To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli lustra precz! - Mortlach - Kraków revisited

rosomak - Pią Sie 01, 2014 1:50 pm

Stare sestante bedzie choc nie akurat dokladnie to. Proponuje zatem skupic sie na tanszych rzeczach. Potrzebujacym porady gdzie i co polecam PW Wiktora. Sam tez mam jakies namiary jakby ktos potrzebowal i byl konkretnie zdecydowany uczestniczyc, a nie chcial decydowac sam o butelce.
Kto zas juz zdecydowal czy nawet kupil niech wpisuje ponizej zebysmy sie nie powtorzyli.

Tomek1 - Śro Sie 06, 2014 10:25 pm

Zastanawiacie się może nad możliwością zrobienia sampli z degustowanych butelek?
bartoszek - Czw Sie 07, 2014 7:13 am

Masz fajny pomysł Tomku, też o tym myślałem
windham hell - Czw Sie 07, 2014 7:22 am

Tomek1 napisał/a:
Zastanawiacie się może nad możliwością zrobienia sampli z degustowanych butelek?


każdy swoją butelką może dysponować dowolnie kwestia dogadania się z innymi

Wiktor - Czw Sie 07, 2014 10:07 am

Zaczynać organizację spotkania od samplowania whisky która po nim zostanie... chyba nie tędy droga do dobrej frekwencji ;)
Tomek1 - Czw Sie 07, 2014 10:19 am

Na spotkania w północnej części kraju się zapisuję, ale ten Kraków jednak trochę daleko i nie dam rady się stawić. A te zdeprawowane Mortlachy chętnie bym skosztował, stąd pytanie :)
bartoszek - Czw Sie 07, 2014 10:28 am

Zdeprawowane Mortlachy...to i zdeprawowane pytania jeszcze przed spotkaniem :mrgreen:

Ale ja też z chęcią przygarnąłbym sample żeby potem kiedyś na spokojnie w domu zrobić sobie powtórkę tej wyjątkowej destylarnii

Wiktor - Czw Sie 07, 2014 10:50 am

6h jazdy samochodem... cholera, chyba też się nie wybiorę ;) może po prostu zrobimy sampling, oszczędzimy czas, pieniądze na podróż i nocleg, i nie będziemy degustować pod presją :lol:

[ Dodano: 7 Sierpień 2014, 10:53 ]
bartoszek napisał/a:
zdeprawowane pytania

Deprawacja również powinna być utrzymana na poziomie ;)

Tomek1 - Czw Sie 07, 2014 11:17 am

Cytat:
Wysłany: Czw Sie 07, 2014 10:50 am
6h jazdy samochodem... cholera, chyba też się nie wybiorę może po prostu zrobimy sampling, oszczędzimy czas, pieniądze na podróż i nocleg, i nie będziemy degustować pod presją

Niestety nie na wszystkie spotkania można się wybrać. Jest dużo kolegów z okolic Krakowa, więc z frekwencją nie powinniście mieć problemu.

Wiktor napisał/a:
Deprawacja również powinna być utrzymana na poziomie

To się dopiero okaże ;)

bartoszek - Czw Sie 07, 2014 11:23 am

Cytat:
Niestety nie na wszystkie spotkania można się wybrać. Jest dużo kolegów z okolic Krakowa, więc z frekwencją nie powinniście mieć problemu.


I tu Tomku masz rację...ja niestety przez mój charakter pracy mam spore problemy żeby udało mi się z terminem trafić w spotkanie...nie mówiąc już o rejonach Polski jak Poznań czy okolice naszego morza, gdzie z założenia muszę mieć ok. 3 dni wolnego
Mówi się że dla chcącego nic trudnego...ale to na prawdę czasami spory problem

Podobnie z mortlachowym spotkaniem, ja mam do Kraka godzinkę, ale jak niedługo nie padnie jakiś termin to potem szansa na to że mi się uda mieć wtedy wolne będzie znikoma

Wiktor - Czw Sie 07, 2014 11:31 am

Tomek1 napisał/a:
Niestety nie na wszystkie spotkania można się wybrać.

Niewykluczone, że jakieś sample dla "stałych bywalców" się znajdą. Nie róbmy jednak z tego zasady przed każdym spotkaniem, bo nie w tym celu spotkania są organizowane. Jeśli chce się korzystać z wysiłku organizatorów i dobrodziejstw organizacji, trzeba po prostu na spotkania jeździć. Dlatego też są organizowane z wyprzedzeniem, jest zazwyczaj możliwość uzgodnienia terminu, wyboru optymalnych butelek, poziomu składki itd. Frekwencja nie jest celem samym w sobie - zależy od niej choćby jakość menu i w efekcie frajda wszystkich uczestników.

[ Dodano: 7 Sierpień 2014, 11:33 ]
bartoszek napisał/a:
niedługo nie padnie jakiś termin


A jak w tej chwili wygląda lista zgłoszeń na poszczególne zaproponowane terminy?

bartoszek - Czw Sie 07, 2014 11:45 am

Lista raczej chyba w chaosie...ja się dostosuję do większości jak tylko padnie konkretny termin
rad93 - Czw Sie 07, 2014 12:08 pm

25-26.X. = 4 głosy
15-16.XI = 2 głosy
22-23.XI. = 4 głosy

osoby, którym pasują wszystkie / więcej niż 1 termin, wpisałem wielokrotnie.

Tomek1 - Czw Sie 07, 2014 12:16 pm

Wiktor napisał/a:
Niewykluczone, że jakieś sample dla "stałych bywalców" się znajdą. Nie róbmy jednak z tego zasady przed każdym spotkaniem, bo nie w tym celu spotkania są organizowane. Jeśli chce się korzystać z wysiłku organizatorów i dobrodziejstw organizacji, trzeba po prostu na spotkania jeździć. Dlatego też są organizowane z wyprzedzeniem, jest zazwyczaj możliwość uzgodnienia terminu, wyboru optymalnych butelek, poziomu składki itd. Frekwencja nie jest celem samym w sobie - zależy od niej choćby jakość menu i w efekcie frajda wszystkich uczestników.

Jasne, ze tak. Wiesz, że jeśli mogę, to staram się jeździć na spotkania (i wolę je, niż samotną degustację w domowym "zaciszu"). Tu już wiem, że nie dam rady, a tego Mortalcha chętnie bym skosztował, stąd pytanie.

Wiktor - Czw Sie 07, 2014 12:40 pm

Bądź dobrej myśli ;) Małopolska na razie wykazuje jednak, jak widzę, raczej umiarkowane zainteresowanie klimatami bizarre. Konserwatyści... ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group