To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli 'pomocy!' - Lagavulin 16 w Warszawie

meszka - Wto Lip 24, 2012 7:17 pm
Temat postu: Lagavulin 16 w Warszawie
Czy dostanę gdzieś w Warszawie Lagavulin 16 poniżej 239, bo za tyle zlokalizowałem już dwa miejsca?
Pozdro

oscarez - Wto Lip 24, 2012 10:16 pm

nie no jasne. za stówke szukaj... może lepiej od razu żubrówka? 20zł przynajmniej
meszka - Śro Lip 25, 2012 9:19 am

oscarez napisał/a:
nie no jasne. za stówke szukaj... może lepiej od razu żubrówka? 20zł przynajmniej

Całkiem chybiona ironia, przecież nie jestem fantastą, ale nawet te 20 złotych taniej to już coś, np w alkocholeświata.pl, tylko kurczę "na wyczerpaniu" u nich oznacza "brak" :cry:

Wiktor - Śro Lip 25, 2012 6:06 pm

Zakładając że kolega Meszka (witamy) pytał serio... Podana cena nie wydaje się być szokująco zawyżona. Trzeba po prostu iść, kupić, spróbować, a - ewentualne - wspomniane 5 euro odżałować. Lag 16yo i tak pozostaje wielokrotnie lepsza od różnych blendowych śmierdzieli za "siedem czy osiem dyszek" ;) Powodzenia i smacznego.
Rajmund - Śro Lip 25, 2012 8:27 pm

meszka napisał/a:
oscarez napisał/a:
nie no jasne. za stówke szukaj... może lepiej od razu żubrówka? 20zł przynajmniej

Całkiem chybiona ironia, przecież nie jestem fantastą, ale nawet te 20 złotych taniej to już coś, np w alkocholeświata.pl, tylko kurczę "na wyczerpaniu" u nich oznacza "brak" :cry:

Ja myślę, że kolega Oscarez chciał - z właściwym sobie wdziękiem - powiedzieć, że 239zł za flaszkę Lagavulin 16yo to całkiem przyzwoita cena. :)

oscarez - Śro Lip 25, 2012 8:48 pm

:wink:
meszka - Śro Lip 25, 2012 10:47 pm

Z zapałem neofity wziąłem się za przeczesanie rynku i cena 239 to jest cena za faktyczną dostępność w Warszawie, zarówno w sklepach stacjonarnych jak i internetowych. Ale znalazłem też kilka ofert za 219, niestety już tylko wirtualnych, pewnie po najbliższej dostawie zrobiłoby się 240 lub więcej. Było nie było w piątek będzie moja a w perspektywie już Laphroaig się powoli zarysowuje :) Jeszcze CI 18 kusi, tyle dobrych opinii a właśnie w singlemalt.pl pokazała się dwusetka...Kurcze, mogłem zostać przy rybkach...
dilvish - Pią Lip 27, 2012 10:22 am

Teść ma baaardzo duze akwarium, nie jest to też tanie hobby :P ;)
1963 - Pon Paź 01, 2012 5:59 pm
Temat postu: Re: Lagavulin 16 w Warszawie
meszka napisał/a:
Czy dostanę gdzieś w Warszawie Lagavulin 16 poniżej 239, bo za tyle zlokalizowałem już dwa miejsca?
Pozdro

W Polsce obecnie Tuskolandzie rżną nas Polaczków do bólu.
W Raichu czytaj Niemcy LAGI 16 po 44 Euro np. w sklepach EDEKA co daje max 180 zł za 0,7 l.byłem widziałem.
:shock:

David - Pon Paź 01, 2012 7:44 pm

Rżną Was Polaczków?
O! Szade! To może wystąp o azyl polityczny w sieci sklepów Edeka :twisted:

oscarez - Pon Paź 01, 2012 9:04 pm

David napisał/a:
Rżną Was Polaczków?
O! Szade! To może wystąp o azyl polityczny w sieci sklepów Edeka


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
nie wychodzisz z formy widze Dawid :twisted: :twisted: :twisted:

Rajmund - Pon Paź 01, 2012 10:17 pm

Rżną aż wióry lecą! Byłem, widziałem. ;)
Pawcio - Wto Paź 02, 2012 1:38 pm

1963 napisał/a:
W Polsce obecnie Tuskolandzie rżną nas Polaczków do bólu.



Chłopie skąd w Tobie tyle kompleksów??
Rozumiem frustracje z powodu rządów ryżego tez za nim nie przepadam , ale nigdy nie przyszłoby mi do głowy uważać się za Polaczka... , powiem nawet że dałbym za to od razu po ryju... zwłaszcza każdemu niemiaszkowi.... który zaryzykowałby :mrgreen: powiedzieć mi to w oczy!!

Wojciech - Wto Paź 02, 2012 7:06 pm

Radzę uważać nasz Pawcio nie żartuje, a na dodatek synów ma sporo większych ... :mrgreen:
oscarez - Wto Paź 02, 2012 7:09 pm

Pawcio z wąsami to ty ładniejszy byłeś powiem Ci...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group