To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli best of coś-tam ;-) - Poznań Whisky SHOW

Wiktor - Nie Kwi 30, 2017 9:45 pm

Pani Celino!... Apelujemy! Informacja pochlebna! 6000 marek! Klubo-restauracja! Gremia! Pan Przemysław... a nawet Pan Krzyszof! Jeszcze Polska nie zginęła!
maudite - Nie Kwi 30, 2017 9:57 pm

Chyba pani Celina znajdzie niedługo pod drzwiami martwą rybę za te fochy.
rosomak - Pon Maj 01, 2017 9:06 am

Przerazajaca schiza nie do przeczytania... To jakby siedziec w glowie u Chaveza.
loom - Pon Maj 01, 2017 10:23 am

:) )))) obłęd. Ja tu czuję taki sznyt młodego aparatczyka partyjnego. Uprzejme donosy na Panią Celinę na FB, styl kronikarsko nijaki etc etc.
Noooo i jest Pan Przemysław! hahaha! Ten jak Feniks z popiołów! I tę od stopy też kolo zna. No banda Drombo jak tralala!


p.s. Poznałem osobiście także Panią - Marzena Adamczak-Dutkiewicz, która mnie powitała, gdy podszedłem do stoiska Whisky Rush, co pokazało mi, że jestem poważnie traktowany jako przyszły współpracownik.

Hahahhahahahahahahhahahahahha!

rosomak - Pon Maj 01, 2017 11:00 am

Nie umiecie wdziecznosc Pan Krzysztof. Trzeba wam klasa przedszkole Grzegorz. Uczciwa ewaluacja butelka zatrudniony!
Tomek1 - Pon Maj 01, 2017 1:45 pm

Loom w tym przypadku partyniactwo nie ma nic do rzeczy ;)
loom - Pon Maj 01, 2017 3:21 pm

Te teksty lecą późnym Gierkiem to se skojarzyłem. Tak czy siak facet rządzi!
Tomek1 - Pon Maj 01, 2017 3:54 pm

I tyle Cie ominie. Nawet zglosil sie na fb ze wezmie udzial w naszym spotkaniu :)
loom - Wto Maj 02, 2017 1:30 pm

Kurde...
Kolega też fotograf z zamiłowania jak widzę i fan Skody, to dużo tłumaczy:)

mEjdej - Czw Maj 04, 2017 8:49 am

Na razie przebija wszystkich...
Pasuje idealnie umysłem twórczym do pana Kopańczyka.
Jest również poza wszystkim kolekcjonerem:
"Rozpocząłem kolekcję marki, której szlachetny trunek zwany whisky zyskał swoją popularność w Polsce, a mianowicie Johnnie Walker..."
https://www.facebook.com/...24192804&type=3

"Pałac w Rulewie - zafundowałem sobie prywatną degustację bursztynowego trunku WHISKY GLENFIDDICH 15 Y.O. - wyśmienity single malt zapach świeżych słodkich owoców smak dymu, torfu, jabłka z finiszem słodkiego karmelu i to nie jest prima aprilis pomimo 1 kwietnia"

maudite - Pią Maj 05, 2017 12:13 pm

Ja pier... powrót po majówce i od razu taki strzał :D
Pojawiła się cała sesja zdjęciowa z Glenfarclasem 10, który zasilił tą imponującą kolekcję! Szczególnie zdjęcie na bagażniku Skody poruszające - prestiż do kwadratu!
A jak się przewiniecie niżej, to jest też foto zbiorcze te kolekcji o "wysokiej wartości, która wciąż rośnie", umieszczonej w gustownej witrynce z MDFu.
Proponuję BOWowcom wziąć pod uwagę Grudziądz jako miejsce spotkań, bo tam do dopiero są koneserzy!

Trzymajtusię i - Pią Maj 05, 2017 6:18 pm

https://www.youtube.com/w...niz3Aeu4Q&t=36s w tym jednak przypadku to kabareciarz, pasuje do tego tematu.
Hogshead - Sob Maj 06, 2017 2:08 am

Ten typ to nie żaden komuch a zasrany słaby koniunkturalista patrzący pod co by się podczepić. (edit bo Tomasz chyba tu zajrzał i usunął konto z facebooka)
Adam Hochul - Czw Maj 18, 2017 4:41 pm

Kurczaki ale wam sie wzielo, tyle wybitnej prozy. Moze mi ktos wyslac summary w 10 wierszach bo 5 stron to ja do konca roku nie zdolam przeczytac ;(
Wiktor - Czw Maj 18, 2017 7:43 pm

Adam Hochul napisał/a:
summary w 10 wierszach

Zaszczuto człowieka.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group