To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

BOW.VIP Club - Spotkanie Jesienne 2016

Wiktor - Śro Sie 03, 2016 7:47 pm

Kolejna korekta składu i oto kolejny zatwardziały amator młodej fenolizy spod znaku Peatside'a, będzie kontemplował świt blady pośród karkonoskich turni. Współczujmy mu, bo nie wie, co czyni!
rosomak - Śro Sie 03, 2016 8:13 pm

Hogshead napisał/a:
i patrząc na aktywność i ostatnie posty zaczynam się zastanawiać czy ktoś tu jeszcze zagląda? Co się dzieje z polską sceną miłośników single maltów? Zupełnie już upadła

Drogi Hogsheadzie dopisales sie w tej sprawie w watku o organizowanym spotkaniu, ktore odbedzie sie na przelomie wrzesnia i pazdziernika - teoretycznie w ramach nieupadania mialbys okazje dolaczyc :grin:

Tak naprawde nie pierwszy to raz kiedy BOW dowiaduje sie, ze nie istnieje i nic nie robi. Jakkolwiek przyjmuje do wiadomosci i bije sie we wlasna piers odnosnie czestotliwosci postow to dobrze zorganizowane spotkania sa tez istotnym przejawem zycia :lol:
Na obrone moge powiedziec, ze BOW stara sie publikowac posty dluzsze niz jednozdaniowe westchniecia, oferty, usmieszki czy poklepywania po plecach - trudno nam w kontrze do tego wstawiac posty co chwile co nie oznacza, ze nie widzimy naciskow (slusznych) by robic to czesciej. Nie raz jednak spotykamy sie (chocby niedawno na pewnym alkoholowym forum) z informcja, ze.... w ogole nie organizujemy spotkan przy whisky! Nie widzimy powodu zeby udowadniac iz nie jestesmy wielbladem.

Nad wieksza iloscia postow pracujemy i przypominamy, ze objawiaja sie one tez w artykulach Rajmunda, ktory po wielu latach nieobecnosci wreszcie zaczyna czesciej pisac - Rajmundzie - wiesz co mam na mysli :grin:

Pozostalych zachecam - chcecie - piszcie. Albo czekajcie na Wielkie Autorytety, ktore jak wiadomo sa najsuperowsze :mrgreen: Jesli ktos myslal, ze tutaj bedzie jedyna krynica wiedzy w sensie postow objasniajacych swiat whisky i zabijajacych kazdego to znaczy, ze nic nie pojal ;)

No dobrze - obiecuje, ze kolejnym razem z mojej strony bedzie dluzszy tekst o kupowaniu whisky, ktory komus juz obiecalem ;)

Hogshead - Pią Sie 05, 2016 10:39 pm

Propozycja wzięcia udziału w degustacji jest dla mnie wielkim zaszczytem i jest mi z tego powodu bardzo miło gdyż jak zauważyłem niedawno, jestem teraz na etapie wąchania na klęczkach dolnych szczebli drabiny na której wyższe pietra Szacowni Uczestnicy tego spotkania zdołali się już wdrapać a ponadto nigdy nie byłem w Karkonoszach. Z chęcią bym przybył i degustował tylko że mieszkam na Wyspach i aby się udać w samotną eskapadę do Polski musiałbym najpierw zdobyć stosowne Pozwoleństwo od swojej drugiej połowy. Poruszyłem z nią dzisiaj tę kwestię i będe drażyć temat. Ile mam czasu na potwierdzenie uczestnictwa? I nie mniej ważne - w jaką flaszkę musiałbym się zaopatrzyć aby nie stanąć przed BOWem z pustymi rękami?
rosomak - Nie Sie 07, 2016 6:56 pm

Chodzilo mi raczej o dysonans pomiedzy wieszczeniem upadku BOW, a wpisywaniem tego w poscie o organizowanym wlasnie spotkaniu....

No dobrze - co do samego spotkania - miejsc w pensjonacie gdzie bedzie degustacja juz nie ma, ale na pewno udaloby sie zalatwic miejsce noclegowe gdzies nieopodal. Do tego dochodzi sprawa butelki, ktorej zakup w chwili obecnej oznaczylby wydatek pewnie kilkuset euro. Jesli nadal jestes zainteresowany to zapraszam na priv. :wink:

Wiktor - Pon Wrz 12, 2016 3:06 pm

ja napisał/a:
przewidujemy dodatkową ekskluzywną składkę na zakup whisky „kosmicznej” - w wysokości bliskich okolic 25 euro/osobę

Ponieważ znamy już pełen skład osobowy spotkania, pora przełożyć szacunki na konkrety. Składka specjalna, przeznaczona na "pewną starą Highland Park" wynosić będzie 22 Euro na osobę. Oczywiście osobę degustującą ;)
PS. Rozliczenie dla chętnych - przelewem, a dla pozostałych już na miejscu, gotówką.
PPS. Uspokajając możliwe obawy: suma w/w wpłat nie pokrywa się z wartością tajemnej butelki. A nawet bardzo się nie pokrywa ;)

bartoszek - Pon Wrz 12, 2016 6:34 pm

Poprosimy z Piotrem na priv o kwotę w PLN do przelania :wink:
Adam Hochul - Wto Wrz 13, 2016 11:44 am

;'d cozem ja uczynil.
rosomak - Wto Wrz 13, 2016 3:12 pm

Adam Hochul napisał/a:
cozem ja uczynil

Dostaniesz młodego ziemniaka w nagrodę.

Tomek1 - Wto Wrz 13, 2016 3:51 pm

Albo mlodym ziemniakiem
Ruda - Wto Wrz 13, 2016 5:04 pm

Wiktorze, a cóż to za ”zmasowany atak „ szykuje się? :wink:

Rajmund „ pracuje nad materiałem”!.
Panów Adamów w Przesiece ci będzie dostatek (konfiguracja „Ch” (Adam Ch. +2) i „H” jest bardzo istotna) :roll: .

„Nic to”.

Cytując
loom napisał/a:

Zapłoną łuny na karkonoskim niebie :evil:
. Oj, zapłoną :wink: .

z akcentem damsko-męskim daję sygnał odliczania:
https://www.youtube.com/watch?v=7wThEMnnCYI

Wiktor - Wto Wrz 13, 2016 5:29 pm

Jesienna ofensywa na BOW ;)
Adam, oczywiście, nasz poczciwy H., a nie jakiś złowrogi Ch. Skąd mi to w ogóle przyszło do głowy?... :cool:

loom - Wto Wrz 13, 2016 10:53 pm

Ruda napisał/a:

z akcentem damsko-męskim daję sygnał odliczania:
https://www.youtube.com/watch?v=7wThEMnnCYI



:roll:

rosomak - Pią Wrz 16, 2016 9:25 pm

Bez względu na wszelkie zawiłości szachowe, różnice ortograficzne w Adamach oraz inne zdziwienia kolejny etap w tegorocznym sprawdzaniu, w której do diabła destylarni może być morze, a może ocean nawet - już za dwa tygodnie. Walor poznawczo/edukacyjny gwarantowany nawet gdyby okazało się, iż w HP i jego partnerce pustynia była, a nie chlupot :wink:
Ruda - Sob Wrz 17, 2016 5:16 am

rosomak napisał/a:
Bez względu na wszelkie zawiłości szachowe, różnice ortograficzne w Adamach oraz inne zdziwienia kolejny etap w tegorocznym sprawdzaniu, w której do diabła destylarni może być morze, a może ocean nawet - już za dwa tygodnie. Walor poznawczo/edukacyjny gwarantowany nawet gdyby okazało się, iż w HP i jego partnerce pustynia była, a nie chlupot :wink:


Przepraszam, nie miałam na myśli złośliwości ortograficznej (błędy się zdarzają, jesteśmy ludźmi), a zbieg okoliczności, bo więcej Adamów wyszło.

rosomak - Sob Wrz 17, 2016 7:19 am

A gdziezby jakas przyczyna do przepraszania miala byc? Ja jestem ostatni do zwracania uwagi na pisownie na tym forum. Adam H. jest zreszta przedostatni co mysle sam moze potwierdzic ;) Jesli ktos umie poprawnie napisac Highland Prank to juz dosyc :twisted:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group