To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli best of coś-tam ;-) - Czy jest jeszcze ktoś taki jak ja?

tufta - Pon Cze 08, 2015 3:50 pm
Temat postu: Czy jest jeszcze ktoś taki jak ja?
Pograsowałam trochę po forum i co widzę. 180 zł za 50ml whisky.Ktoś inny by dał 2000 tyś za 0,7 L.Chciałam pogadać o whisky a trafiłam na jakiś kosmos.
CZY jest ktoś tu po za mną kto kupuje whisky nie droższą niż 300-350zł? Mówie oczywiście o konsumpcji.

Pawloff - Pon Cze 08, 2015 4:29 pm

tak, oczywiście też nie droższą, ale i droższą.
Rajmund - Pon Cze 08, 2015 5:04 pm
Temat postu: Re: Czy jest jeszcze ktoś taki jak ja?
tufta napisał/a:
Pograsowałam trochę po forum i co widzę. 180 zł za 50ml whisky.Ktoś inny by dał 2000 tyś za 0,7 L.Chciałam pogadać o whisky a trafiłam na jakiś kosmos.
CZY jest ktoś tu po za mną kto kupuje whisky nie droższą niż 300-350zł? Mówie oczywiście o konsumpcji.

Czyli jednak nie zaprzyjaźnimy się? Cholera... ;)

Wiktor - Pon Cze 08, 2015 5:44 pm

Może faktycznie nie jest tak że whisky określa świadomość, ale z całą pewnością świadomość określa whisky :grin:
tufta - Pon Cze 08, 2015 9:23 pm
Temat postu: Re: Czy jest jeszcze ktoś taki jak ja?
Rajmund napisał/a:

Czyli jednak nie zaprzyjaźnimy się? Cholera... ;)


A co ,boisz się diabolicznych zdzir? Wolisz uległe czy dominy? U mnie masz wszystko czego zapragniesz więc może się jednak zaprzyjaźnimy :wink: Jak uda ci się mnie zadowolić to masz usługę za pół ceny :wink: Urodziłam się po to by dawać.......... raj :lol: To moje przeznaczenie...chyba.

windham hell - Pon Cze 08, 2015 9:33 pm

tufta napisał/a:
Urodziłam się po to by dawać.......... raj :lol: To moje przeznaczenie...chyba.


nie że się czepiam czy coś ale w profilu masz rok urodzenia taki jak jaki masz i ten raj to może taki troche Vintage

tufta - Pon Cze 08, 2015 9:40 pm

windham hell napisał/a:
tufta napisał/a:
Urodziłam się po to by dawać.......... raj :lol: To moje przeznaczenie...chyba.


nie że się czepiam czy coś ale w profilu masz rok urodzenia taki jak jaki masz i ten raj to może taki troche Vintage

:grin: :grin: :grin: Tak naprawdę mam 857 lat.Jestem wampirką.Nie mów nikomu

Tomek1 - Pon Cze 08, 2015 10:23 pm

tufta napisał/a:
Jestem wampirką

Chyba wampirzycą. Ja wolę przynajmniej tysiąc letnie, bo im jagoda starsza, tym słodszy sok. Jak trochę podrośniesz to daj znać.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group