To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli lustra precz! - XXIII Spotkanie przy whisky

David - Nie Lis 06, 2011 11:25 am
Temat postu: XXIII Spotkanie przy whisky
Witam,
Wstępnie podczas ostatniego spotkania w Szczecinie sygnalizowaliśmy, a teraz potwierdzam, że mam, w imieniu ekipy jeleniogórskiej, przyjemność zaproszenia wszystkich na już XXIII spotkanie przy whisky. Spotkanie odbędzie się w uroczym, XIX-wiecznym pałacyku położonym na terenie Rudawskiego Parku Krajobrazowego, a dokladnie tu http://www.dwor-nad-bobrem.pl/index.html
Termin spotkania to 18 - 20 maj 2012r.
Miejsce spotkania, które samo w sobie jest dość "klimatyczne", to dodatkowo daje możliwość zrealizowania pewnego pomysłu, który od jakiegoś czasu chodził mi po głowie, to znaczy napicia się pyszczej łychy w ruinach średniowiecznego zamczyska. A tak się składa, że ok. 40 minut spacerem od rzeczonego pałacyku znajdują się ruiny XIV-wiecznego zamku Bolczów, z którego dodatkowo rozpościera sie znakomity widok na całe pasmo Karkonoszy.
Wiem, że jest jeszcze mnostwo czasu ale uznaliśmy wczesne podanie terminu ułatwi zaplanowanie czasu, dlatego w tej chwili nie oczekujemu jeszcze na ostatetczne deklaracja uczestnictwa. Na to przyjdzie czas za 2-3 miesiące. Jednocześnie jesteśmy otwarci na rozmaite sugestie jaką albo bardziej według jakiego klucza mielibyśmy pić whisky?
Pozdrawiam,
David

oscarez - Nie Lis 06, 2011 12:16 pm

David napisał/a:
Jednocześnie jesteśmy otwarci na rozmaite sugestie jaką albo bardziej według jakiego klucza mielibyśmy pić whisky?


tylko świetną?? 8)

Wojciech - Nie Lis 06, 2011 2:58 pm

Świetna, to oczywista oczywistość :mrgreen: Coś już nawet w tym temacie mamy, ale cicho sza :wink:
Lokalizacja bardzo ciekawa, pałacyk bardzo interesujący i z klimatem dawnych czasów.

Wiktor - Nie Lis 06, 2011 10:13 pm

Taki łabędź, ten to ma dobrze... ;)
David - Pon Lis 07, 2011 10:50 am

Wiktor napisał/a:
Taki łabędź, ten to ma dobrze...


Łabędzia będzie można podziwiać podczas posiłków, bo wisi w jadalni :wink:

Pawcio - Pon Lis 07, 2011 5:20 pm

David napisał/a:
Miejsce spotkania, które samo w sobie jest dość "klimatyczne", to dodatkowo daje możliwość zrealizowania pewnego pomysłu, który od jakiegoś czasu chodził mi po głowie, to znaczy napicia się pyszczej łychy w ruinach średniowiecznego zamczyska.



pozwole sobie zauważyć że spożywaliśmy juz łyche w sredniowiecznych zamkach , np.Grodno.Co nie znaczy że w zamku Bolczów nie wypije z wami kieliszeczka pysznej koali;)

PS.Słyszałem że Wojciech nie jedzie?? prawda to?>?

Wojciech - Pon Lis 07, 2011 5:34 pm

To całkowicie niesprawdzone pogłoski :mrgreen: Wojciech jedzie, na upartego to nawet mógłby dojść, ale troszkę za leniwy :oops:
Pawcio - Pon Lis 07, 2011 5:38 pm

cie choroba , no patrz a juz się martwiłem , ale jak to dobrze że mnie uspokoiłeś , czy to znaczy że na kawę możemy wpaść do ciebie do domku?? Musze sprawdzić jakie expresso robi pewna Jura;)

PS.Bedziesz na X-mass??

Wojciech - Pon Lis 07, 2011 5:44 pm

Czy Jura może robić złą kawę? Na Xmas raczej na 90 % nie dam rady :(
Tad - Pon Lis 07, 2011 5:45 pm

Może.
bartoszek - Pon Lis 07, 2011 10:43 pm

Zależy jaka Jura i co do niej wsypiemy. Jak wiadomo Jura specjalizuje się w automatach i w tej dziedzinie wiedzie prym...niepodważalny od lat.
Pawcio - Wto Lis 08, 2011 9:24 am

bartoszek napisał/a:
Zależy jaka Jura



Wojciech kupuje zawsze najlepsze Jury;)

Wiktor - Wto Lis 08, 2011 10:00 am

I Spotkanie Przy Kawie z Mlekiem
bartoszek - Wto Lis 08, 2011 12:18 pm

A jaka to jest ta najlepsza Jura jeśli można zapytać?
oscarez - Wto Lis 08, 2011 12:19 pm

Stillman's Dram


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group