To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli 'dlaczego napisałem whisky dwa razy?' - Pomysł na business po polsku

Wiktor - Pon Lut 18, 2013 6:43 pm

Adam Hochul napisał/a:
poglad na skale katastrofy bottlingu WS

http://www.facebook.com/h...&type=1&theater

Grish - Pon Lut 18, 2013 10:41 pm

Wyglada na to, ze debowy box kosztowal 9000 ojro :)
Czajkus - Wto Lut 19, 2013 11:52 am

No tak, ale ta tania nie ma książeczki 8)
Adam Hochul - Wto Lut 19, 2013 12:25 pm

Czajkus napisał/a:
No tak, ale ta tania nie ma książeczki 8)


I brzydka etykiete. I TANIA JEST, kto by chcial pic tania whisky, napewno niedobra.

Czajkus - Pią Kwi 19, 2013 12:33 pm

Jest i miniaturka


Niestety nie jestem na liście Master of Malt i jej nie dostałem, ciekawe jak koledzy?

Postrach Karuizaw powinien ją dostać, to by postraszył

Pocieszny_PCS - Pią Kwi 19, 2013 1:32 pm

Zaraz się pewnie znajdzie ktoś komu skapnęła miniaturka z WS a że nie gustuje to odsprzeda za co łaska tysiaka ;)
Anonymous - Nie Kwi 21, 2013 11:33 am

rosomak napisał/a:
Cytat:
Uwazam jednak ze nawet ta dyskusja na tym forum i kazdym innym jest realnym znamieniem PR`owego sukcesu tego projektu.

Pamietam jak swego czasu wybuchla afera odnosnie dosc znanych w Polsce zakladow miesnych, w ktorych udalo sie jednej z telewizji sfilmowac "odswiezanie" zielonego boczku. Teraz zaluje, ze nie powiedzialem wowczas swoim szefom, ze nie ma sie czym martwic, bo przeciez tak ogolnie to mieso bedzie mialo dobry PR. Na pewno dostalbym w nagrode jakis urlop. W Tworkach.


Korzystam z tego mięsnego przykładu na swoich szkoleniach. To co sie wydarzyło i komunikacja w trakcie kryzysu to kompletna porażka. Marka zniknęła. Ale jaksię dziś mają starachowickie zakłady? O zgrozo, jeszcze lepiej ... !!!

(Na filmie w pewnym momencie było widać inną kultową markę - gdyby dziennikarze pociągneli ten drugi wątek - oj to by zabolało...)

[ Dodano: Nie Kwi 21, 2013 12:36 pm ]
rosomak napisał/a:
Adam Hochul napisał/a:
Czy widza to negatywnie czy pozytywnie, mozna tworzyc za i przeciw.

Bez wzgledu na to co sie komu wydaje na temat szeroko rozumianych rezultatow tego balona to sam sposob dmuchania go (i potencjalnych klientow) godny napietnowania i chyba o to chodzilo w tym watku.


Szacun! To powinno było zamknąć dyskusję.

rosomak - Nie Kwi 21, 2013 12:12 pm

Danielito napisał/a:
(Na filmie w pewnym momencie było widać inną kultową markę - gdyby dziennikarze pociągneli ten drugi wątek - oj to by zabolało...)

Pociagneli i zabolalo. Oby bylo podobnie z niektorymi wypustami whisky (jak wyzej).

[ Dodano: Nie Kwi 21, 2013 1:58 pm ]
Wiktor napisał/a:
Adam Hochul napisał/a:
Adam Hochul napisał/a:
W Holandii Whisky Investments tez maja serie wypustow z whisky kilkukrotnie drozsza od regularnych wypostow z tego samego roku


Poproszę o konkretne przykłady. Jakie beczki, jakie ceny, jaka dostępność. Wtedy możemy podyskutować, czy to na pewno taki sam "patent"


Adam Hochul napisał/a:
Przepraszam ale jestem poza biurem i niezbyt jestem przygotowany nad podjeciem tego punktu Jestem pewien do tego jeszcze wrocimy

Do tej pory nie "wrocilismy". Pewnie dlatego Adamie, ze jednak nie mialo to miejsca. Dzieki Daniel za odswiezenie watku - widac czasem warto spojrzec na dawne deklaracje.

Adam Hochul - Pon Kwi 22, 2013 9:28 am

:) Rosomaq. Pozwol ze na pewien czas ja zachowam swoje zdanie, Ty swoje a opinie na temat jednego z naszych wiekszych klientow omowimy poza mniej lub bardziej publicznym forum.
rosomak - Pon Kwi 22, 2013 9:38 am

A pewnie co mi tam, tym bardziej, ze swoja opinie to juz wyrazilem :wink:
Anonymous - Pon Kwi 22, 2013 12:41 pm

Adam Hochul napisał/a:
:) Rosomaq. Pozwol ze na pewien czas ja zachowam swoje zdanie, Ty swoje a opinie na temat jednego z naszych wiekszych klientow omowimy poza mniej lub bardziej publicznym forum.


Tylko, że publiczne forum jest zainteresowane. Może pogadać "w samo południe". Tylko puśćcie potem an forum.

Wiktor - Wto Kwi 23, 2013 5:59 pm

Adam Hochul napisał/a:
wiekszych klientow

Ale że kto taki?... ;)

David - Wto Kwi 23, 2013 10:16 pm

Jurij Szastodiengow :wink:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group