To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli 'niewiele pamiętam ale...' - spotkanko z Port Ellen

Czarek - Pon Gru 10, 2012 7:19 pm
Temat postu: spotkanko z Port Ellen
Rewitalizacja strony Magnusa Fagerstroma przyniosła kilka ciekawych zajawek odnośnie spotkań przy SM, próbka tu http://www.magnuswhisky.c...n-provning-2012

Interesujący jest sampling butelek z 1965, szczegóły po linkiem
http://www.magnuswhisky.c...kor-fran-1965-1

można zaszaleć na święta :mrgreen:

Pawloff - Pon Gru 10, 2012 8:41 pm

Jak się bawić, to się bawić...
Czarek - Pon Gru 10, 2012 9:16 pm

Pawloff napisał/a:
Jak się bawić, to się bawić...


Czytasz w moich myślach.
Jakoś powstrzymałem się przed tytułem "trzeba się umieć bawić" :wink:

ps.
i miec za co :mrgreen:

Pocieszny_PCS - Pon Gru 10, 2012 10:18 pm

Łojezussmaria, to ja składam podanie do banku o zwiększenie debetu.
Ktoś umie się dogadać po szwedzku?

A tak poważnie, może jakaś wspólna akcja?

JacekBee - Pon Gru 10, 2012 10:37 pm

Pocieszny_PCS napisał/a:
A tak poważnie, może jakaś wspólna akcja?



Chyba czas na kredyt świąteczny... Długi będę spłacał do wakacji. Ale co tam :twisted: . Count me in.

A z tymi Benriachami to jak sytuacja wygląda? Bo z tego co przeczytałem (to co było po angielsku) wynikało, że raczej chodzi o wymianę sampli Benriachowych niż o możliwość podkupienia czegoś z kolekcji.

Pocieszny_PCS - Pon Gru 10, 2012 11:29 pm

JacekBee napisał/a:
A z tymi Benriachami to jak sytuacja wygląda? Bo z tego co przeczytałem (to co było po angielsku) wynikało, że raczej chodzi o wymianę sampli Benriachowych niż o możliwość podkupienia czegoś z kolekcji.


No właśnie, z tego nie wynika że wszystko wyprzedaje tylko że ewentualnie może się sampelkiem zamienić. Eh, człowiek najpierw się podnieci a dopiero potem przeczyta :(

Wojtek - Wto Gru 11, 2012 2:12 pm

Relacja jakaś taka słaba - nic o wrażeniach oprócz punktacji... jedne 89, inne 92 punkty :)
Wiktor - Wto Gru 11, 2012 5:49 pm

Zakup 25 butelek PE nie przekracza możliwości finansowych towarzystwa, natomiast idea zorganizowania degustacji dwudniowej najwyraźniej przekracza możliwości intelektualne. I to zdziwienie, że ostatnia grupa "coś słabiej się spisała"... Witajcie w Szwecji :mrgreen:

[ Dodano: 11 Grudzień 2012, 17:53 ]
Wojtek napisał/a:
jedne 89, inne 92 punkty

Wojtku, Wojtku... czyżbyś nie dostrzegał tej kolosalnej różnicy? :wink:

myszkin. - Czw Gru 13, 2012 10:37 pm

25 butli testowac jednego dnia....mozna zalozyc ze wypluwali(!!Port Ellen),tu slynne skąd inąd spittony mogly sie tez przydac.
mam wrazenie ze tu byla sztuka dla sztuki,no bo jak ogarnac 25 sampli,chocby takich małych po 1,5cl czyli na polskie po piętnaści gramów.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group