To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli 'pomocy!' - macallan 1950

oscarez - Nie Kwi 21, 2013 12:20 pm

McCoy napisał/a:
Bez urazy ale ja 3mam kciuki za coś zupełnie przeciwnego:)



Pawcio napisał/a:
A whisky zostaw nam;)


zupełnie nie jestem w stanie się nie zgodzić :wink:

Anonymous - Nie Kwi 21, 2013 12:38 pm

oscarez napisał/a:
McCoy napisał/a:
Bez urazy ale ja 3mam kciuki za coś zupełnie przeciwnego:)



Pawcio napisał/a:
A whisky zostaw nam;)


zupełnie nie jestem w stanie się nie zgodzić :wink:


W sumie chłopaki to i mnie prawis przekonaliście:

Whisky przynieś nam! ;)

maciej2888 - Nie Kwi 21, 2013 12:51 pm

Dzięki kolego za obszerną odpowiedz o taką pomoc mi chodziło co do tego glenfarclas 40 y.o to zły nie był ale macallan sherry cask 18 smakował w moim mniemaniu o niebo lepiej za dużo whisky jeszcze nie próbowałem i powoli łucze się poznawać smaki whisky Myślałem o Port ellen ale jest trudno dostępna są w domu whisky.pl ale ceny są dość wysokie chyba najlepiej tam się wybrać i przeprowadzić degustacje i wtedy coś kupić wiem ze jestem tu nowy i jeszcze zielony w temacie whisky ,ale myślę ze z czasem się to zmieni staram się dokształcać pozdrawiam Maciej

[ Dodano: Nie Kwi 21, 2013 1:02 pm ]
Nie liczę na mile komentarz ale każdy z was kiedyś zaczynał przygodę z whisky ,a kolega pawcio nie wątpię w to że się znasz na whisky ale raczej z butelką w ręku się nie urodziłeś

rosomak - Nie Kwi 21, 2013 1:09 pm

maciej2888 napisał/a:
jestem tu nowy i jeszcze zielony w temacie whisky

maciej2888 napisał/a:
Myślałem o Port ellen ale jest trudno dostępna

maciej2888 napisał/a:
powoli łucze się

oscarez - Nie Kwi 21, 2013 1:42 pm

"Kolego" przepraszam, że z innego casku ale może zainwestuj w nową klawiaturę??? Myśle, że na początek byłoby Ok. Tylko zwróć uwagę żeby działały na niej kropki i przecinki.
Pawcio - Nie Kwi 21, 2013 10:49 pm

maciej2888 napisał/a:
a kolega pawcio nie wątpię w to że się znasz na whisky ale raczej z butelką w ręku się nie urodziłeś


kolegomaciejuniewiemczyfajniesietoczytaaleniechcemisienaciskacspacji. :mrgreen:

Islayman - Pon Kwi 22, 2013 10:38 pm

oscarez napisał/a:
tą wiedzę zdobywa się latami, ogromnymi kosztami (tak tak, już takiemu jak ty pisałem kiedyś, że żeby się znać na whisky to trzeba jej trochę wypić).
3. Firmy inwestycyjne właśnie za to biorą pieniądze - za tą wiedzę której zresztą w 99%



Kolego Oscarez- nie piszemy" tą wiedzę"- tylko tę wiedzę bo to jest biernik (kogo, co?) . :) a słowo Ty też wypadałoby z dużej litery napisać...:)

oscarez - Wto Kwi 23, 2013 8:11 am

Shift mi się zepsuł. Za to kropki i przecinki działają. Panie Islamabad czy jak Ci tam. ;-)
dilvish - Wto Kwi 23, 2013 9:36 am

Dobrze chociaż, że Ci się caps lock nie zaciął w pozycji ON ;)
Islayman - Wto Kwi 23, 2013 11:43 am

Islamabad- fajne miasto :)
Adam Hochul - Wto Kwi 23, 2013 12:46 pm

Czasami zastanawiam sie, czy ktos sprawdza IP rejestrowanych uzytkownikow i czy bierze sie pod uwage ze pewne wypowiedzi to czyste prowokacje :D ?
Wiktor - Wto Kwi 23, 2013 6:58 pm

Ale za to jaki fajny tytuł wątku. Macallan 1950. Łał. Od samego patrzenia można poczuć przyjemne swędzenie pod pachą.
;)

oscarez - Wto Kwi 23, 2013 8:06 pm

Wiktor napisał/a:
przyjemne swędzenie pod pachą.


a może nawet w pachwinie ;)

maciej2888 - Wto Kwi 23, 2013 8:12 pm

Kolego Wiktorze ja właśnie degustuje tego Macallan 1950 Vintage Speymalt, Gordon & Macphail i jakoś pod pachami mnie nie swędzi
Wiktor - Wto Kwi 23, 2013 8:38 pm

Daj Ci Panie Boże zdrowie, dobry człowieku! :lol:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group