To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli 'dlaczego napisałem whisky dwa razy?' - Aktualności BoW (z pierwszej strony)

Rajmund - Sob Kwi 12, 2014 1:10 pm
Temat postu: Aktualności BoW (z pierwszej strony)
Jak na razie, nie mamy technicznej możliwości komentowania artykułów pojawiających się w Aktualnościach bezpośrednio pod nimi. Ma się to wkrótce zmienić, tymczasem jednak zapraszam do komentowania nowych tekstów tutaj.

Dzisiaj pojawił się taki oto artykuł:
http://www.bestofwhisky.pl/news.php?id=111

Czarek - Sob Kwi 12, 2014 1:29 pm

Kod:
Czasy sie zmienili

Wiktor - Sob Kwi 12, 2014 1:40 pm

...parafrazując słowa pewnego znanego człowieka: czasy mamy wspaniałe, tylko ludzie k...y.


;)

Stachu - Wto Kwi 15, 2014 10:33 am

Rajmund napisał/a:
tymczasem jednak zapraszam do komentowania nowych tekstów tutaj.

To ja bym skromnie chciał poprosić o coś więcej o Lowlands. Choćby jakieś informacje o destylarniach – np. która najładniejsza. Albo, którą warto odwiedzić, jeśli podczas wizyty w Szkocji nie można zobaczyć wszystkich. Pewnie nie mogą się równać z Glen Grantem, ale bardzo mało pisze Pan o Lowlands.

Rajmund - Wto Kwi 15, 2014 10:53 am

Stachu napisał/a:
To ja bym skromnie chciał poprosić o coś więcej o Lowlands. Choćby jakieś informacje o destylarniach – np. która najładniejsza. Albo, którą warto odwiedzić, jeśli podczas wizyty w Szkocji nie można zobaczyć wszystkich. Pewnie nie mogą się równać z Glen Grantem, ale bardzo mało pisze Pan o Lowlands.

Pewnie dlatego, że nie ma za bardzo o czym pisać, szczerze mówiąc. Być może dlatego, że zawsze, natychmiast po wyjściu z lotniska, ciągnie mnie na północ. Im dalej, tym lepiej. A być może dlatego, że bodaj jedyną destylarnią godną zwiedzenia w Lowlands jest Auchentoshan. Nigdy nie byłem w Bladnoch, bo ta jakoś od lat upiera się, by nie być po drodze dokądkolwiek.
No i żaden tam "pan". Już widzę jak co niektórzy dławią się ze śmiechu. ;-)

Stachu - Wto Kwi 15, 2014 10:58 am

Rajmund napisał/a:
No i żaden tam "pan". Już widzę jak co niektórzy dławią się ze śmiechu.

Ok :D
A grainy?

Rajmund - Śro Kwi 16, 2014 8:25 am

Cytat:
A grainy?

Tych kilka, czy nawet kilkanaście grainów, jakich w życiu spróbowałem, nie przekonało mnie, że warto sobie nimi głowę zawracać. Jeśli tylko sytuacja się zmieni, to zajmiemy się również grainami.

Tymczasem muszę się odmeldować na około tydzień. Obowiązki (i przyjemności) innej natury nie pozwolą mi siedzieć przy komputerze. Ale wrócę. Oj, wrócę. ;-)

Adam Hochul - Śro Kwi 16, 2014 3:14 pm

Lajkowal bym
Rajmund - Pią Maj 09, 2014 11:39 am

Co sądzicie o tym?
http://www.bestofwhisky.pl/news.php?id=113

Czarek - Pią Maj 09, 2014 3:05 pm

ja bym sobie życzył cotygodniowych, na poczatek, felietonów R.M.
Zawsze miałeś lekka rękę i do powiedzenia coś, czego warto wysłuchać. Stąd też, chętnie się z Toba napiję i może okoliczności sprawią że znajdzie się kolejna najlepsza whisky świata, chocby tylko dla nielicznych, a może i tylko przez chwilę.
Sposobność ku napełnieniu kieliszków się znajdzie :wink:

Rajmund - Sob Maj 10, 2014 9:57 am

To jak? Jedziemy?

http://www.bestofwhisky.pl/news.php?id=114

Pawloff - Sob Maj 10, 2014 11:24 am

Jeżeli nie ma obowiązku próbowania kolejny raz bushmillsów...
Rajmund - Śro Maj 28, 2014 3:34 pm

Siedzę i piszę o podróżowaniu po Szkocji, odwiedzaniu destylarni, itp. Zapowiada się kilkuczęściowy cykl, bo do sprawy staram się podejść kompleksowo. Jeśli ktoś ma jakieś sugestie, pytania, uwagi - proszę tutaj. W miarę możliwości postaram się uwzględnić, odpowiedzieć, poradzić.
JacekBee - Śro Maj 28, 2014 4:40 pm

Rajmund napisał/a:
Jeśli ktoś ma jakieś sugestie, pytania, uwagi


To ja może tylko tyle napiszę, że z wielką przyjemnością czytam Twoje felietony Rajmundzie i z niecierpliwością czekam na cykl o podróżach po Szkocji. Fajnie, że coś takiego się pojawi :) .

Rajmund - Śro Maj 28, 2014 7:24 pm

Dzięki, Jacku. Postaram się nie zawieść. Poniżej link do tego, co urodziło się dzisiaj. Zapraszam do komentowania, krytykowania, składania wniosków na przyszłość.
http://www.bestofwhisky.pl/news.php?id=116



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group