To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli nadciąga ciężka kawaleria - Z. Kozuba i Synowie - Okowita and other polish distillates

Wiktor - Śro Lip 25, 2012 6:42 pm

4inhand napisał/a:
sensoryka na wszystkich alkoholach mocnych. Czysty spirytus dobrej jakości może być ciekawym punktem odniesienia

W takim razie, nie mam pytań ;) Praca badawcza. Ja wolę pozostać przy czymś co gwarantuje choć minimum przyjemności :lol:

Andrei M - Czw Lip 26, 2012 12:51 am

Wow, what a conversation!
Thanx a lot for your attention again
but what does it mean: " podpucha marketngowa"? Marketing spy?
my polish is not so good. I was born in Grodno, and fav tv channel in my childhood was "edynka". Smerfy, Gumisie and mr. Jerzy Stuhr in Kingsajz. But now I need some "Polish For Foreigners" lessons

loom - Śro Gru 11, 2013 11:31 am

Trochę zarósł pajęczyną temat, ale ja chętnie przeczytałbym test Milera dotyczący wódki. Warto spróbować takich cymesów jak Ciroc czy Beluga.
rosomak - Śro Gru 11, 2013 11:51 am

Temat zarosl miedzy innymi dlatego, ze zdecydowalismy, iz na lamach tego forum bedziemy sie zajmowac wylacznie whisky single malt lub vatted (FAQ please). Inne alkohole ewentualnie w offtopicu, ale jak widac nawet tam nie ma wielu chetnych zeby o nich dyskutowac. Na pewno sa po prostu inne fora internetowe, ktore zajmuja sie ta tematyka bardziej profesjonalnie.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group