jedzenia będzie odnawialna biomasa


biomasa to zastanie im po spotkaniu :twisted:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group