To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

BOW must go on... - konkurs - dogrywka

Wiktor - Wto Cze 07, 2016 9:18 am
Temat postu: konkurs - dogrywka
Ponieważ dwóch uczestników osiągnęło identyczny, znakomity rezultat w głosowaniu (po 19% oddanych głosów!!) do wyłonienia zwycięzcy konieczna jest dogrywka. A jeżeli i ona nie przyniesie rozstrzygnięcia, na najbliższym spotkaniu BOW zostanie zorganizowana walka w formule MMA ;)

Głosujemy do jutra!

windham hell - Wto Cze 07, 2016 9:40 am

Wiktor napisał/a:
na najbliższym spotkaniu BOW zostanie zorganizowana walka w formule MMA


można dodac jeszcze elementy Kendo i zrezygnować z ochraniaczy

Pocieszny_PCS - Wto Cze 07, 2016 9:56 am

windham hell napisał/a:
na najbliższym spotkaniu BOW zostanie zorganizowana walka w formule MMA


można dodac jeszcze elementy Kendo i zrezygnować z ochraniaczy


Pistolety na 10 kroków :twisted:

Adam Hochul - Wto Cze 07, 2016 10:01 am

Pocieszny_PCS napisał/a:
windham hell napisał/a:
na najbliższym spotkaniu BOW zostanie zorganizowana walka w formule MMA


można dodac jeszcze elementy Kendo i zrezygnować z ochraniaczy


Pistolety na 10 kroków :twisted:


Albo dac im po butelce podlego ardbega 10 i zobaczyc kto ujdzie 10 krokow po zakonczeniu konsumpcji.

loom - Śro Cze 08, 2016 3:13 pm

windham hell napisał/a:
Wiktor napisał/a:
na najbliższym spotkaniu BOW zostanie zorganizowana walka w formule MMA


można dodac jeszcze elementy Kendo i zrezygnować z ochraniaczy



Oj chyba kolegę "innobeczkowego" nie lubicie, bo gość ewidentnie chodzi w innej wadze ;) ))

windham hell - Śro Cze 08, 2016 8:35 pm

spoko dostanie dłuższą pałę :twisted:
Pocieszny_PCS - Śro Cze 08, 2016 10:31 pm

Łooo, po raz pierwszy w życiu coś wygrałem! To znaczy kiedyś wygrałem temperówke w promocji coca coli i raz trojke w totka.
Chciałbym podziękować mojemu adwersarzowi i zaproponować jakiś podział wygranej przy ewentualnym spotkaniu (litra i tak nie wypiję)

Wiktor - Czw Cze 09, 2016 7:26 am

Tak jest! Dla dzielnego zwycięzcy konkursu:


Tymczasem proszę o podanie adresu wysyłki nagrody (przez PW).

loom - Czw Cze 09, 2016 9:04 am

Ja również gratuluję zwycięzcy, dziękuję organizatorom i wszystkim uczestnikom zabawy. Dziękuję wszystkim głosującym, jesteście cudowni, Cioci z Ameryki, księdzu Bronisławowi oraz dziwnemu światu whisky, który dostarcza nieprzerwanie inspiracji. Nigdy nie spodziewałem się, że mój tekst- tak niszowy, tak okazjonalny, skierowany do tak wąskiego grona prawdziwych koneserów 'moltów'- zdobędzie sporą aprobatę. Dziękuję!
Plany? Jestem w tym momencie zaskoczony taką reakcją głosujących. Coś zatem muszę zrobić z tym ogromnym potencjałem 10 głosów. Zakładam bloga, kaszkiet i Fejsa z ciekawostkami dla koneserów whisky. Będę czekał- z czymś tam w ręku- ł na lajki.
:) ))))))

Adam Hochul - Czw Cze 09, 2016 12:17 pm

Pocieszny_PCS napisał/a:
Łooo, po raz pierwszy w życiu coś wygrałem! To znaczy kiedyś wygrałem temperówke w promocji coca coli i raz trojke w totka.
Chciałbym podziękować mojemu adwersarzowi i zaproponować jakiś podział wygranej przy ewentualnym spotkaniu (litra i tak nie wypiję)


<3

Wiktor - Czw Cze 09, 2016 12:27 pm

Piękne i mądre słowa, Loom! Wszyscy Cię dopingujemy i wspieramy! Na pewno Twój blog o whisky będzie świetny i wiele się z niego dowiemy ciekawostek o whisky! A krytyką się nie przejmuj, niech sami zrobią lepszy! Do zobaczenia na najbliższym świetnym festiwalu!
Pocieszny_PCS - Czw Cze 09, 2016 1:27 pm

WhiskyFact na dziś:

Czy wiesz, że Szkoci mówią "łyski", a Irlandczycy "łiskej"?

loom - Czw Cze 09, 2016 5:18 pm

Wiktor napisał/a:
Piękne i mądre słowa, Loom! Wszyscy Cię dopingujemy i wspieramy! Na pewno Twój blog o whisky będzie świetny i wiele się z niego dowiemy ciekawostek o whisky! A krytyką się nie przejmuj, niech sami zrobią lepszy! Do zobaczenia na najbliższym świetnym festiwalu!



Na Tobie zawsze można polegać. Jaką krytyką? W świecie miłości i tolerancji? Widzimy się na Whisky, friends & wives,, day & night, gdzie otworzą, no dobra pokażą, kilka butelek, pokażą jak przyciąć cygaro i wypastować buty, a potem poprowadzę masterclassa szitowe szampany 'ajfonowych modelek' vs Ballantajn z cygiem, złotym łańcuchem i lśniącym lakierkiem. Wszystko w imię zjednoczenia miłośników SM ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group