To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli best of coś-tam ;-) - Starka - Perła w koronie polskich trunków

Czajkus - Śro Mar 20, 2013 11:17 am
Temat postu: Starka - Perła w koronie polskich trunków
Witam,
W 2011 na moim "rodzimym" forum kolekcjonerów miniaturek Ja wraz z kolegami stworzyliśmy miniaturki Starek: Banquet 30 y.o. i Pięćdziesięcioletniej.
Teraz przygotowałem jeszcze książeczkę o starce i naszym Projekcie (wkrótce pójdzie do druku).
Książeczka ma tytuł "Starka - Perła w koronie polskich trunków w historii i miniaturce", format 147 x 132 mm (jest mała, ponieważ ma się zmieścić do pudełka od Starki Pięćdziesięcioletniej), 74 str., okładka miękka, papier półmat, full kolor.
Jej nie będzie w księgarniach, nakład ok. 300 sztuk. Stwierdziłem, że trochę mogę ich rozdrystybuować na forach dot. alkoholu na których jestem zarejestrowany, a myślę, że warto, bo publikacji na temat polskich alkoholi raczej nie ma.

Skład i wszystko sam zrobiłem - jakby ktoś z was tu był zainteresowany niech da znać na pw, mail czajkus@interia.pl Cena książeczki wyniesie 23 + koszt przesyłki (lub odbiór osobisty w Krakowie). Dostępna będzie pod koniec czerwca (bo wtedy mamy nasz Zlot i będzie premiera).

Lista chętnych:
1. Czarek
2. McCoy
3. degone
4. Trzymajtusię i
5. RudeBoy
6. MaltMaster

Poniżej okładka, Spis treści i przykładowa strona.





Pozdrawiam
Czajkus

Czarek - Śro Mar 20, 2013 2:02 pm

Gratuluję wytrwałości no i efektów, a książeczkę poproszę :wink:
Anonymous - Śro Mar 20, 2013 7:38 pm

Ja tez:)
degone - Czw Mar 21, 2013 8:20 pm

Również poproszę jeden egzemplarz.
Trzymajtusię i - Pią Mar 22, 2013 9:38 pm

Też proszę.
RudeBoy - Sob Mar 23, 2013 9:16 pm

Wchodzę w książkę i Starkę, jak gdzieś się pokaże.
Adam Hochul - Wto Mar 26, 2013 3:30 pm

Gratuluje. Ksiazeczke przytule jesli bede w Polsce i beda jeszcze dostepne - odezwe sie na PW
Czajkus - Pią Kwi 05, 2013 3:14 pm

1859 r. Czy po raz pierwszy wtedy sprowadzono whisky do Warszawy?


[ Dodano: Pią Kwi 26, 2013 10:18 am ]
Witam,
Z nakładu 300 sztuk do wolnej sprzedaży zostało mi jeszcze 14 sztuk, także jak jeszcze ktoś jest chętny to polecam się zapisać. (wszelkie informacje w pierwszym poście).

Pozdrawiam
Czajkus

[ Dodano: Wto Kwi 30, 2013 2:11 pm ]
Witam,
Książeczki są wydrukowane w nakładzie 300 sztuk. Każda jest już ponumerowana (na wewnętrznej stronie okładki).

Koszt 1 sztuki - 23 zł

Do tego proszę doliczyć koszt przesyłki listem poleconym w kopercie bąbelkowej:
1 sztuka – 4,5 zł
2 sztuki – 7 zł

Wysyłka nastąpi w dniach 18-19 czerwca 2013 r.

Pieniądze proszę wpłacać na konto
mbank 42 1140 2004 0000 3702 4048 8260

Łukasz Czajka

W tytule przelewu proszę podać „BOW – i Nick z forum”

Na wpłaty czekam do 15 czerwca 2013 r.

Na PW lub mail czajkus@interia.pl proszę podać adres do wysyłki.




Pozdrawiam
Czajkus

Trzymajtusię i - Wto Kwi 30, 2013 7:38 pm

Nie było twojego postu w postach nieprzeczytanych, bo dodałeś do poprzedniego, albo ja coś poknociłem, teraz powinno się innym pokazać po moim poście.
Czajkus - Pią Maj 03, 2013 8:39 pm

Dzięki,
Automatycznie dodaje się do ostatniego postu.

Przy okazji nakład się wyczerpał :)

Pozdrawiam
Czajkus

maciej2888 - Nie Maj 12, 2013 12:20 pm

Witam Poszukuje wódki starka Jubileuszowa 15 , Starka Patria 20 i starka 18-letnia Zlot Zaglowcow Szczecin 2007 Limitowana seria Wiem że innymi tematami się tu zajmujecie , ale gdyby ktoś wiedział gdzie mogę dostać tą starke proszę o kontakt maciej2888@wp.pl
Czajkus - Pią Maj 17, 2013 9:01 am

Witam,
Miałem wysyłać książeczki w czerwcu ale do osób, które mi wpłaciły pieniądze książeczki wysyłam dzisiaj tj. do: RudeBoy (jak dojdzie proszę o potwierdzenie). Resztę kolegów proszę o wpłaty.

Pozdrawiam
Czajkus

RudeBoy - Wto Maj 21, 2013 3:54 pm

Witaj,

Dzisiaj znalazłem w skrzynce - bardzo serdecznie dziękuję. Na razie pobieżnie przejrzałem - jest ładnie, rzeczowo i w miarę obszernie. Numer 214.

Czajkus - Nie Cze 02, 2013 1:12 pm

Witam,
Proszę chętnych z listy o wpłaty za książeczkę o Starce (zgodnie z danymi podanymi kilka postów wyżej) i podawanie danych do wysyłki na PW (książeczki wysyłam na bieżąco).

Na wpłaty czekam do 15 czerwca - po tym terminie rezerwacja ksiązeczki ulega anulacji.

Pozdrawiam
Czajkus

[ Dodano: Wto Lut 21, 2017 11:57 am ]
Witam,
Tak informacyjnie.

Jutro w Krakowie (22.02.2017) w winiarni Krako Slow Wines na ul. Lipowa 6F
http://krakoslowwines.pl/

odbędzie się prowadzony przez Mariusza Kapczyńskiego "Podwieczorek na dwa kieliszki" nr 30. Co to jest ten podwieczorek można wyszukać na youtube. Poniżej link do podwieczorka z Markiem Konradem
https://www.youtube.com/w...MPCmWA8&t=2237s

Tematem podwieczorka będzie Starka.

Gośćmi będą Prezes Starki Sylwester Kłoskowski i Ja :)

Do degustacji będą starki w postaci czystej chyba (18, 21,i 25) i w koktajlach oraz odpowiednio dobrane przekąski.

Cena 120 zł (po rezerwacji u organizatora)

Pozdrawiam
Czajkus

Wiktor - Wto Lut 21, 2017 12:05 pm

Spytaj prezesa, dyskretnie, czy ma jakąś beczkę Starki, którą by nam polecił do degustacji. Zobaczymy, czy ma chłop cohones ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group