To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli giełda whisky dla początkujących - Dewar's 12 Years Dewar's (14 butelek)

Arczi79 - Pon Gru 22, 2014 8:34 pm
Temat postu: Dewar's 12 Years Dewar's (14 butelek)
Witam,
Mam do sprzedania Whisky 12 letnią (14 butelek 0,7)
http://www.whiskybase.com...ars-12-year-old
https://www.thewhiskyexchange.com/P-13030.aspx
Importerem na Polskę jest Bacardi Martini http://www.bacardilimited...d-scotch-whisky
Wszystkie butelki posiadają banderolę oraz mają okolicznościowy karton. Zapraszam do kontaktu.
Preferuję zakup całościowy i odbiór osobisty w Warszawie.

Rajmund - Pon Gru 22, 2014 8:43 pm

Czujemy się zaszczyceni, że ta oferta skierowana została do nas. W dobie internetu i praktycznie globalnego zasięgu podobnych akcji marketingowych, od wyczerpania zapasów dzielą nas pewno tylko minuty, więc spieszyć się trza, chłopaki. A mówią, że idzie ochłodzenie i już niedługo zwykły płyn do spryskiwaczy zamarznie Wam w samochodach. A wtedy, Dewar's - jak znalazł. ;-)
Arczi79 - Pon Gru 22, 2014 8:49 pm

Rajmund napisał/a:
Czujemy się zaszczyceni, że ta oferta skierowana została do nas. W dobie internetu i praktycznie globalnego zasięgu podobnych akcji marketingowych, od wyczerpania zapasów dzielą nas pewno tylko minuty, więc spieszyć się trza, chłopaki. A mówią, że idzie ochłodzenie i już niedługo zwykły płyn do spryskiwaczy zamarznie Wam w samochodach. A wtedy, Dewar's - jak znalazł. ;-)

Dziękuję za Twoje zainteresowanie. Rozumiem, że jesteś znawcą i specjalistą, ale o ile dobrze rozumiem giełda służy do zupełnie innych postów niż ten Twój? Czy się mylę?

Tomek1 - Pon Gru 22, 2014 8:56 pm

Arczi79 napisał/a:
Rozumiem, że jesteś znawcą i specjalistą


Zanim coś napiszesz, to może trochę poczytaj do kogo. Wtedy Twoje wątpliwości znikną.

Arczi79 - Pon Gru 22, 2014 9:07 pm

Tomek1 napisał/a:
Arczi79 napisał/a:
Rozumiem, że jesteś znawcą i specjalistą


Zanim coś napiszesz, to może trochę poczytaj do kogo. Wtedy Twoje wątpliwości znikną.

to tym bardziej, jeśli Administrator pisze takie posty to szkoda to komentować...

Tomek1 - Pon Gru 22, 2014 9:12 pm

Arczi79 napisał/a:
Tomek1 napisał/a:
Arczi79 napisał/a:
Rozumiem, że jesteś znawcą i specjalistą


Zanim coś napiszesz, to może trochę poczytaj do kogo. Wtedy Twoje wątpliwości znikną.

to tym bardziej, jeśli Administrator pisze takie posty to szkoda to komentować...


Nie pisałeś o funkcji, a o kompetencjach do oceniania tej whisky, a to raczej coś innego.

Rajmund - Pon Gru 22, 2014 10:35 pm

Mój drogi Arczi,

Moja funkcja tutaj nie ma najmniejszego znaczenia. Jak wchodziłeś na to forum, to znalazłeś tam w nagłówku coś o tanich handlarzach słabym towarem? Raczej nie. I gdybyś sobie zadał trud sprawdzenia gdzie wchodzisz ze swoją ofertą, do głowy by Ci nie przyszło ją tutaj publikować. Podszedłem do niej najbardziej poważnie, jak na to zasługiwała.

Rozumiem, że nie masz nic do powiedzenia na temat whisky, którą się tutaj zajmujemy, dlatego najlepiej będzie jak już dasz sobie spokój z tym odszczekiwaniem się i cierpliwie poczekasz na kolejkę chętnych niechybnie ustawiającą się po Twoją 12-letnią Dewar's.

Pawloff - Pon Gru 22, 2014 10:36 pm

A ja odsyłam do zapoznania się z zasadami tego forum w dziale FAQ i będzie wszystko jasne.
ErykCzternasty - Pon Gru 22, 2014 10:53 pm

Rajmi chyba ostatnio dużo czyta, odświeża umysł - jest jak brzytwa ;)
Arczi79 - Wto Gru 23, 2014 8:05 am

Dziękuję Wszystkim za wyrażenie swoich jak że uczących opinii. Nie będę Was bardziej męczył "tanim towarem" i chciałbym poinformować, że mimo wszystko znaleźli się chętni. Fakt nie na tym forum, ale nie wszyscy są takimi specjalistami jak Wy. Ogłoszenie można usunąć, żeby Was zbytnio nie denerwowało.
Pawloff - Wto Gru 23, 2014 8:35 am

Arczi79 napisał/a:
chciałbym poinformować, że mimo wszystko znaleźli się chętni. Fakt nie na tym forum, .


W to akurat nikt nie wątpił

a BOW nie jest po prostu mejscem, gdzie propaguje się whisky do picia z colą.

Wiktor - Wto Gru 23, 2014 9:08 am

Damn! Płoszycie kolegę, a ja właśnie szukam czegoś na prezent świąteczny do 45zł za butelkę. Ten Dewar's byłby idealny.
loom - Wto Gru 23, 2014 10:56 am

Udana nowa kampania Dewar's oparta na jakże popularnej od kilku lat historycznej narracji, ładny nowy "true scotch" design butelek:)
Adam Hochul - Pon Sty 19, 2015 2:43 pm

Juz mialem napisac cos uczacego, czy tez 'jak ze' pouczajacego. Ale spoznilem sie niestety!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group