To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli best of coś-tam ;-) - Czemu tym gardzicie?

tufta - Sob Cze 20, 2015 7:29 am
Temat postu: Czemu tym gardzicie?
Podam 4 blendy które są o niebo lepsze w smaku niż niejedna podstawka SM. Nie wiem czemu zachwycacie się tanim SM a nie wybieracie dobrego blenda.

Ballantine's 21 yo- 295 zł
Johnnie Walker 18 yo Platinum label -299zł
Grant's 18 yo -190zł
Jack Daniels holday select-303zł

To jest lepsze niż nie jedna podstawka SM. Wiem bo piłem

Pawloff - Sob Cze 20, 2015 9:19 am

W takim razie pij dalej z czym tam uważasz.
Wiktor - Sob Cze 20, 2015 9:34 am

tufta napisał/a:
zachwycacie się tanim SM

Tak... Ten. Tego.

tufta - Sob Cze 20, 2015 10:32 am

Pawloff napisał/a:
W takim razie pij dalej z czym tam uważasz.


Szok,nie myślałem ,że mi pozwolisz.Picie drogiej whisky to grzech.Wszyscy pójdziecie do piekła :twisted:

Rajmund - Sob Cze 20, 2015 11:31 am

tufta napisał/a:

Ballantine's 21 yo- 295 zł


Ballantine's 17yo jest w ogóle najlepsza na świecie (Biblii nie czytałeś?), po co iść aż do 21yo i w koszty się wpuszczać?

tufta - Nie Cze 21, 2015 4:50 am

Ale biblijna nierządnica z 17 rozdziału Apokalipsy to naprawdę ja :cry: Po mnie nastąpi koniec dla ludzi.Bóg już nie może patrzeć na ten syf na ziemi i postanowił zastąpić ludzką rasę rasą wampirów. Ocaleje tylko garstka ludzi dla których zostanie utworzony skansen,wyspa gdzie bedą mieszkać w zamknięciu .To bedzie dokładnie na Kubie.
PawelWojcik - Nie Cze 21, 2015 9:26 am

nudne to sie robi.
Pawloff - Nie Cze 21, 2015 9:32 am

tufta napisał/a:
Ale biblijna nierządnica z 17 rozdziału Apokalipsy to naprawdę ja :cry: Po mnie nastąpi koniec dla ludzi.Bóg już nie może patrzeć na ten syf na ziemi i postanowił zastąpić ludzką rasę rasą wampirów. Ocaleje tylko garstka ludzi dla których zostanie utworzony skansen,wyspa gdzie bedą mieszkać w zamknięciu .To bedzie dokładnie na Kubie.


Forum BOW nie jest odpowiednim miejscem do takich własnych wynaturzeń. Jeżeli koniecznie musisz załóż bloga.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group