To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli 'a gdzie ją dostałeś?...' - SMWS w Polsce.

mik_us - Śro Sty 26, 2011 6:59 pm
Temat postu: SMWS w Polsce.
Powstaje nowy oddział SMWS tym razem u nas w Polsce.

Będą dostępne różne członkostwa w zależności co kogo zainteresuje.

Więcej w tym temacie wkrótce.

Link do strony

Wiktor - Śro Sty 26, 2011 8:25 pm

No no, obiecująco się zapowiada. Chętnie przeczytam więcej o tej słusznej inicjatywie. Ewentualnie wkręcę się na jakąś darmową popijawę... ;)
oscarez - Śro Sty 26, 2011 8:54 pm

No podoba mi sie :) to sie pewnie zapisze.. a co se bede zalowal :D
maro - Śro Sty 26, 2011 9:39 pm

oscarez napisał/a:
No podoba mi sie

mnie też :D

bartoszek - Czw Sty 27, 2011 9:07 am

Każda inicjatywa związana z "wodą życia" jest godna pochwalenia.
Żyjemy w bardzo dziwnym kraju.Niby jesteśmy w UE,ale moim zdaniem niedorastamy
większej części Europy do pięt.
Całe szczęście,że istnieją takie słuszne miejsca w necie jak to forum-nieoceniona skarbnica wiedzy i to zarówno dla stałych bywalców jak i dla świeżaków-bo inaczej ciężko
było by realizować nasze pasje.
Portali internetowych o tematyce whisky w polskiej wersji językowe jest u nas jak kot napłakał,dobrych sklepów z whisky jest kilka i to większości istnieją stosunkowo krótko na naszym rynku.
A wystarczy wsiąść do bryki,przekroczyć granicę-i jesteśmy np. w Niemczech.
Niedaleka podróż,dalej jesteśmy w Europie,ale niestety w tej lepszej części Europy przez duże E.Niestety nadal jesteśmy daleko w tyle...
Bo żyjemy w kraju w którym jeśli ktoś ma hobby,chce je rozwijać i oczekuje czegoś więcej to zaczynają się schody...
Dlatego jeszcze raz składam HOŁD założycielom tego forum,no i oczywiście forumowiczom-ponieważ bez nich nie mogło by istnieć i się rozwijać...
jak również tej garstce przedsiębiorczych ludzi,którzy nie bali się zaistnieć na naszym rynku i otworzyć sklepy posiadające w swojej ofercie "wodę życia".Bo dzięki temu możemy zakupy robić też w Polsce,a nie wszystko ściągać z zagranicy.

David - Czw Sty 27, 2011 10:39 am

bartoszek napisał/a:
Niedaleka podróż,dalej jesteśmy w Europie,ale niestety w tej lepszej części Europy przez duże E.Niestety nadal jesteśmy daleko w tyle...


no ja bym był ostrożny z tym duzym E jeśli idzie o NRD :wink:

rosomak - Czw Sty 27, 2011 11:33 am

Co ciekawe pod podanym linkiem, ponizej glownego tekstu, znajduje sie dlugi rekaw - na rekawie jest tekst "Poznaj, co oferuje czlonkostwo". Nastepnie rekaw zakonczony jest wychodzaca z niego dlonia z wyciagnietym palcem wskazujacym, ktory kieruje nas do... niczego!
Pawcio - Czw Sty 27, 2011 12:35 pm

bartoszek napisał/a:
Żyjemy w bardzo dziwnym kraju.Niby jesteśmy w UE,ale moim zdaniem niedorastamy
większej części Europy do pięt.



Widzisz , ja uważam że w wielu przypadkach to EU nie dorasta nam do piet. :mrgreen:
Wszystko zależy od ilości kompleksów które w sobie wychodujemy;))

[ Dodano: Czw Sty 27, 2011 11:37 am ]
bartoszek napisał/a:
Niedaleka podróż,dalej jesteśmy w Europie,ale niestety w tej lepszej części Europy przez duże E.Niestety nadal jesteśmy daleko w tyle...



co z wielu powodów nie spędza mi snu z powiek ;)

A jak będę chciał odmiany zawsze sobie moge wsiąść i po kilku godzinach rozkoszowac sie tymi "wspaniałościami"

[ Dodano: Czw Sty 27, 2011 11:39 am ]
bartoszek napisał/a:
Portali internetowych o tematyce whisky w polskiej wersji językowe jest u nas jak kot napłakał,dobrych sklepów z whisky jest kilka i to większości istnieją stosunkowo krótko na naszym rynku.



10 lat temu nie byliśmy w EU i mieliśmy tylko www.whisky.pl i zakupy u babci Josefii, Fiony albo na ebay.de i też dawalismy radę .Nie dramatyzuj. :mrgreen:

Krzysiek - Czw Sty 27, 2011 7:39 pm

Mam nadzieję, że jeszcze oficjalnie się nie chwalą polską stroną, bo - pomijając błędy na stronie i martwe linki - treść, niemalże żywcem przetłumaczona z angielskiej, trochę niezbyt brzmi po polsku.
Tyle malkontenctwa, natomiast najważniejsze, że w końcu dostrzegli i nasz kraj. Oby przysłużyli się whiskowej sprawie w Polsce. A na warunki członkostwa - oczekuję. Może ktoś z polskiego oddziału przedstawi nam sprawę bliżej na forum?

mik_us - Czw Sty 27, 2011 10:21 pm

Krzysiek napisał/a:
Mam nadzieję, że jeszcze oficjalnie się nie chwalą polską stroną, bo - pomijając błędy na stronie i martwe linki - treść, niemalże żywcem przetłumaczona z angielskiej, trochę niezbyt brzmi po polsku.


Tak jak napisałem w innym poście, gdzie się pojawił link do strony - wszystko jeszcze jest przed premierą, ale warto wiedzieć, że dzieje się coś dobrego w tym temacie.

pawelb - Pią Sty 28, 2011 1:20 pm

No dzieje sie- nie wiadomo co ,gdzie i kto,narazie wyglada jak strona widmo,falstart?
mik_us - Sob Sty 29, 2011 1:20 am

pawelb napisał/a:
No dzieje sie- nie wiadomo co ,gdzie i kto,narazie wyglada jak strona widmo,falstart?


Nazwiska, adresy - czy to nam potrzeba, koneserom ? Pierwsze numery członkowskie są już przyznane.

Nikt nie wyłapał z nas jak to było w przypadku Scottish House. Szacunek Maro.

Jak mawiają u sąsiadów... langsam, aber sicher czy cuś...

oscarez - Sob Sty 29, 2011 1:51 pm

mik_us napisał/a:
Nikt nie wyłapał z nas jak to było w przypadku Scottish House. Szacunek Maro.


a co i jak bylo? o co chodzi?

Czarek - Sob Sty 29, 2011 6:24 pm

Mirka chwilami cieżko zrozumieć :wink:
ciekawe co on pali :mrgreen:

oscarez - Sob Sty 29, 2011 7:22 pm

Czarek napisał/a:
ciekawe co on pali


No nie to samo napewno :mrgreen:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group