To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli best of coś-tam ;-) - złote myśli

PawelWojcik - Śro Lis 09, 2016 3:17 pm
Temat postu: złote myśli
to tak, jakby grac w szachy z golebiem. porozrzuca figury, nasra na szachownice i odleci przekonany o zwyciestwie / Rajmund odnosnie dyskusji z pewnym "znawca whisky"
Rajmund - Śro Lis 09, 2016 3:21 pm
Temat postu: Re: złote myśli
PawelWojcik napisał/a:
l"to tak, jakby grac w szachy z golebiem. porozrzuca figury, nasra na szachownice i odleci przekonany o zwyciestwie" /Rajmund

Nie, nie, to nie moje. Ja tylko zacytowałem.

PawelWojcik - Śro Lis 09, 2016 3:26 pm

Teraz to już chyba wystarczy foto z glencairnem wypełnionym moczem, żeby uważać się za znawcę /maudite
loom - Śro Lis 09, 2016 11:28 pm

Ja po prostu nie lubie byc traktowany jak kolejny bilet, ktory potem moze sie cisnac, czekac etc. /rosomak o WLW

Nie przyjade w przyszlym roku (tak, wiem, ze nikt nie zaplacze)/ rosomak realista o WLW

Wiktor - Czw Lis 10, 2016 9:06 am

W związku ze spadkiem funta circa o 20% wydawało mi się, że powinno to wpłynąć to na ceny w naszych sklepach
by Ron

:grin:

Ruda - Pią Lis 18, 2016 4:32 pm

Cenę oczywiście można ponegocjowac ale na pewno nie oddam za 240zł. To wolę sam wypić.
by aguero

aguero - Pią Lis 18, 2016 7:00 pm

Koleżanka Ruda cytuje moją nietrafioną wypowiedz, równocześnie kasując całą swoją wypowiedz z wątku "BOW to rasiści i w ogóle". Czyżby koleżanka Ruda traciła jaja :razz: :wink:
Ruda - Pią Lis 18, 2016 7:23 pm

aguero napisał/a:
Czyżby koleżanka Ruda traciła jaja


Zgadza się, kto tam czyta babę, potrzebna do krzewienia, za Rosomakiem (tak, wiem, ze nikt nie zaplacze)

aguero napisał/a:
Koleżanka Ruda cytuje moją nietrafioną wypowiedz

Trafiona jest w 10 i tego się nie wyprzesz :razz:

maudite - Pią Lis 18, 2016 7:28 pm

Nie trzeba się martwić tym, że koleżanka traci jaja - porażające jest to, że w ogóle je miała!
Ruda - Pią Lis 18, 2016 7:40 pm

a i dla potomności zaraz przywrócę, ale BOW się zapłacze już myśleli, ręce zacierali, że poszła w cholerę, a tu zonk "aguero" wywołał :wink: i prezencik dodałam, bo to taki "Dzień świra" :twisted:
bartoszek - Pią Lis 18, 2016 8:04 pm

Koleżanka " miała jaja".. raczej jajniki, i nadal je ma zapewne.. i myślę iż dobrze na tym wychodzi :wink:
aguero - Pią Lis 18, 2016 8:18 pm

aguero napisał/a:
Koleżanka Ruda cytuje moją nietrafioną wypowiedz

Trafiona jest w 10 i tego się nie wyprzesz :razz: [/quote]

Trafiona czy nietrafiona, jest moja i nie mam zamiaru się jej wypierać, ani tym bardziej usuwać.

[ Dodano: Pią Lis 18, 2016 8:22 pm ]
[quote="Ruda"] ale BOW się zapłacze już myśleli, ręce zacierali, że poszła w cholerę, a tu zonk "aguero" wywołał :wink:

Myślę że płakać nie będą bo to w końcu faceci z jajami :mrgreen:

Ruda - Pią Lis 18, 2016 8:32 pm

"ale BOW się zapłacze", że mnie wywołałeś, przywróciłeś w ten deseń czytaj.


Łon temu winien :wink: , przywrócony wpis z prezencikiem, tak chciałam być miła dla BOW i wykasowałam. No ni jak Ruda miła być nie może, to jakiś oksymoron wychodzi.
Łon temu winien :wink:

Zgodna jestem, że pół BOW ma jaja :wink:

kończę zaśmiecanie wątku.

aguero - Pią Lis 18, 2016 8:41 pm

[quote="Ruda"]"ale BOW się zapłacze", że mnie wywołałeś, przywróciłeś w ten deseń czytaj.

Łon temu winien :wink:

Mam się bać :?: :?: :smile:

windham hell - Pią Lis 18, 2016 9:27 pm

https://www.youtube.com/watch?v=Mo-oKZbfDqI


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group