To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli 'pomocy!' - Glencairn z pokrywką - gdzie kupić w PL?

glen - Czw Paź 25, 2012 11:38 pm
Temat postu: Glencairn z pokrywką - gdzie kupić w PL?
Witam :D

Podpowiedzcie gdzie w Polsce można kupić Glencairny z pokrywkami? Bo wszędzie są ale bez... I ogólnie najbardziej opłacalne miejsce zakupu szkiełka (ale bez nadruków reklamowych).

Z góry dzięki!

Pocieszny_PCS - Pią Paź 26, 2012 9:27 am

Glencairny ogolnie sa bez pokrywki. Jak bardzo chcesz miec pokrywke do glencairna to kup kieliszek ardbega z pokrywka i przeloz (pokrywka pasuje). Najtaniej z kolei bedzie jak kupisz w sklepie chemicznym lub na allegro laboratoryjne szkielka zegarkowe.
oscarez - Pią Paź 26, 2012 9:34 am

mozna też oberżnąć spodek do herbaty. albo małą pokrywkę od słoika. rozwiązań jest wiele jeśli tylko jest się odpowiednio zdesperowanym.
Pawcio - Pią Paź 26, 2012 9:46 am

Pocieszny_PCS napisał/a:
Glencairny ogolnie sa bez pokrywki. Jak bardzo chcesz miec pokrywke do glencairna to kup kieliszek ardbega z pokrywka i przeloz (pokrywka pasuje). Najtaniej z kolei bedzie jak kupisz w sklepie chemicznym lub na allegro laboratoryjne szkielka zegarkowe.


dokładnie kiedyś mielismy to zastosowane w praktyce , na spotkaniu w Błoniu.
Glen jak bys był w wawce to kilka takich szkiełek mogę ci podarować.

glen - Sob Paź 27, 2012 12:21 am

Pytałem się bo wpisując Glencairn na ebayu co któraś oferta ma kieliszek z ładna pokrywką, same też sprzedają, myślałem że ktoś w Polsce też może ma w sklepie (chociaż przez Google nie znalazłem). No nic coś zakombinuję :D
dilvish - Wto Paź 30, 2012 8:48 am

Szukałem kiedyś i nie znalazłem...

A szkiełko sprawdza się znakomicie i kosztuje do tego grosze, więc jak się zbije to nawet nie szkoda :)

rozen73 - Wto Paź 30, 2012 9:18 am

Ralfy radził używać tego czegoś co zamyka tubę z łychą. :idea:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group