To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli 'dlaczego napisałem whisky dwa razy?' - Wyjazd na Islay w sierpniu - ktoś chętny?

Rajmund - Sob Lut 02, 2013 2:28 pm
Temat postu: Wyjazd na Islay w sierpniu - ktoś chętny?
Organizuję wyjazd na Islay w sierpniu dla kilkorga znajomych. Z różnych powodów ktoś tam musiał zrezygnować, komuś nie pasował termin, a pozostałych nie chcę zostawić na lodzie. Innymi słowy, zrobiły się 3 wolne miejsca (w porywach 4). Jeśli ktoś jest zainteresowany, proszę o wiadomość na priv.

Wyjazd planowany jest na 2-9 sierpnia, pobyt na Islay, zakwaterowanie typu B&B. Mamy do dyspozycji samochód, kierowcę (czyli mnie) i przewodnika (czyli też mnie) i wszystkie destylarnie Islay + Jura w zasięgu ręki.

Oferta otwarta dla wszystkich, nie ograniczona do żadnego zaklętego kręgu starych wyjadaczy. ;-)

Starych wyjadaczy natomiast proszę o kontakt i potwierdzenie udziału w wyjeździe do Speyside w lipcu.

Pozdrawiam,
Rajmund

[ Dodano: Sro 06 Lut, 2013 11:46 am ]
Zwolniło nam się jedno miejsce. Gdyby ktoś był chętny, proszę o wiadomość na priv. Zmienił się też charakter wyprawy. Szykuje się niesamowita morska przygoda - żadne tam drobnomieszczańskie B&B, czy samochód. Szczegóły na priv.

JacekBee - Śro Lut 06, 2013 5:01 pm

Ja niestety musiałem zrezygnować (chlip, chlip) i zwalniam miejsce, więc wszyscy potencjalni chętni, śpieszcie się i piszcie do Rajmunda aby sobie zaklepać udział :wink: . A z tego co zdążyłem się dowiedzieć zapowiada się absolutny wyjazd marzeń :mrgreen: . Już zazdroszczę i ubolewam, że mnie to ominie :cry: .
Adam Hochul - Czw Lut 07, 2013 4:18 pm

Jak sie zmieszcze to sie zmieszcze :)
pekay27 - Sob Mar 28, 2015 9:31 pm
Temat postu: Wyjazd na Islay w sierpniu - ktoś chętny?
do stormpodzików może? bo ja bym w stormpodziku chetnie zamieszkal
waclaw - Pią Lut 05, 2016 6:18 pm

Hej robicie wyjazd jeszcze raz w2016.r
Rajmund - Pon Lut 08, 2016 6:42 pm

Mam wrażenie, że każdy, kto chciał Szkocję z nami zobaczyć, to już ją zobaczył. Tak więc, na ten sezon niczego nie planujemy. Zresztą, nawet gdyby zebrała się ekipa, to w tej chwili jest już raczej zbyt późno, by cokolwiek sensownego zorganizować na lato.

Ale tak na wszelki wypadek - gdyby zebrała się grupka, to być może udałoby się coś skręcić na wczesną jesień. Jakiś wrzesień, przełom września i października. Kiedy kwitną wrzosy w Highlands. Z kimś ostatnio o tym rozmawiałem... Tak czy owak, wszelkich zainteresowanych proszę o kontakt na priv. Wraz z ewentualnymi preferencjami co do regionu Szkocji, który byście chcieli odwiedzić. Zobaczymy, a nuż... ;-)

waclaw - Pon Lut 08, 2016 8:38 pm

Isly :grin:
Czarek - Śro Lut 10, 2016 7:48 am

Jeśli z Rajmundem to region nie ma znaczenia, oj zamieszałeś mi w głowie :-)
Rajmund - Śro Lut 10, 2016 11:24 am

Spoko, spoko, nie tak zaraz, Doctore. Jak dotąd, tylko jedna osoba jest zainteresowana, więc perspektywy na zorganizowanie czegokolwiek żadne. ;-)
waclaw - Sob Lut 13, 2016 9:42 am

Poznałem na degustacji Amruta kolejną osobę , która chętnie wzięłaby udział w wyprawie.
Wiktor - Sob Lut 13, 2016 9:52 am

waclaw napisał/a:
degustacji Amruta

I jak Twoje wrażenia?

waclaw - Sob Lut 13, 2016 7:38 pm

Amrut Single Malt(4yo) podszedł mi najbardziej jako whisky na codzień. Fussion pomimo,że ma tytuły nie moja bajka . Słodka , wytrawna i czekoladowa. Single cask port za bardzo przeszla sherry co drażniło mi podniebienie.Jestem zamknięty w whisky z Islay i zupełnie czego innego oczekuje od trunku co degustacja tylko potwierdziła.
Pawloff - Sob Lut 13, 2016 9:37 pm

waclaw napisał/a:
Słodka , wytrawna.


:roll:

loom - Nie Lut 14, 2016 11:15 am

Ha! Nie dziw się chłopaku. Po prostu Indie, i tak i tak, szaleństwo Bollywood. I te tytuły:))))


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group