To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

BOW.VIP Club - IV Zgromadzenie BOW.VIP Club

Wiktor - Śro Wrz 07, 2011 11:20 am
Temat postu: koszty - podsumowanie
Koszty "pozawhiskowe" podczas Zgromadzenia kształtują się następująco:

1/ nocleg w pokojach 2/3-osobowych z łaz. i śniadaniami = 100/pln/os/noc

2/ wynajem sali hotelowej na degustację, z oporządzeniem, na 2 wieczory = 25pln/os

3/ parking strzeżony przy hotelu = 10pln/doba/auto

4/ kolacja w piątek (na miejscu w hotelu) = 35pln/os (menu)

5/ obiad z wynajmem sali na degustację w sobotę (lokal w centrum miasta) = około 50pln/osobę (wybór ze skróconej karty)

6/ kolacja w sobotę (lokal w pobliżu hotelu) = 50pln/os (menu)


Dodatkowo, dla chętnych, w sobotę w godzinach okołopołudniowych - zwiedzanie miasta (możliwe niewielkie koszty).

windham hell - Czw Wrz 08, 2011 3:54 pm

czyli zaliczka jest jakaś potrzebna czy całościowo na miejscu :?:
Wiktor - Czw Wrz 08, 2011 4:54 pm

Jeśli coś będzie potrzebne awansem to od razu tutaj napiszę. A więc proszę sprawdzać Forum ;)
windham hell - Pią Wrz 09, 2011 11:25 am

wyszło na to że z czytaniem mam nie bardzo :wink:
no ale sam się prosiłem :wink:

Wiktor - Sob Wrz 17, 2011 8:52 am

Pierwsza degustacja IV Zgromadzenia przeszła do historii ;)

Poza całym spektrum rozmaitych a niepodobnych do siebie Bunnahabhain o poziomie zaprawdę spodziewanym, z ciekawostek pojawiły się w jej trakcie: HP 1988 "so-called" ;) sherry wood z Mackillop's Choice, niezależna Balvenie (yeah yeah), Clynelish 1995 Exclusive Casks sherry finish (Stirk), Mortlach 1990 Wilson & Morgan dark sherry (mój skromny typ na whisky wieczoru), Glen Scotia 1992 (blind tasting, niemałe kontrowersje), wyjątkowo niedobra Glenfarclas w wersji "175-czegoś" (ktoś twierdził, że powstała ze zlewek z wielu dekad działalności Grantów i jestem gotów mu uwierzyć) oraz co najmniej trzy-cztery butelki na których pokazowe zniszczenie zabrakło nam już sił ;) Ale, jak mawiał Hurin z Dor-Lominu: Aure entuluva, kamaraden :wink:

Mistu - Sob Wrz 17, 2011 9:04 am

Wiktorze będzie coś można nabyć z pozostałości tych pyszności ? Oczywiście za tą pyszną Glenfarclas dziekuję :mrgreen: . Oczywiście o ile bedzie można zakupic to Windham by dla mnie cosik wziął.

[ Dodano: Sob Wrz 17, 2011 6:16 pm ]
Tak sobie zerkam w necie i marzę http://www.whiskyauction.com/ :D na tą buteleczke po lewej na głownej stronie Bowmore 38y.o

Tad - Nie Wrz 18, 2011 10:17 am

Ekstra była impreza wczoraj. Dawno się tak dobrze nie bawiliśmy.

[ Dodano: Nie Wrz 18, 2011 10:35 am ]
oceny z wczoraj

mik_us - Nie Wrz 18, 2011 3:33 pm

Dzięki za super zabawę. Dojechalismy do Opola. Na następne spotkanie oprocz notatnika do zapisu punktacji przydał by nam sie spiewnik ;)
Wojciech - Nie Wrz 18, 2011 6:07 pm

Fajnie było, wielkie podziękowania dla Organizatorów :) Nadal jestem w lekkim szoku, najlepszą whisky spotkania okazała się Bowmore :roll: i to od Berry Bros (a przecież oni są znani z wina, a nie whisky :mrgreen: )
pawelb - Nie Wrz 18, 2011 6:11 pm

Dziekujemy wszystkim za weekend,szczecinowi szczegolne podziekowania za organizacje,pozdrawiam
Pawel+Mirek

Wojtek - Nie Wrz 18, 2011 6:28 pm

Dziesięć lat minęło :) Bardzo mi się podobało, polewanie z wora to klasyk :) Wielkie dzięki!!!
maro - Nie Wrz 18, 2011 6:58 pm

Bardzo udane spotkanie, dzięki.
Wiktor - Nie Wrz 18, 2011 7:04 pm

Wszystkim dziękujemy pięknie za przybycie, humor, wyrozumiałość oraz tą szczególną oprawę wokalno-artystyczną :mrgreen:
Mam nadzieję że kolejne spotkania, organizacyjnie już pod nową batutą, będą rozwijały podjęte przez nas tematy, a i worek jakiś się znajdzie... 8)

Do zobaczenia w grudniu podczas Xmas 2011, a kto wie, może i na wiosennym spotkaniu w Karpaczu (o ile taki faktycznie jest plan) - jeśli tylko czas pozwoli :D


PS. Tutaj propozycja która kilka osób może zainteresować...

ElBocheno - Nie Wrz 18, 2011 7:41 pm

Dotarłem!!
Dziękuję wszystkim, pozdrawiam i do zobaczenia przy najbliższej okazji!!

David - Nie Wrz 18, 2011 9:08 pm

Ode mnie tez wielkie dzięki dla wszystkich za bardzo udane spotkanie!
Do zobaczenia w Karpaczu, bądź innym miejscu w okolicach Jeleniej Góry :wink:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group