To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli 'dlaczego napisałem whisky dwa razy?' - Starkus Kozuba i Synowie

4inhand - Pon Maj 07, 2012 4:08 pm

Pawloff napisał/a:
Pytałeś o możliwe godziny zwiedzania? Nadal nie możliwe w sobotę-niedzielę i tylko do 14 start zwiedzania?


Tak, myślę że tak. Polmos działa teraz pod syndykiem więc mają dość ograniczoną elastyczność. Zwiedzanie jest też chyba dla nich dużą podporą.

Wiktor - Pon Maj 07, 2012 8:02 pm

Desperaci :lol: Jak zbierzecie się już wszyscy i konkretnie ustalicie preferowany dzień tygodnia/godzinę, dajcie znać - Starki nie cenię, ale do Polmosu mam dojście kanałami... nieoficjalnymi ;)
4inhand - Czw Maj 10, 2012 8:45 am

Padną daty?
Pocieszny_PCS - Czw Maj 10, 2012 10:20 am

Jezeli chodzi o mnie to dopiero po czerwcowym dlugim weekendzie. Tak w polowie miesiaca.
Pawloff - Czw Maj 10, 2012 5:36 pm

4inhand napisał/a:
Padną daty?


Ja jestem na miejscu, ustalcie jak Wam pasuje przyjechać.

RudeBoy - Czw Maj 10, 2012 6:21 pm

Ja już mogę jechać.
4inhand - Pią Maj 11, 2012 3:45 pm

Mi też pasuje dopiero po długim weekendzie, ale byłoby super gdybyśmy dotarli tam jeszcze w czerwcu.

[ Dodano: Pon Maj 14, 2012 3:40 pm ]
No to może skupmy się na

22 VI

Cena wejścia to PLN 750.
Maksymalna grupa to 15 osób. Wtedy płacilibyśmy po PLN 50.

Czajkus - Sob Sie 18, 2012 10:38 am

Witam,
Ode mnie z forum minialkoholistów maniaków kilka osób też się chciało wybrać na zwiedzanie piwnic Polmosu Szczecin i było ich za mało. Gdyby ustalić termin i dać też ogłoszenie na forum np. winiarzy to te 15 osób wspólnymi siłami by było.

4inhand - Wto Sie 21, 2012 9:51 pm

Działam też aktywnie na http://forum.butwbutonierce.pl/. Tam z pewnością też byliby zainteresowani. Chciałbym jednak zacząć od daty. To co? Działamy?
Czajkus - Śro Sie 22, 2012 9:12 am

Cześć,
To proszę ustal datę i tą się poda na forach. Podałbym też mail do Ciebie by chętni się zapisywali u Ciebie na listę. 15 osób się znajdzie.

Ja do Szczecina mam daleko więc mnie raczej nie będzie.

Adam Hochul - Śro Sie 22, 2012 12:15 pm
Temat postu: polmos
Hmm ja teraz czesto zwiedzam Poznan i byc moze udalo by mi sie wyskrobac jedne dzien zeby sie z Panami wybrac, ale minimum 2 tygodnie wyprzedzenia. Chetnie bym zobaczyl jakas Polska gorzelnie. -_-
4inhand - Śro Sie 22, 2012 12:38 pm

Czyli z BOW mielibysmy:

Wiktor
Pocieszny_PCS
Pawloff
4inhand
Adam Chohul

Proponuję, aby był to piątek żeby nie trzeba było pędzić na drugi dzień do pracy na 8. Co powiecie na 28 IX ?

Adam Hochul - Śro Sie 22, 2012 12:55 pm
Temat postu: Adam Chohul
Czy ja rowniez moge byc dopisany do listy :D ?

Autumn Speyside Whisky Festival 27 Sep – 1 Oct 2012, chcialem odwiedzic i przy okazji zapytac czy ktos juz byl? Nie mialem jeszcze okazji tam sie wybrac.

Pawloff - Śro Sie 22, 2012 12:56 pm

Na ten moment piątek 28 mi pasuje.

Trzeba pamiętać, że zwiedzanie musi się kończyć do 16:00, więc rozpoczęcie można zaplanować jak najpóźniej, czyli ostatni możliwy termin to 14:00.

Skoro inni będę brali specjalnie wolne, aby przyjechać w piątek do Szczecina, zwiedzanie Polmosa (Starki) można rozszerzyć o zwiedzanie pobliskich barów i zakończyć dzień małym co nieco...

4inhand - Śro Sie 22, 2012 1:01 pm

Pawloff napisał/a:
Na ten moment piątek 28 mi pasuje.

Trzeba pamiętać, że zwiedzanie musi się kończyć do 16:00, więc rozpoczęcie można zaplanować jak najpóźniej, czyli ostatni możliwy termin to 14:00.

Skoro inni będę brali wolne, aby przyjechać w piątek specjalnie do Szczecina, zwiedzanie można przenieść do jakiegoś baru i zakończyć wczesnowieczornym małym co nieco...


Ja myślę, że najpóźniej 12. Godzinę to rozmawiałem z Panią technolog kiedy zadzwoniłem do Polmosu kiedyś.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group