To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli lustra precz! - Mortlach - Kraków revisited

Mariusz888 - Nie Wrz 14, 2014 4:12 pm

Mnie niestety raczej nie ma co liczyć - mój pracodawca wysyła mnie w listopadzie za granicę (konkretnie to do Włoch) ale... nie potrafi na razie określić kiedy :roll: Dlatego też ja nie jestem w stanie chwilowo zarezerwować żadnego weekendu na listopad bo może się np 3 dni wcześniej okazać że wyjeżdżam w TEN WEEKEND i będzie d^%$ zimna... :evil: Do tego wyjazd kroi się kilku-paro-dniowy i może zahaczyć o dwa weekendy (np za tydzień tak wyjeżdżam właśnie...)
rosomak - Nie Wrz 14, 2014 7:32 pm

Raczej nie pomoge w rozstrzygnieciu - oba terminy tak samo mi pasuja.
Wiktor - Wto Wrz 16, 2014 2:54 pm

Co za pechowy impas :roll:
rosomak - Wto Wrz 16, 2014 3:27 pm

Wiktor napisał/a:
Co za pechowy impas

Dlatego tez... Wobec braku rozstrzygniecia co do terminu w ogloszonym referendum ;) uzgodnilismy z Wiktorem nowatorski sposob rozwiazania tego problemu ;) Zostanie wybrany ten termin, ktorego wieksza ilosc zwolennikow do konca tego tygodnia kupi juz butelki (lub przekaza na nie srodki) i wskaze jakie to. W ten sposob wygra grupa bardziej zdeterminowana, a jednoczenie ma to sluzyc wybraniu jak najlepszych whisky i finalnej rezerwacji miejsca do degustacji w czym czas odgrywa kluczowa role.
Jesli ktos z chetnych obawia sie, ze kupi whisky, a pozniej okaze sie, ze znalazl sie w grupie „mniej zdeterminowanej” zas sam nie chce miec danej whisky skoro nie bedzie mogl uczestniczyc w degustacji to moze przelac srodki do Wiktora. Jezeli okaze sie, ze „wygral” termin, ktory mu nie odpowiada pieniadze zostana zwrocone.
Wszelkie pytania zwiazane z wyborem butelek, ewentualnymi poradami czy platnosciami prosze tu ponizej lub do mnie na PW.

bartoszek - Wto Wrz 16, 2014 5:06 pm

Tak jak pisałem wcześniej Wiktorowi:

Cytat:
http://whiskybase.com/whisky/28732/mortlach-1989-wm - 120E
Być może najbardziej sherrowy Mortlach jaki istniał? Wink Dla odważnego.


I proszę oczywiście o pomoc w zakupie w/w butli. I nie martwię się o jej los...najwyżej sam ją opróżnię :mrgreen:

rosomak - Wto Wrz 16, 2014 5:57 pm

No to mamy na razie 1:0 dla zwolennikow terminu 29.XI :wink: Kase prosze do Wiktora na konto (chyba, ze juz poszla) - zamowimy od razu.

[ Dodano: Wto Wrz 16, 2014 9:40 pm ]
P.S. Oczywiscie wierzymy, ze ci, ktorzy kupia butelki i je oficjalnie zglosza na spotkanie, a pozniej chcieliby sie odwolac przysla na spotkanie kupione whisky, a sami zadowola sie tym co zostalo. Inne rozwiazanie skloniloby BOW do uznania, ze w danym przypadku mamy do czynienia z osoba niepowazna i dalszego zainteresowania w kontekscie spotkan czy nawet samplingow niegodna.

Wiktor - Wto Wrz 16, 2014 10:13 pm

bartoszek napisał/a:
najwyżej sam ją opróżnię


Pogratulować wzorowej postawy ;)

rad93 - Pią Wrz 19, 2014 9:36 am

dzięki Wiktorowi zamówiłem: http://www.signatory-shop...tlach-1990.html
i głosuję za 29.XI.

Adam Hochul - Pią Wrz 19, 2014 11:02 am

Szkocja nie-niepodlegla! Bede mogl whisky pic bez paszportu zyc. Trzeba sie radowac.
rad93 - Pią Wrz 19, 2014 11:04 am

dokładnie - excellent choice, Scotland. :)
Wiktor - Pią Wrz 19, 2014 11:07 am

Adam Hochul napisał/a:
nie-niepodlegla!

Kto się niewolnikiem urodził... :lol:

Z naszego punktu widzenia wygrała jedyna, możliwa do przyjęcia, opcja ;)

rosomak - Pon Wrz 22, 2014 10:00 pm

Bene zatem - 29.XI potwierdzony. Adamie - daj znac czy na 100% jestes i z czym. Osoby, ktore glosowaly za innym terminem, ale jednak sie pojawia niech napisza co biora ;)
Adam Hochul - Nie Paź 05, 2014 1:46 am

The Nectar of the Daily Dram 1989 <--
loom - Wto Paź 07, 2014 2:33 pm

Howdy po przerwie wakacyjnej,

Niestety -mimo dużych starań- w ostatni weekend listopada nie dam rady być na spotkaniu. Szkoda wielka bo miałem ochotę osobiście Was poznać (jak i Mortlacha:) i to jeszcze w Krk :////.

Adam Hochul - Wto Paź 07, 2014 5:28 pm

Czy mozemy podsumowac gdzie spimy i czy napewno wszystko odbywa sie w miodosytni? Chcialbym juz wszelkie rezerwacje potwierdzic i miec to z glowy :) Z gory dziekuje. Przejzalem watek i niestety nie bylo nic wspomniane ani potwierdzone, jedyne sugerowane miejsce eventu to byla Miodosytnia


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group