To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli 'dlaczego napisałem whisky dwa razy?' - koszty partycypacji w stowarzyszeniu

Wiktor - Pią Lut 04, 2011 12:00 pm
Temat postu: koszty partycypacji w stowarzyszeniu
W związku z zapowiedzianym pojawieniem się pewnego stowarzysznia miłośników szkockiej, zachęcamy do udziału w niniejszej ankiecie.

Wybierając którąś z opcji abstrahujemy oczywiście od tego, co może być konkretnym bonusem związanym z uczestnictwem - przyjmujemy że na pewno nie wchodzą w grę żadne wymierne korzyści, jak np. butelka dobrej whisky ;)

David - Pią Lut 04, 2011 3:17 pm

hej Wiktor przecież fajne legitymacje już mamy :mrgreen:
Wiktor - Pią Lut 04, 2011 5:50 pm

...ale uzbierało się zaległych składek za kilka lat :mrgreen:
David - Pią Lut 04, 2011 7:40 pm

...nie ma sprawy mogę Cię reprezentować :wink:
4inhand - Śro Wrz 05, 2012 5:22 pm

Czy to Stow. zostało w końcu założone?
Wiktor - Śro Wrz 05, 2012 6:20 pm

Tak. Stowarzyszenie Nie Płacących Składek ;)
4inhand - Czw Wrz 06, 2012 11:19 am

Wiktor napisał/a:
Tak. Stowarzyszenie Nie Płacących Składek ;)


Ha! To jest powszechny problem :) Ale ja pytam poważnie :) Jest jakaś www, statut kryteria członkostwa? A przede wszystkim: czy jest jakaś aktywność? :)

windham hell - Czw Wrz 06, 2012 11:51 am

eee ... pytanie było chyba ogólne , nie dotyczyło szczególnego stowarzyszenie organizacji itd

a tak poza tematem reguły kryteria składki itd zawsze kojarzą mi się z białymi kapturami i pochodniami :twisted:

4inhand - Czw Wrz 06, 2012 12:57 pm

W kazdym razie ja bym dla do 200 widzac, ze sa sensowne cele statutowe i jest dzialalnosc zmierzajaca ku ich realizacji.
Pocieszny_PCS - Czw Wrz 06, 2012 1:43 pm

To mi tez mozesz dac 200zl bo ja tez sobie wyznaczylem bardzo ciekawe cele w ramach moich postanowien noworocznych.

A tak bardziej na serio to czy nie mozna by bylo dodac do statutu jakichs pierdol w typie popagowania trzezwosci i odpowiedzialnego picia i postarac sie o status OPP tak zebysmy mogli sobie odpisac na BOW 1% :twisted:

Adam Hochul - Czw Wrz 06, 2012 1:54 pm

Pocieszny_PCS napisał/a:
A tak bardziej na serio to czy nie mozna by bylo dodac do statutu jakichs pierdol w typie popagowania trzezwosci i odpowiedzialnego picia i postarac sie o status OPP tak zebysmy mogli sobie odpisac na BOW 1% :twisted:


:D D odpowiedzialne picie kiedy trzeba przesamplowac wszystko to do konca pazdziernika ;x
http://imgur.com/HV4Ti

Pocieszny_PCS - Czw Wrz 06, 2012 2:20 pm

Adam Hochul napisał/a:
Pocieszny_PCS napisał/a:
A tak bardziej na serio to czy nie mozna by bylo dodac do statutu jakichs pierdol w typie popagowania trzezwosci i odpowiedzialnego picia i postarac sie o status OPP tak zebysmy mogli sobie odpisac na BOW 1% :twisted:


:D D odpowiedzialne picie kiedy trzeba przesamplowac wszystko to do konca pazdziernika ;x
http://imgur.com/HV4Ti


Nie potrzebujesz asystenta? Jak wroce z pracy ro ci wysle moje CV ;)

Adam Hochul - Czw Wrz 06, 2012 2:46 pm

Byl bys wielce rozczarowany, tak mi sie wydaje. Obcowanie z wiekszoscia kobiet na zalaczonym obrazku wiazala by sie nie tylko z wieloletnia wizyta w wiezieniu, lecz byc moze nawet z samosadem (o czystosci ras nie wspomne). Ale gorsze zajecia tez moge sobie wyobrazic ;) .
4inhand - Czw Wrz 06, 2012 3:39 pm

Pocieszny_PCS napisał/a:
To mi tez mozesz dac 200zl bo ja tez sobie wyznaczylem bardzo ciekawe cele w ramach moich postanowien noworocznych.

A tak bardziej na serio to czy nie mozna by bylo dodac do statutu jakichs pierdol w typie popagowania trzezwosci i odpowiedzialnego picia i postarac sie o status OPP tak zebysmy mogli sobie odpisac na BOW 1% :twisted:


Dużo zależy od tego czy Twoje cele mi się spodobają :)

A teraz już poważnie, jest Stow. czy nie ma?

Wiktor - Czw Wrz 06, 2012 3:55 pm

Nie ma. Ale jak widać na zdjęciu, jest już wiadro :!:
:lol:

Bezcelowemu formalizmowi stanowcze nie. Najpierw powód - potem działanie, nigdy v/v ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group