To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

Sklep internetowy... - przed premierą

parominius - Pią Lut 15, 2008 8:18 am

Rajmund napisał/a:
Tutaj prędzej widziałbym recepturę z użyciem barwnika, "koncentratu whisky" (naprawdę gdzieś widziałem takie sformułowanie!), i dużej ilości marnej gorzały.


Prawdziwe "wzbogacanie czasem" kosztuje...prawdziwa receptura zawsze będzie droga a tutaj mamy przedstawiciela zwykłej chałtury z użyciem koncentratu,chyba że sprowadzili kilka cystern pośledniego gatunku ze Szkocji do spolszczenia :twisted:
Koncentrat (zaprawa) jest do kupienia na Allegro.... :?
Mamy tu do czynienia z syndromem Polskiej szynki Parmeńskiej :twisted:
Czarek napisał/a:
faktycznie, co to za robota, przecież Rajni tylko całe dnie tłumaczy


No właśnie,cały dzień..przy relaksującej muzyce(Szkockie dudy?)...Ale szczężciarz z tego Rajmundzika...ech :twisted:

Wiktor - Pią Lut 15, 2008 9:14 am

E, nie, to tylko taka lokalna górka. Nawet pociąg na nią wjeżdża :lol:
Gdyby było ciut bliżej na pewno byśmy wpadli w gościnne progi...
Dzięki za "zapa" Rajmund, ale sumienia nie mam odrywać od roboty, i to jeszcze tak przyjemnej 8)

Rajmund - Pią Lut 15, 2008 9:20 am

Szkockie dudy nie są aż tak relaksujące, niestety. Wiele rzeczy można zrobić, ale na pewno nie zrelaksować się, kiedy przechodzi koło Ciebie taka banda dużych, szkockich facetów z dudami.

A ta Góra, Wiktorze, to przypadkiem nie ma takiego zielonego znaku z napisem "Kamienna Góra" jak się wjeżdża na jej stoki? Asfaltową drogą, znaczy ;-) Bo ta "góra" jest już bardzo blisko :-)

Pozdrawiam,
Rajmund

parominius - Czw Lut 21, 2008 3:18 pm

Jak wygląda obecnie status sklepiku internetowego :D ...coś drgnęło?coś zaskoczyło?...jakieś nowiny?
Wiktor - Czw Lut 21, 2008 8:08 pm

Tak, sklep właśnie ruszył ponownie i tym razem już na dobre. Na razie można poczytać sobie strony informacyjne ;) Towary pojawią się "na półkach" po weekendzie. Ale za to jakie! :twisted:
parominius - Czw Lut 21, 2008 8:42 pm

. :shock: ...no coments....
Lubich - Pią Maj 02, 2008 9:16 pm

Witam
Czytając forum znalazłem info o stronie www.galeriamalt.pl. Czy wysyłka alkoholi jest dozwolona ( może nastąpiła zmiana prawa ? ), czy też P. Bałtorczyk "testuje" funkcjonowanie prawa w naszym kraju :?: Czy jest szansa, że sklep BOW też pójdzie w ślady Galerii Malt ?

Mistu - Pią Maj 02, 2008 9:18 pm

Zgłos sie to Wiktora kolego, wszystko bedziesz wiedział, a na wysyłke z galeri malt daj sobie spokoj, ceny maja bejeczne :mrgreen:
Anonymous - Pią Maj 02, 2008 9:30 pm

Z cenami zgadza się w 100 % , mieszkam niedaleko Trójmiasta - sprawdziłem osobiście. Wysyłam pytanko do Wiktora.
Wiktor - Pią Maj 02, 2008 9:38 pm

Ano tak. Nie ma możliwości zakupu alkoholu w polskim sklepie wysyłkowym. Ale BOW nie jest polskim sklepem wysyłkowym z alkoholem ;)
Lubich - Pią Maj 02, 2008 9:53 pm

Coś mi tu nie gra - przeciez Galeria Malt prowadzi sprzedaż wysyłkową whisky. Nie chce tam nic kupić, ale istotny dla mnie jest sam fakt sprzedaży internetowej. Jak to w końcu jest?
Mistu - Pią Maj 02, 2008 9:53 pm

BOW to ciemna :mrgreen: strona mocy

[ Dodano: Pią Maj 02, 2008 9:55 pm ]
Sprzedaz przez internet jest zablokowana, przepisy sie zmieniły wiec jak powiedziałem zgłos sie do Wiktora, ona zna obejscia :mrgreen:

windham hell - Wto Sty 20, 2009 11:01 am

Wiktor napisał/a:
To może elegancką koszulę Best of Whisky prosto z UK?


Wiadomo już może coś :?:

Mistu - Wto Sty 20, 2009 4:43 pm

Kiedys rozmawialismy o kuszulkach z napisem BOW, pomysł chyba upadł
johnadiah - Pon Sty 26, 2009 11:55 am

Czytam drodzy koledzy i koleżanki o tych Waszych potyczkach z polskim (bez)prawem dotyczącym sprzedaży alkoholu i myślę sobie, że wypromowanie whisky słodowej na szerszą skalę w Polsce w tym układzie będzie niezwykle trudne.
Sam mieszkam w Szkoclandii i problemu z surowcem doobróbki nie mam najmniejszego, ani na żywca ani przez internet. Tutaj zagrożeniem jest natomiast niejaki Gordon Brown, co i rusz niecnie podwyższający wymiar akcyzy. Prosty człek to jest widać...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group