To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

BOW.VIP Club - ANKIETA

Wiktor - Wto Paź 16, 2007 8:47 pm
Temat postu: ANKIETA
W związku z planowanym na najbliższą przyszłość dalszym postępem działań propagatorskich portalu BOW.pl, proponujemy Wam wzięcie udziału w niniejszej ankiecie, poświęconej konkretnym preferencjom zakupowym.

Powyżej znajduje się jedno pytanie i szereg odpowiedzi - jest możliwość wielokrotnego wyboru, jednak każdy może wziąć udział w zabawie tylko raz, stąd prosimy o przemyślane odpowiedzi!

Prosimy o Wasze typy przy założeniu, że czas oczekiwania na realizację zamówienia nie byłby dłuższy niż 3-4 dni robocze. Podane ceny nie zawierają kosztów pakowania i wysyłki w kwocie około 20zł.

Czarek - Wto Paź 16, 2007 9:12 pm

Ten to ma inwencję :wink: , szczerze kibicuję 8) i pierwsze koty za płoty
Czarek

Wiktor - Śro Paź 17, 2007 6:52 pm

Oczywiście będziemy wdzięczni również za Wasze komentarze do oferty - w odpowiedzi na ten wątek. Co się szczególnie podoba, co nie, czego brakuje Waszym zdaniem w ofercie itd.
Czarek - Śro Paź 17, 2007 7:10 pm

Pierwsze co mi przychodzi na myśl - Glen Garioch 15 yo OB i coś ze Sprigbanka np 10 CS, może jakiś Bowmorek (np te nowe botlingi z JWWW nie są takie drogie) :wink:
Pozdrawiam
Czarek

parominius - Śro Paź 17, 2007 9:08 pm

witam....Clynelish 32 yo od JWWW....chociażby 50ml...proszę!!
pozdrawiam

David - Śro Paź 17, 2007 11:26 pm

A taki np. Ardbeg Almost There jest, wydaje mi się, godny uwagi i w przyzwoitej jeszcze cenie.

Pozdrawiam

Czarek - Czw Paź 18, 2007 9:10 am

Wydaje mi się że intencją Wiktora nie było wynajdywanie topowych botlingów, lecz bardziej zestaw standardowych, w miarę niedrogich, a cieszących się uznaniem whisky.
Nie wciskajmy tu flaszek po 100 Euro, takie sprawy to chyba w innym trybie.
Czy mam rację Wiktorze ?
Czarek

Wiktor - Czw Paź 18, 2007 10:10 am

parominius napisał/a:
Clynelish 32 yo od JWWW....chociażby 50ml

Zorganizujemy ;) Priv.

David napisał/a:
Ardbeg Almost There

Odnotowane.

Czarek napisał/a:
intencją Wiktora nie było wynajdywanie topowych botlingów

W tym przypadku interesuje nas, po prostu, na co faktycznie jest mocny popyt, które konkretnie whisky cieszyłyby się największym wzięciem na naszym rynku już teraz.
Oczywiście, mówimy raczej o tzw. "singlemaltowej masówce" (wśrod której jest przecież wiele dobrych czy wręcz znakomitych whisky!), a to z uwagi na ciągle akceptowalny poziom cenowy, dobrany adekwatnie tak do możliwości rynku, jak i jego wymagań. Na liście nie ma więc bottlingów z najniższej półki ani "wypasów" - co nie znaczy, że i takie pytanie kiedyś nie padnie... :D

David - Czw Paź 18, 2007 10:15 am

Czarek napisał/a:
Nie wciskajmy tu flaszek po 100 Euro, takie sprawy to chyba w innym trybie.


No właśnie taką intencję odczytałem i dlatego wybrałem - Ardbeg Almost There - kosztuje u giermańców mniej więcej 55 euro, co przy obecnym kursie daje około 200 pln - zdaje się że na liście są droższe rzeczy. :wink:

Pozdrawiam

Czarek - Czw Paź 18, 2007 11:57 am

Zwracając uwagę na niewskazywanie wypasów nie miałem na mysli Ardbega Almost There lecz onego Clayneliha 32 yo z JWWW, choć sam bym sobie strzelił łyczka czegoś takiego.
W kwesti ciekawych i niedrogich botlingów.
Wiktor wyszukał mi niedawno Glen Garioch 18 yo z DT, śwetny w mojej opini i nie aż tak drogi, niewątpliwie warty zainteresowania. Następne ciekawe i niedrogie są Lagavuliny 14 yo z JWWW (bourbon lub sherry cask), Bowmore 16 yo z Whisky Doris. Ceny 50-60E. No po raz ent wskażę Macallana 10 CS sherry oloroso, kiedyś 35 E i wyśmienity stosunek jakości do ceny :roll, obecnie niestety 45-50 E ale nadal warty tej kwoty.
http://www.whiskymag.com/...whisky1350.html
http://www.whisky24.de/tw...k-Strength.html
Czarek

parominius - Czw Paź 18, 2007 12:39 pm

Dobrze,dobrze...pokornie chyle czoło...ale osobiscie wolałbym kupić setuńkę "rozkoszy" niż pięćsetkę "przyjemności"...ot,taki ze mnie drań...osobiste preferencje.........wybaczcie:-)
pozdrawiam serdecznie

Wiktor - Czw Paź 18, 2007 12:46 pm

Rozkosz musi być dozowana, inaczej zdewaluuje się do rangi pospolitej przyjemności :lol:
parominius - Czw Paź 18, 2007 2:20 pm

i tak też czynię...czekanie jest przyjemnością, a potem następuje "upojenie"...nie za często lecz bardzo intensywnie.....
pozdrawiam :D

Czarek - Czw Paź 18, 2007 5:36 pm

Intensywnie, he he, oby nie za nadto.
Niektórzy to mogą wypić, niebawcem także i Wiktor :wink: .
Zdrówka życzę przy okazji.

parominius - Czw Paź 18, 2007 6:34 pm

"Koalę" od JWWW,15yo?...cudowny ziemisto wędzony rdzeń otoczony wrzosową kołderką...rozbijemy się o brzegi islay..
pozdrawiam.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group