To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli lustra precz! - Mortlach - Kraków revisited

rosomak - Wto Paź 07, 2014 5:42 pm

Sluszne pytanie. Niestety Miodosytnia ciagle sie nie potwierdza zdecydowanie przedkladajac nad nas jakas teoretycznie mozliwa impreze andrzejkowa. Jestesmy w trakcie ustalania jak najlepszego lokum zastepczego i na pewno takowe niebawem przedstawimy (bez zmian - bedzie to Krakow czy jego najblizsze okolice). W kazdym razie pewne jest, ze bedzie gdzie jesc i spac, termin tez jest pewny wiec mozna potwierdzac rezerwacje ewentualnych samolotow etc. Noclegi tak czy inaczej beda placone juz na miejscu wiec nie ma z czym czekac.
Adam Hochul - Czw Paź 09, 2014 10:11 am

No z samolotem nie czekalem, bo whisky nie whisky krakow to nie jest straszne miejsce wiec sie nie zmarnuje :) Czekam na dalsze info.
oscarez - Czw Paź 09, 2014 11:23 am

nie wiem w końcu ile osób chętnych ale w ramach noclegów proponuje zainteresować się tym:

https://www.bookapart.com...rtamenty-krakow

cena wychodzi jak za hotel lub mniejsza (zalezy ile osob w danym apartamencie) a komfort wydaje mi sie wiekszy niż pokój hotelowy. Zwracajcie uwagę na apartamenty na starym mieście lub Kazimierzu. Inne raczej mniej wygodne. Krakow duzy nie jest ale po co jezdzic jak mozna sie przespacerowac. Kilka takich mieszkan widzialem i moge powiedziec ze sa bardzo dobrze wyposazone i czesto urzadzone dosc luksusowo (oczywiscie zaleznie od tego kto co rozumie za luksus- basenow w salonach raczej nie ma ;) )

Adam Hochul - Czw Paź 09, 2014 4:12 pm

Nie ma basenow to nie biore -_-
Btw przesamplowalem dzis 13 beczek Bena ktore zostaly zalane 96-99, bedzie dlugie finiszowanie jak nic ;9

Wiktor - Czw Paź 09, 2014 4:23 pm

To ja poproszę jedną w świeży dąb, a drugą w jakiś porządny 1st fillowy ex-bourbon barrel. Tak pod prąd modom ;)
Adam Hochul - Pią Paź 10, 2014 10:43 am

Oj jednak byla juz na tyle Oak ze nie potrzeba jej dodatkow ;> Na rum fest jedziesz w weekend do Londynu? to przywioze sample. A jak nie to czekaj do 26.10 lub 29.11 :P
rosomak - Śro Paź 29, 2014 2:59 pm

Poniewaz Miodosytnia nie mogla sie finalnie zdecydowac, a dluzej czekac nie mozemy miejscem spotkania zostal: http://hostelnawodzie.net.pl/
Miejsca dla nocujacych zarezerwowane, salka degustacyjna rowniez. Byc moze uda sie zalatwic, ze sala ta bedzie gratis. Jesli sie nie uda koszt wynajecia nie przekroczy 40 pln na osobe. Sprawdzony punkt zywieniowy dla ewentualnych chetnych jest nieopodal ;) Do zobaczenia - zgodnie z planem 29.11.2014 o 16.00 zaczynamy ;)

rad93 - Śro Paź 29, 2014 3:33 pm

odświeżona lista:

Adam Hochul
bartoszek
oscarez
rad93
rosomak
Wiktor + Ewa

chyba nikogo nie pominąłem?

bartoszek - Śro Paź 29, 2014 4:36 pm

A czy lista pewnych butli jest już znana?
rosomak - Śro Paź 29, 2014 5:38 pm

Jeszcze niekompletna, ale brakuje juz niewiele - powinienem miec pelna informacje naprawde niebawem. Tak czy inaczej planujemy 9 Mortlachow.
bartoszek - Śro Paź 29, 2014 7:37 pm

Super.. 9 butli powinno zapewnić odpowiednie mortlachowo-dewiacyjne doznania :mrgreen:
rosomak - Śro Paź 29, 2014 7:40 pm

Obawiam sie nawet jak przetrwamy taka porcje bizzare :wink:
rad93 - Czw Paź 30, 2014 10:00 am

jeśli młodzi przetrwają, to Starszyzna tym bardziej. :twisted:
rosomak - Czw Lis 27, 2014 9:09 am

To juz pojutrze - mam nadzieje, ze wszyscy gotowi :grin: Przypominam, ze degustacje zaczynamy o 16.00.
loom - Czw Lis 27, 2014 12:44 pm

Życzę miłych wrażeń. Bardzo żałuję, że mnie nie będzie:/ Rad93 pomyśl o jakimś sampelku dla mnie.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group