To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli lustra precz! - Krakowskie Tortury

rosomak - Pon Lut 08, 2016 4:41 pm

Podziekowania od BOW dla gospodarzy (i nie tylko) za liczne stawienie sie nie mowiac juz o after (i before) party ;) Szczegoly co do Kilchomanow i nie tylko w najblizszym czasie, poniewaz podroz uplynela rowniez wielce zabawowo to chce i nieco odpoczac i nieco to poukladac ;-)
loom - Pon Lut 08, 2016 7:48 pm

Ja również serdecznie dziękuję Wam wszystkim!
Tak nam było smutno, że musieliście na lotnisko jechać, że znów poszliśmy szeroką ławą...:)

Wiktor - Pon Lut 08, 2016 8:21 pm

Dziękuję wszystkim za udane (jakkolwiek w dużym stopniu nieoczekiwane) spotkanie. Nie z każdym udało się pogadać, ale atmosfera zgromadzenia wielce cieszyła oko. Pomimo, że to tortury ;)

Kilchomany - chyba zgodnie z oczekiwaniami?

Towarzyskie zaległości nadrobimy mam nadzieję w trakcie kolejnych spotkań, o ile uwierzycie, że nawet do Szczecina można w miarę komfortowo i dość szybko dotrzeć ;) O czym mogę zaświadczyć solennie, bo dziś było to i moim udziałem. Do rychłego!


PS. Gdyby ktoś z uczestników bądź pozostałych forumowiczów sygnalizował chęć udania się na targi whisky do Poznania (2 kwietnia, z tego co pamiętam?) nie od rzeczy będzie pozostawić informację na Forum. Ot, na wszelki wypadek ;)

windham hell - Pon Lut 08, 2016 8:45 pm

dzięki za udane spotkanie , chociaż czuję Kilchomanowy przesyt a towarzyski niedosyt spowodowany za krótkim spotkaniem , jednak w jeden wieczór nie da się wystarczająco pogadać .
maudite - Śro Lut 10, 2016 7:16 pm

Wiktor napisał/a:


PS. Gdyby ktoś z uczestników bądź pozostałych forumowiczów sygnalizował chęć udania się na targi whisky do Poznania (2 kwietnia, z tego co pamiętam?) nie od rzeczy będzie pozostawić informację na Forum. Ot, na wszelki wypadek ;)


A wiadomo coś więcej o tych targach? Bo strona internetowa praktycznie żadnych informacji poza terminem i cenami nie zawiera, na FB też niewiele. Kto planuje się tam wystawiać?

Wiktor - Czw Lut 11, 2016 9:07 am

Ciężko ukryć, że organizacja wygląda, póki co, na mocno amatorską, komunikacja (w tym społecznościowa) faktycznie kuleje, a prezentowany "program" jest mocno zabawny ;) Liczę, że jednak nastąpi poprawa w najbliższym czasie - w każdym razie naszego wyjazdu od niej nie uzależniamy ;)
loom - Czw Lut 11, 2016 11:42 am

Pan się czepiasz. Nie wspierasz Pan miłości i łask jakimi organizatorzy obdarzają wszystkich Fanów! Będzie nawet Bowmore od samego Diabła, a Pan dalej swoje ehhh ;) )))))
maudite - Czw Lut 11, 2016 12:21 pm

Na pewno nie zabraknie uroczych panien, zachęcających do inwestowania w whisky - wszak Poznań to ponoć miasto biznesu ;)
Trochę to trąci amatorszczyzną, tym bardziej, że niecałe dwa miesiące zostały do imprezy. Wypadałoby może jakiś PKS zaklepać, ale czy to ma sens?

PawelWojcik - Czw Lut 11, 2016 2:13 pm

maudite napisał/a:
... czy to ma sens?

aby wypic "do oporu" podstawek i to w cenie wejsciowki, albo spotkac sie ze znajomymi, to zdecydowanie tak, natomiast jesli chodzi o cos wiecej, to mam "jak zwykle niezwykle nieobjektywne wrazenie", ze bedzie problem.

Wiktor - Czw Lut 11, 2016 4:06 pm

loom napisał/a:
miłości i łask jakimi organizatorzy obdarzają

Niechby to zrobili tylko i wyłącznie dla pieniędzy, byleby zrobili to dobrze. Miłości i troskliwości - niekoniecznie bezinteresownej - lepiej szukać gdzie indziej :mrgreen:

[ Dodano: Czw Lut 11, 2016 4:07 pm ]
maudite napisał/a:
uroczych panien, zachęcających do inwestowania w whisky

O ile rzeczywiście uroczych i zachęcających do mądrego inwestowania... no, niech będzie, ostatecznie... ;)

[ Dodano: Czw Lut 11, 2016 4:09 pm ]
PawelWojcik napisał/a:
bedzie problem

Spokojnie! Więcej optymizmu - w końcu już nieraz musieliśmy odszczekiwać nasze całkowicie bezpodstawne obawy :lol:

Pocieszny_PCS - Czw Lut 11, 2016 4:22 pm

A mi się wydaje, że po tym festiwalu wniosek będzie jeden, że w sumie to Jarek Buss zrobił całkiem dobry festiwal :mrgreen:
bartoszek - Pon Lut 15, 2016 9:04 pm

Tak w bardzo telegraficznym skrócie :wink:

https://picasaweb.google.com/103841007137858330701/KrakowskieTortury022016

Wiktor - Wto Lut 16, 2016 4:25 pm

O, pamiętam ten moment ;)
bartoszek - Śro Lut 17, 2016 8:15 am

O którymś konkretnym momencie piszesz Wiktorze, bo twój link do całego albumu przekierowuje?
Wiktor - Śro Lut 17, 2016 10:57 am

U mnie do zdjęcia nr 87. Ale nie szkodzi. Resztę też pamiętam. Czyli starzeję się, ewidentnie ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group