To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli best of coś-tam ;-) - Pasjonaci krzewią - nowy cykl

Wiktor - Wto Lut 23, 2016 7:31 pm
Temat postu: Pasjonaci krzewią - nowy cykl
W tym odcinku Dom Whisky w roli głównej i jego dzisiejsza propozycja:

https://www.facebook.com/...?type=3&theater
Sięgamy do ceny i... http://www.sklep-domwhisk...07l-p-5535.html

Cena rynkowa tej butelki na dziś to około 200 euro.



Sam natknąłeś się na pasjonata w trudzie promującego whisky w naszym kraju? Nie czekaj! Nie bądź obojętny! Podziel się z innymi dobrą nowiną!

Pocieszny_PCS - Wto Lut 23, 2016 9:28 pm

Czyli od dziś "miszcze" bedą o idiotach a "pasjonaci krzewią" o naciągaczach? Dobrze rozumiem?
Wiktor - Wto Lut 23, 2016 9:58 pm

O renomowanych ekspertach i o szczodrych propagatorach whisky, mam rozumieć? Tak, właśnie o nich ;)
Pawloff - Śro Lut 24, 2016 3:01 pm

Bez przesady... Po co aktualizować stronę co chwilę, skoro "niebawem" i tak taka cenę osiągnie :twisted:
Wiktor - Śro Lut 24, 2016 3:45 pm

I to jest postawa!
Podziękujmy, że DW już z wyprzedzeniem zadbał o nasze portfele, żebyśmy z czasem nie przepłacili!

waclaw - Śro Lut 24, 2016 4:23 pm

Ja tam akurat lubię robić zakupy w DW. Na razie tylko podstawki. Trzeba przyznać ,że jezeli chodzi o polski rynek sa najlepsi.

Może gdzieś przy większej kasie coś męcą... Ale to długo nie będzie mój portfel....

Wiktor - Śro Lut 24, 2016 8:06 pm

Też jestem zdania, że tych bogatych frajerów trzeba kroić. A krzewienie swoje kosztuje.

[ Dodano: Śro Lut 24, 2016 9:58 pm ]
I niech nikomu nie przyjdzie do głowy czerpać z dorobku pisarskiego Krzewicieli. Co widać na załączonym obrazku. Opisy whisky przywodzą na myśl uznanych klasyków, nie dziwota że trzeba uprzedzić te tysiące co już się czają spoglądając łapczywie:

Cytuję za http://www.sklep-domwhisky.pl (podkreślenie moje):

Aromat: słodki i bogaty z nutami siana, trawy, suszonej moreli, dżemu malinowego, delikatnego dymu, pomarańczy, imbiru i torfu

Smak: pełny i słodki z nutami moreli, gruszek, dębu, limonki, imbiru, miodu wrzosowego, marcepana, kardamonu, słodu i wanilii

Finisz: średnio - długi z nutami owoców i słodu

[koniec cytatu]

Swoją drogą DW twierdzi, że twórcą tych zagrożonych kopiowaniem wersów jest pan Jarosław Urban. Trochę mu się zmienił styl, nie sądzicie?... ;)

loom - Śro Lut 24, 2016 10:00 pm

S-F, profeci cen. U nas już dziś, u nich dopiero za rok!
Tomek1 - Śro Lut 24, 2016 10:50 pm

Przecież toż to styl Przemka Kopańczyka, lub generatora z którego korzysta :)
PawelWojcik - Czw Lut 25, 2016 5:38 am

eee... tam. opisy prawie we wszystkich sklepach sa jak u Kopanczyka, wiec DW nie jest tu wyjatkiem - pusty belkot niestety, chyba nikt powaznie ich nie traktuje.
natomiast (jako osoba poczatkujaca w swiecie whisky) bardzo bym chcial, aby sklepy dawaly przy butelkach linki do WB, MM, BOW i innych. bardzo by to ulatwilo mi decyzje zakupu. czemu tego nikt nie robi?

a ceny... kupilem kilka podstawek w DW, bo byly tam najtaniej (Laga 16 np.). natomiast co do "sredniej i wyzszych polek", to ostatnio juz u nich nie sprawdzam, bo zwykle ceny maja 30-300% wyzsze niz u konkurencji. ale... moze to "taka polityka" i dzieki temu maja ogromny asortyment, bo gdzie np. mozna kupic jeszcze szczecinska Starke?
brakuje mi bardzo czegos w rodzaju www.ceneo.pl czy www.skapiec.pl dla zakupow whisky, bo dzis w kraju warto tracic czas na "googlowanie" najnizszej ceny. poruszalem juz kiedys ten temat, roznice w cenie podstawek przekraczaja 200% i to w dobie "informatyzacji rynku".

maudite - Czw Lut 25, 2016 12:24 pm

Ja bym chętnie linkował opisy BOW (o ile by się na to BOW zgodziło), ale pijecie jakieś dziwne rzeczy głównie... ;)
Tak z autopsji - jak ma się zrobić 10-15 opis jakiegoś badziewnego NASa za dwie stówki, to człowieka wena opuszcza zupełnie, i potem takie potworki powstają. Ja przynajmniej staram się weryfikować opisy jak już czegoś spróbuję, ale ilości są nie do przerobienia, a i chętnych na samplowanie większości nowości pewnie by ciężko było znaleźć.

bartoszek - Czw Lut 25, 2016 12:38 pm

Cytat:
Ja bym chętnie linkował opisy BOW (o ile by się na to BOW zgodziło), ale pijecie jakieś dziwne rzeczy głównie... ;)


Od razu mi się humor poprawił :mrgreen: .. i pomyśleć iż natchniony opisami Wiktora tyle nakupiłem tych dziwadeł do kolekcji

maudite - Czw Lut 25, 2016 12:52 pm

bartoszek napisał/a:
Cytat:
Ja bym chętnie linkował opisy BOW (o ile by się na to BOW zgodziło), ale pijecie jakieś dziwne rzeczy głównie... ;)


Od razu mi się humor poprawił :mrgreen: .. i pomyśleć iż natchniony opisami Wiktora tyle nakupiłem tych dziwadeł do kolekcji


Niestety DT, OMC czy Mackillops's przegrywa na półkach z balblairami, dalmorami czy nawet arranami, bo mają brzydkie butelki i - tu cytat z klienta - "takie smutne pudełka".

Pawloff - Czw Lut 25, 2016 2:52 pm

Generator opisów whisky. Niezłe :lol:

Twórcy blogów 10% zniżki na abonament roczny :twisted:

Oszczędność nieoceniona przy braku konieczności zakupu tych wszystkich dziwadeł i co gorsza konieczności ich degustowania :razz:
Za całą resztę zapłacisz kartą master...

---
Dobre dziwadło nie jest złe...

Wiktor - Czw Lut 25, 2016 2:53 pm

PawelWojcik napisał/a:
zwykle ceny maja 30-300% wyzsze
PawelWojcik napisał/a:
dzieki temu maja ogromny asortyment

Jak przystało na Krzewicieli, Krzewiciele asortymentowo zyskują ("największa kolekcja whisky", "najwięcej Port Ellenów w Polsce" itd.) a konsumenci z wdzięczności klaszczą i popu... podziwiają. Wybór rośnie, prestiż i duma też!

[ Dodano: Czw Lut 25, 2016 2:57 pm ]
maudite napisał/a:
o ile by się na to BOW zgodziło

A linkuj sobie. Co prawda nie możesz liczyć na tak wysmakowane treści jak w DW, ale przynajmniej nikt Ci nie będzie groził "bezwzględnym dochodzeniem" ;)

[ Dodano: Czw Lut 25, 2016 2:58 pm ]
bartoszek napisał/a:
tyle nakupiłem tych dziwadeł do kolekcji

Tylko żeby potem nie było na mnie :lol:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group