To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli best of coś-tam ;-) - złote myśli

PawelWojcik - Nie Lis 20, 2016 4:29 pm

będzie drożeć i warto mieć tę pozycję u siebie / by krwislak
Wiktor - Sob Gru 24, 2016 11:12 am

Z cyklu "Idealny prezent na Święta":
https://www.facebook.com/...?type=3&theater

PawelWojcik - Nie Sty 15, 2017 4:49 pm

Starka jest jak Wałęsa /by Trzymajtusię i

[ Dodano: Sob Sty 21, 2017 8:14 am ]
Gdyby "Jedynego Polskiego Sedziego WWA" wywalili z fejsbuka to pol naszej blogosfery nie mialoby komu w dupe wchodzic /by Tomek1

Wiktor - Sob Kwi 29, 2017 8:51 am

alkohol to (...) biznes relacji, czego specjalnie tłumaczyć nie trzeba / Kissmewhisky

Cudo. Przepraszam, ale kradnę ;)

loom - Wto Maj 02, 2017 1:40 pm

Nie powiem, że Cardhu ma jakiś wybitny finisz, ale jest zdecydowanie pijalna oraz (tu już kwestia indywidualna) smaczna 😊 wolę taką z mniejszymi​ finiszem, niż taką, co powoduje zgagę (serio, ostatnio mi się przytrafiła!). Kwestia gustu, jak zawsze przy whisky / Pani Stopa
Tomek1 - Wto Maj 02, 2017 3:02 pm

"W końcu uzyskałem możliwość posiadania butelek whisky, które jedynie można próbować na festiwalach, a w żadnym sklepie, czy barze, nawet w domach whisky się ich nie zakupi. Dziękuję bardzo za ten oczywiście płatny upominek organizatorom festiwali whisky, którzy umożliwili mi nabycie RAGE WHISKY PEATSIDE II oraz RAGE WHISKY 9 YO GIRVAN. Dziękuję Firmie Stilnovisti, a przede wszystkim Panu prezesowi - Krzysztof Maruszewski(...)" / Pan od podziękowań
mEjdej - Czw Maj 04, 2017 8:53 am

'To mówiłem ja, Jarząbek Wacław' :roll: :lol:
Wiktor - Pią Lip 21, 2017 9:44 am

"generalnie szkockie malty w wieku 25+ są właśnie przez beczkę zdominowane, podobnie jak bourbony w wieku 10+"
"(...) na Whisky Days 2016 spróbowałem rumu Zacapa Centenario XO i był to trunek na poziomie bardzo dobrego bourbona, byłem zachwycony."


by któryś z blogerów-nowofalowców ;)

maudite - Pią Lip 21, 2017 2:40 pm

Ja kiedyś próbowałem szynki, co smakowała jak pasztetowa. A że lubię pasztetową, to byłem zachwycony :cool:
Wiktor - Pon Paź 09, 2017 12:59 pm

"The decision is partly a response to those demands from existing enthusiasts but it also reflects the strong growth in the single malt Scotch market and the opportunity to create new generations of whisky consumers."

DIAGEO o ponownym uruchomieniu produkcji w PE i Brorze (cytat z października 2017)

rosomak - Pon Paź 09, 2017 4:00 pm

Wrocimy do tego za kilka lat - bedzie zabawnie ;)
P.S. No chyba, ze zapisy prepaid zrobia szybciej niz mysle :mrgreen:

soma - Pon Paź 09, 2017 6:03 pm

I jeszcze coś takiego - powrót do przeszłości :)

We’ve got enough production records to know how these places were being run in the 1980s, and people still on the payroll who worked on those distilleries, so we can use that wisdom,’ says Dr Morgan.

Wiktor - Czw Gru 06, 2018 4:00 pm

Tomasz Stachewicz tak jak pisałem rafałowi na privie: znakomity ten miltonduff. właśnie tak sobie wyobrażam 10-12 letniego glen granta gdyby był w cs.
(a glen grant to dla mnie benchmark malta z beczki po bourbonie)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group