To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli spróbuj zanim będzie za późno... - Sampling Niezwykły

maudite - Wto Maj 31, 2016 7:55 pm

Może sprawcy czekają, aż wszyscy uczestnicy się wypowiedzą? :)
Wiktor - Czw Cze 02, 2016 9:22 am

Wszystko w swoim czasie... Kolejność na pewno zostanie ogłoszona. Po prostu jeszcze nie wszyscy mieli okazję sprawdzić, co w trawie piszczy ;)
Trzymajtusię i - Pon Cze 13, 2016 8:39 pm

Dawno, dawno temu, z okolic całej Polski i nie tylko, otrzymali miłośnicy słodowej szkockiej próbki do degustacji w ciemno, tajemniczy płyn, w malutkich buteleczka, o pięknym bursztynowym kolorze , a był to ,, Sampling Niezwykły''. Po pewnym czasie, dłuższym dla jednych, dla innych krótkim, niespodziewanie, zostały ujawnione tajemnice jakie skrywał ten niezwykły sampling. Uczestnicy zabawy własnym oczom nie wierzyli kiedy zobaczyli, że ....... .......... ........ ... :mrgreen:

[ Dodano: Nie Cze 26, 2016 11:24 pm ]
Takie akcję w moim przypadku uważam za źle rozegrane, skoro już nie pamiętam co tam było, a odpowiedzi brak. Następnym razem, jeśli będzie następny raz, zapytam o datę wyników i spróbuję dzień przed.

PawelWojcik - Pon Cze 27, 2016 4:49 pm

niezwyklosc tego samplingu pewnie polega na tym, ze nigdy sie nie dowiemy co tam bylo :(
bartoszek - Pon Cze 27, 2016 6:17 pm

.. może i dobrze :twisted:
Trzymajtusię i - Pon Cze 27, 2016 9:15 pm

Może i tak, nie znam się na takich akcjach, ale jest mniej zaskakująca, niż konkurs z kotem, gdybym obstawiał hasła w zakładach to poszedłbym z torbami, szczególnie za miejsce drugie, nie do odgadnięcia :lol: .
Grish - Nie Lip 03, 2016 1:00 pm

Bez obaw, wszyscy sie dowiedza z czym mieli do czynienia.... ;)
Czekamy na ostatniego marudera i ruszymy wtedy z podsumowaniem samplingu...

Trzymajtusię i - Nie Lip 03, 2016 2:30 pm

Taka propozycja, sugestia czyni cuda, może następnym razem wysyłać swoje odczucia pisane na pw do organizatora zabawy, tak by wyraz sugestia wyeliminować, a na końcu on wszystkie wklei na forum.

[ Dodano: Pon Wrz 12, 2016 8:03 pm ]
Wiktor napisał/a:
Wszystko w swoim czasie... Kolejność na pewno zostanie ogłoszona. Po prostu jeszcze nie wszyscy mieli okazję sprawdzić, co w trawie piszczy ;)
Dla mnie to forum edukacyjne, uczę się także cierpliwości, pół roku jeszcze nie minęło :lol: .
Pocieszny_PCS - Pon Wrz 12, 2016 8:34 pm

Mężczyzna jak obieca, że coś zrobi, to zrobi. Nie trzeba mu o tym przypominać co pół roku :twisted:
Ruda - Pon Wrz 12, 2016 8:45 pm

Pocieszny_PCS napisał/a:
Mężczyzna jak obieca, że coś zrobi, to zrobi. Nie trzeba mu o tym przypominać co pół roku :twisted:


"a Świstak siedzi i zawija je w te sreberka" :wink:

PawelWojcik - Pon Wrz 12, 2016 8:51 pm

jak by tam nie bylo, pachnie mi to (przez korek, albo z obrazka) bardzo podobnie jak > ta butelka
a niedostatek testosteronu... coz... to dzis powszechny problem, ale nie bede robil tu OT. kto jest bez grzechu niech rzuci w google to haslo.

Tomek1 - Pon Wrz 12, 2016 10:15 pm

Tyle trzeba czekać, bo ogłoszenie będzie z pierdolnięciem.
Rajmund - Wto Wrz 13, 2016 3:29 pm

Panie i Panowie, ja swój zestaw dostałem dopiero na festiwalu w Jastrzębiej Górze, a od tamtej pory jakoś nie dało się pić nic mocniejszego niż jakiegoś standardowego lagera w temperaturze bardzo niskiej. Obiecuję zajrzeć w te pięć buteleczek tak szybko, jak tylko się da. Zresztą, byłem pewien, że już po zabawie.
PawelWojcik - Śro Wrz 14, 2016 5:05 pm

ja wlasnie dostalem/sprobowalem.
sorry, ale to taki syf, ze szkoda czasu pocic sie nad tym. jesli chociaz bylo by wiadomo co z czym zmieszali, to moze bylo by to interesujace/poluczajace dla potomnych (typu: jak latwo spi......ic blend whisky).
wiem, pewnie taki byl zamiar, ale nie bawie sie dalej z Wami w takie samplingi :(

Rajmund - Śro Wrz 14, 2016 5:12 pm

PawelWojcik napisał/a:
ja wlasnie dostalem/sprobowalem.
sorry, ale to taki syf, ze szkoda czasu pocic sie nad tym. jesli chociaz bylo by wiadomo co z czym zmieszali, to moze bylo by to interesujace/poluczajace dla potomnych (typu: jak latwo spi......ic blend whisky).
nie bawie sie dalej z Wami w takie samplingi :(

Toś mnie zmotywował... A ja dzisiaj zamierzałem do niech zajrzeć.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group