To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

BOW must go on... - Konkurs (nie tylko) dla nowych Forumowiczów ;)

Wiktor - Śro Maj 25, 2016 11:19 am
Temat postu: Konkurs (nie tylko) dla nowych Forumowiczów ;)
Zgodnie z uprzednimi deklaracjami, wszystkich serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w KONKURSIE na stworzenie najlepszego tekstu do poniższego obrazka ;)





Zasady konkursu:
- udział w nim może wziąć każdy użytkownik Forum, z wyłączeniem Administracji (ich ewentualne propozycje nie będą oceniane)
- każdy Forumowicz może zaproponować dowolną liczbę wersji tekstu, ale w konkursie weźmie udział tylko jedna (należy ją wskazać)
- propozycje konkursowe umieszczamy w oddzielnym poście na Forum (w tym wątku)
- warunkiem dodatkowym poddania propozycji pod głosowanie, jest "polubienie" przez jej autora profilu Bestofwhisky.pl oraz DramsApart na portalu społecznościowym Facebook
- termin zgłoszeń upływa dnia 31 maja 2016
- wyłonienie zwycięzcy: wszystkie zgłoszone propozycje zostaną poddane publicznemu głosowaniu na Forum (ankieta jednokrotnego wyboru, uruchomiona po zamknięciu listy zgłoszeń) - oceniać je będą mogli wszyscy Forumowicze. Konkurs wygrywa osoba, której propozycja w określonym czasie zyska największą liczbę ważnie oddanych głosów. Głosować będzie można, oczywiście, jednokrotnie.
- Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę w postaci butelki oficjalnej whisky single-malt Glengoyne 15yo, ufundowanej przez organizatora konkursu, naszego partnera, sklep internetowy DRAMS APART. Nagroda zostanie wysłana zwycięzcy pocztą po uzgodnieniu wszystkich szczegółów, na koszt organizatora.
- w konkursie mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie!
- Administracja zastrzega sobie prawo do usuwania propozycji niezgodnych z regulaminem, bądź z zasadami obowiązującymi na Forum - względnie do wykluczenia ich spod głosowania.

Pawcio - Śro Maj 25, 2016 1:38 pm

Koala! Mrał ... muszę skitrać zanim Pawcio zobaczy
loom - Śro Maj 25, 2016 2:18 pm

Żeby ją jeszcze tłumok otworzył, popatrzeć to se mogę na Whisky Legend...
Pocieszny_PCS - Śro Maj 25, 2016 3:06 pm

"Hmm... Ciekawe czy rzeczywiście jest na myszach?"
maudite - Śro Maj 25, 2016 3:30 pm

"Czy to jakaś nowa kotajla?"
p.s. z racji niespełniania przeze mnie warunku dodatkowego uczestnictwa w konkursie, w razie zwycięstwa proszę o przekazanie flaszki na jakiś szczytny cel :D

Trzymajtusię i - Śro Maj 25, 2016 7:46 pm

,,Po tym będzie sranie, że palce lizać. '' Przepraszam poszło spontanicznie :oops:
waclaw - Czw Maj 26, 2016 5:40 am

Wypić z gwinta czy z miski .....
Trzymajtusię i - Czw Maj 26, 2016 4:36 pm

2. ,,Kojarzę to z filmem i potworami, powrót mega Caol Ila?''

[ Dodano: Czw Maj 26, 2016 8:10 pm ]
3. ,,Reinkarnacja czasem boli. Rademenes.'' https://www.youtube.com/watch?v=Vig8KU75csE

marcin s - Czw Maj 26, 2016 9:33 pm

"będzie mega kac ale ktoś musi to ogarnąć, padło na mnie"
Nol - Czw Maj 26, 2016 11:23 pm

Witam wszystkich,

Jak dla nowych to próbuję:

"Miauczałem wszędzie, lecz dopiero na BoW - prawdziwy Whisky'as dostępny w płynie... "

WojtekBula - Pią Maj 27, 2016 6:55 pm

Witam wszystkich ;D

,, mmm jak to dobrze być kotem Prezesa "

A prezes jest tylko jeden i nie pije ha ha

Trzymajtusię i - Pią Maj 27, 2016 9:09 pm

4.,, Drugi raz żałuje, że jestem kotem, myślałem, że kastracji nic nie przebije''
noniewierze - Pią Maj 27, 2016 9:44 pm

"jak to obalę to się nic takiego nie stanie, w końcu zostanie jeszcze 6 żyć..." :razz:
Trzymajtusię i - Pią Maj 27, 2016 10:22 pm

5. ,, 500+ ożywi w Polce niszowe sektory gospodarki''

[ Dodano: Sob Maj 28, 2016 5:45 pm ]
To konkurs, a nie mój blog, piszcie coś, bo mi głupio, co dzień jak wchodzę na forum mam nowy pomysł, albo dwa, ale odpuszczam dziś, bo to przecież konkurs i a nie mój jak wyżej.

Garfield - Sob Maj 28, 2016 9:24 pm

Mam dwie opcje - czekać aż przyjdzie i poleje
Albo na chama - stłuc i wylizać....



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group