To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli 'dlaczego napisałem whisky dwa razy?' - premierowa Wolfburn!

Wiktor - Czw Mar 17, 2016 11:01 am
Temat postu: premierowa Wolfburn!
Pierwszy "general release" Wolfburna (nie mylić z już kultową "ultrarare first limited release") trafia właśnie na półki sklepowe. Cena tej 3-letniej whisky została otrąbiona na około 45 euro za butelkę.
Niesamowicie przejęci powyższym faktem, ponadto bombardowani dziesiątkami zdjęć tego cymesu na Facebooku, klaszcząc i podskakując z radości wraz z tłumami zachwyconych pasjonatów whisky, przedstawiamy ankietę przeznaczoną również dla tych "wiecznie niezadowolonych" ;)

bartoszek - Czw Mar 17, 2016 12:14 pm

Jako "wiecznie niezadowolony" oddałem głos :mrgreen:
loom - Czw Mar 17, 2016 12:38 pm

Fajne logo mają hik!
Wiktor - Czw Mar 17, 2016 1:46 pm

loom napisał/a:
Fajne logo mają hik!

No. Wilk za milion ;)

bartoszek - Czw Mar 17, 2016 2:00 pm

To nie wilk.. to najprawdziwszy z najprawdziwszych wilkor :wink: .. taki jak w "Walce o tron"
loom - Czw Mar 17, 2016 3:07 pm

http://cdn.sptndigital.co...xn-bajki-11.jpg
Rajmund - Czw Mar 17, 2016 3:14 pm

No nie, 45 euro za flaszkę to jakiś żart, nawet gdyby była to whisky kilkunastoletnia. Tak abstrahując od panujących realiów, oczywiście. Natomiast rozumiem motywy, jakimi kierowała się destylarnia wypuszczając to na rynek. Po prostu, mam wrażenie że nie jestem targetem. I nawet nie będę próbował się wpasować.

Mam dużo sympatii dla ludzi z Wolfburn za to, jak potraktowali mnie jakieś 3 lata temu, kiedy pisałem o powstawaniu nowej destylarni i potrzebowałem informacji, materiałów, itp. A że pewne doświadczenie w kontaktach z destylarniami mam, mogę powiedzieć, że odstawali zdecydowanie od średniej. Na plus. Więc niech im tam schodzi ta trzylatka i niech zbierają fundusze na rozwój. Nie moja broszka, ode mnie ich nie dostaną.

Jeśli chodzi o krzywienie się na 3-letnią whisky, to bywa różnie. Napiłem się parę razy kilku takich właśnie młódek, gdzieś tam w magazynach, prosto z beczki. I nawet jeśli wezmę poprawkę na wprawiające w ekstazę okoliczności takich degustacji, to muszę powiedzieć, że niektóre potrafiły się obronić, a przynajmniej były obiecujące.

Nie znalazłem w ankiecie opcji, która by odpowiadała moim poglądom na ten temat. Wstrzymuję się więc od głosu (powiedział wysmarowawszy trzy akapity). ;-)

PawelWojcik - Czw Mar 17, 2016 3:21 pm

i ja nie znalazlem opcji w ankiecie. sampla poprosze za 45/14€ plus buteleczka i transport.
ale... jak by tam nie bylo, trzymam za nich kciuki!

Wiktor - Czw Mar 17, 2016 3:27 pm

Słabo szukacie ;)
PawelWojcik - Czw Mar 17, 2016 3:31 pm

no... masz racje, 5-tke zaznaczylem :)
Wiktor - Czw Mar 17, 2016 3:34 pm

Teraz złamiemy Rajmunda. Na pewno jest podatny na enelpe :twisted:

....em .....dem .....edem.......iedem......

Rajmund - Czw Mar 17, 2016 3:48 pm

Wiktor napisał/a:
Teraz złamiemy Rajmunda. Na pewno jest podatny na enelpe :twisted:

New Labour Party? Ale to w RPA, daleko... ;-)

Rajmund - Czw Mar 17, 2016 3:50 pm

No dobra, masz mnie. Też piątka, choć z zastrzeżeniami.

Swoją drogą, chętnie bym spróbował. Ktoś, coś, jakiś sampelek, na przykład?...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group