To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

BOW.VIP Club - BOW Xmas Night 2011

rosomak - Śro Wrz 07, 2011 9:58 am
Temat postu: BOW Xmas Night 2011
mik_us napisał/a:
Kiedy bedzie następny XMas ?


Zgodnie z zapowiedziami BOW proponuje kolejne spotkanie z serii Xmas czyli choinkowe degustowanie w swiatecznej, radosnej i podnioslej atmosferze ;)
- miejsce Szczecin i okolice
- termin 16-18 grudnia (jedyna alternatywa jest spotkanie w terminie sylwestrowym gdyby znalazlo sie na tyle szalone grono ochotnikow)
- koszty noclegu wstepnie planujemy zamknac w okolicach 100 pln/os/noc w bardzo dobrym standarcie
Whisky – jak to na Xmas – w formule „najlepsze z najlepszych”.
Na pierwszy wieczor planujemy przekrojowa degustacje pewnej znanej i uznanej serii, ktora powinna podolac wyzwaniu rzuconemu przez whisky ubiegloroczne. Mamy ambitny cel podwyzszyc poziom sprzed roku ;)
Drugi wieczor to degustacja whisky kupionych przez uczestnikow spotkania w porozumieniu (lub z pomoca) BOW. Kazdy przywozilby jedna butelke, ktora mialaby wszelkie szanse znalesc sie wlasnie posrod Best of Whisky. Jesli ktos mialby watpliwosci jakie to moga byc whisky to zeszloroczne przyklady sa tu: https://picasaweb.google.com/100992123522675926353/2010GrudzienSpotkanieWSzczecinie
Chętnych do wzięcia udziału w spotkaniu prosze o jak najszybsze zgloszenia wstepne na PW. Tam tez wszelkie dodatkowe informacje, pytania, zyczenia i watpliwosci ;) Jak zwykle – im wczesniejsza decyzja tym lepsze mozliwosci nabycia czegos w odpowiedniej cenie. Termin ostatecznych i zobowiazujacych zgloszen – 30 wrzesnia.

Czarek - Czw Wrz 08, 2011 8:17 pm

no i zaczęlo się :mrgreen:
jestem

Wiktor - Pią Paź 28, 2011 2:01 pm

http://www.lindores.be/Lindores/Fest_2011.html

Model docelowy dla Xmas ;)

Czarek - Pią Paź 28, 2011 3:21 pm

z takim menu to wystarczy bilet w jedna stronę :mrgreen: bo tygodnia nie starczy,
a poza tym wsród mega strzałów wiele nie mniej interesujących ciekawostek,
będziemy nad tym pracować :wink:

czy masz moze niecny plan upublicznienia naszego menu :lol:

rosomak - Pią Paź 28, 2011 7:19 pm

Wiktor napisał/a:
Model docelowy dla Xmas


Zazdroszcze im tych dawnych bottlingow. Najbardziej tego HP Intertrade. Ale widze tam i wpadki (np. Glenglassaugh 1974, The manager's legacy Jim Cryle, 52,9%, ktory zostal w Mlynie gremialnie uznany za bardzo przecietny).

Czarek napisał/a:
czy masz moze niecny plan upublicznienia naszego menu


Podobno bedzie cos ze Speyside :mrgreen:

Pawcio - Sob Paź 29, 2011 11:31 pm

http://goodwhisky.flyingc...pid=86&cat_id=5

WTF??

PS.Oczywiście potwierdzam udział.!!!!

Wiktor - Nie Paź 30, 2011 7:44 am

To jest, Pawciu, butelka dobrze osłodzonej, mocnej herbaty z dodatkiem spirytusu salicylowego, do nabycia za jedyne 235 euro.
rosomak - Nie Paź 30, 2011 10:45 am

Serge Valentin 91
Olivier Humbrecht 94
Michel van Meersbergen 92
Robert Karlsson 92
Konstantin Grigoriadis 92
Pit Krause 89
Bert Bruyneel 87
Luc Timmermans 94

Ja po doswiadczeniach z Macallanem przyrzeklem sobie, ze nie kupie zadnego dopoki gdzies nie sprobuje czegos cos potwierdzi legende (niegdysiejsza?) o tej destylarni.

Pawcio - Nie Paź 30, 2011 10:44 pm

mam uwierzyc że 10 letni makalan powala na cycki ??

no way

[ Dodano: Nie Paź 30, 2011 9:45 pm ]
rosomak napisał/a:
Ja po doswiadczeniach z Macallanem przyrzeklem sobie, ze nie kupie zadnego dopoki gdzies nie sprobuje czegos cos potwierdzi legende (niegdysiejsza?) o tej destylarni.



piłem Gran reserva 18 YO i była to duza łycha , ale 10 YO ............ za 235 ojro??
dziękuję nie poebało mie.

Wiktor - Nie Paź 30, 2011 10:54 pm

Mignęła mi gdzieś tam GR za 450 funtów... Hm. Ja tam chętnie dam jej szansę. Kto zgłasza się na inwestora? :lol:
oscarez - Nie Paź 30, 2011 11:00 pm

Wiktor napisał/a:
Mignęła mi gdzieś tam GR za 450 funtów


Buaaahahahahaaaahahahahaha :!: :!: :!:

rosomak - Pon Paź 31, 2011 8:41 am

Urzadzalismy wlasnie w weekend z Wiktorem szturm generala McDuffa na wzgorze Ben Nevis i naprawde Macduffy polecac warto. Tym bardziej, ze znakomite wersje z 2000 roku sa naprawde niedrogie.

P.S. Ben Nevis OMC rozczarowal.

oscarez - Pon Paź 31, 2011 8:42 am

Który? Ten Ben? Bo ulubiony jednak?...
rosomak - Pon Paź 31, 2011 8:47 am

Ben 36 yo z 1971 bodajze. 42,8% o ile dobrze pamietam. Mocno ziolowy i to najlepsze co mozna o nim powiedziec.
Wiktor - Pon Paź 31, 2011 9:11 am

Ben "Gorzkie żale" Nevis... Smakuje jak wodnista piołunówka. Fuj.

Rewelacja wieczoru: Blair Athol '79 ex dark sherry cask. Wytrawna, skórzana, słona, z dymkiem i odrobiną siarki.
Ou, yeah. 8)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group