To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli nadciąga ciężka kawaleria - zapisy na "butelkę na sześć" ;)

Adam Hochul - Czw Sie 26, 2021 3:40 pm

Wiktor napisał/a:
A teraz polecam uwadze coś takiego . Whisky generalnie niedobra, ale niedobra w swojej dziwaczności i jakkolwiek to nie zabrzmi - złożoności. O, to określenie również idealnie pasuje: whisky kontrowersyjna! ;) Ktoś wspomniał elementy zwichrowanego stylu Glendronachów. Jeszcze nie ta klasa, ale na pewno spośród dzisiejszej młodzieży ten akurat "eksperyment" się powiódł. Bo nie jest to na pewno jedynie spirytus z prostacką sherrową czapą. Tam, gdzie zwykle jest pustka, można doszukać się prochowni, ziemi, syropów, kleju i Pan jeden wie, czego jeszcze. Toteż nawet, jeśli wylejesz drama z obrzydzeniem, to niejedno o tej whisky będziesz mógł powiedzieć, za niejedno ją skreślić... :mrgreen:


Ale to jeszcze jest do kupienia u Ciebie?

nogreg - Czw Sie 26, 2021 9:51 pm

satma napisał/a:
czy grzyby pieprzniki (cokolwiek toto jest)


To taki żółty jadalny grzyb, pospolicie zwany kurką, całkiem smaczny, świetnie pasuje do jajecznicy czy kurczaka. Pospolity w Biedronkach czy innych Lidlach.

Wiktor napisał/a:
Serio! Widać, jest u nas więcej takich z twoimi schorzeniami

A jest, jam jest. I dlatego kupiły mi się trzy ponad pełnoletnie Benriaszki 1995-96: dwie mocnosherrowe (jedna po PX, druga oloroso), a jako punkt odniesienia wersja poburbonowa. Niedługo będzie ich samplig. Sprawdziłem, beczki jeszcze nie oceniane przez naszych na WB.

Wiktor - Czw Sie 26, 2021 9:56 pm

Adam Hochul napisał/a:
jest do kupienia u Ciebie?

Nie, i raczej nie będzie. W Redzie pytaj po drodze 8)

satma - Pią Sty 07, 2022 5:59 pm

Nowy rok, nowe znaleziska?
Oby tak, może udało się coś na 6 odkryć w ciągu ostatnich sześciu m-cy, jeśli tak to ja się zapisuję awansem :mrgreen:

Wiktor - Sob Sty 08, 2022 8:06 am

Udało, tylko ceny nie te :roll:
satma - Sob Sty 08, 2022 4:55 pm




Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group