To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

BOW.VIP Club - Spotkanie Jesienne 2016

Wiktor - Nie Maj 22, 2016 11:46 am

O ile pamiętam, sam go zgłosiłeś, Doktore ;)
maro - Nie Maj 22, 2016 11:47 am

Przecież jestem zapisany
droho - Pon Maj 23, 2016 10:41 am

Dopiszcie proszę i mnie, jeśli jeszcze można.
loom - Pon Maj 23, 2016 11:36 am

Ole! :)

Zapłoną łuny na karkonoskim niebie :evil:

Wiktor - Wto Cze 14, 2016 1:33 pm

Szanowni uczestnicy! Gratulujemy wszystkim z Was słusznego wyboru i witamy wśród starych, doświadczonych i zasłużonych pijaków nowe, jeszcze nie zmaltretowane twarze ;)

Niniejszym zamykam listę zgłoszeń. Uzyskaliśmy potwierdzenie niezbędnej ilości miejsc noclegowych oraz kosztów pobytu, które wyniosą 275zł/osobę. Koszt ten obejmuje 2 noclegi (od piątku do niedzieli), 2 śniadania, kolacje w piątek i sobotę oraz sobotni obiad. Pokoje są komfortowe, z łazienkami, niektóre z dodatkowymi, rozmaitymi "ekstrasami". Podgląd pomieszczeń oraz prezentacja samego miejsca spotkania: www.kurosiowka.pl Byłem, widziałem, jest byczo ;)

Koszty dodatkowe stanowić będą, jak to zwykle bywało, zakupy wody na degustacje, dodatkowego prowiantu i napojów (przy dobrej pogodzie w grę wchodzi np. fakultatywne ognisko z pieczystym), bilety wstępu do lokalnych atrakcji dla zainteresowanych, itd.

Celem zagwarantowania udziału, proszę o wpłaty kosztów pobytu - do końca bieżącego miesiąca, na rachunek bankowy (ewentualnie o kontakt z pytaniami na PW/mail). Jeśli ktoś chciałby przedłużyć swój pobyt w Przesiece "w przód bądź w tył" - warto! - również prosimy o pilną informację.

Adam Hochul - Śro Cze 15, 2016 1:33 pm

Proponuje przeniesienie calosci do Szkocji zebym mogl uczestniczyc. Pic naturalnie bedziemy tylko i wylacznie prosto z beczki
Rajmund - Śro Cze 15, 2016 1:47 pm

Adam Hochul napisał/a:
Proponuje przeniesienie calosci do Szkocji zebym mogl uczestniczyc. Pic naturalnie bedziemy tylko i wylacznie prosto z beczki

I do tego dojdziemy, Adamie. ;-)

Wiktor - Pią Lip 01, 2016 8:44 am

Lista wpłat:

1-2) Bartoszek/Piotr - 550zł
3) Maro - 275zł
4) WindhamHell - 275zł
5) Małgosia - 275zł
6) Tomek1 - 275zł
7) Rozen - 275zł
8-9) Loom+1 - 550zł
10) Flymind - 275zł
11-12) TM+1 - 550zł
13) Czarek - 275zł
14) ...

Brakuje jeszcze wpłat od zapisanych: Droho oraz koledzy z Bestwhiskymarket. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... ;)

Czarek - Pią Lip 01, 2016 4:47 pm

Oj tam zaraz wplacam i będzie na więcej
Hogshead - Wto Lip 12, 2016 7:21 pm

Hej

Dołączyłem właśnie do tego forum i patrząc na aktywność i ostatnie posty zaczynam się zastanawiać czy ktoś tu jeszcze zagląda? Co się dzieje z polską sceną miłośników single maltów? Zupełnie już upadła?

Cześć tak w ogóle.

PS Co to jest blended whisky flagellant?

Wiktor - Wto Lip 12, 2016 7:47 pm

Cześć. "blended whisky flagellant" - ranga osoby bardzo początkującej na Forum BOW. Nic groźnego ;)

Hogshead napisał/a:
czy ktoś tu jeszcze zagląda?

Ano, wpadają od czasu do czasu sprawdzić, czy są jakieś nowe pyskówki. Poza tym, klasyczny sezon arranowy. Pochwal coś z podstawek, zobaczysz, jakie zapanuje ożywienie :D

Hogshead napisał/a:
Co się dzieje z polską sceną miłośników single maltów?

Gnije i pławi się w festiwalowym zepsuciu. Taki schyłek Numenoru :razz:


Powyżej zaktualizowałem listę wpłat a konto jesiennego spotkania. A do tego zamieściłem mały apel.

Ruda - Śro Lip 13, 2016 2:54 pm

Panowie, nadeszła wiekopomna chwila poznania się :wink: , co bym w Przesiece na wycieraczce nie musiała spać, a już nie wspomnę o degustacji Lagi 8.
Z pozdrowieniami i do zobaczenia
https://www.youtube.com/watch?v=QSS_PZw_iek
Ruda
P.S.
przekaz bardziej słowny, niż wizualny :wink: (oczywiście jestem uświadomiona jakiej muzy słuchacie, ale przecież jesteście otwarci na Świat, tak jak na Blogerów-„nouveau” :wink: ).

rosomak - Śro Lip 13, 2016 5:00 pm

Ruda napisał/a:
oczywiście jestem uświadomiona jakiej muzy słuchacie, ale przecież jesteście otwarci na Świat, tak jak na Blogerów-„nouveau”

Nie takie rzeczy sie na imprezach BOW spiewalo :mrgreen:

Wiktor - Pon Lip 25, 2016 8:56 am

Z uwagi na zwolnienie się jednego miejsca witamy na liście uczestników whiskowego kombatanta, zbowidowca z dalekiej Warszawy :cool:
JacekBee - Pon Lip 25, 2016 8:30 pm

Wiktor napisał/a:
Z uwagi na zwolnienie się jednego miejsca witamy na liście uczestników whiskowego kombatanta, zbowidowca z dalekiej Warszawy


:mrgreen:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group