To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli 'dlaczego napisałem whisky dwa razy?' - MMD - blaski i cienie ;)

Adam Hochul - Pon Paź 16, 2017 9:32 pm

Wiktorze, nie smakowalo Ci moje Glenburgie 21 z MMD? :D , to co deanowi smakuje to juz inna kwestia, on mlody jest, whisky jeszcze nie pil, choc 10 lat juz napic sie probuje :D
Wiktor - Pon Paź 16, 2017 10:26 pm

Od siedmiu ;)

Przysłane butelki to nie była Adamie najgorsza selekcja jaką pamiętam, ale do najlepszej, i to najlepszej w wykonaniu MMD, było jej zdecydowanie daleko ;) I nie mam na myśli sławetnej Macallan, ale choćby ten skromny pokaz z Berlina sprzed dwóch czy trzech lat.
Springbank był solidnie piątkowy, choć mało swoisty, grain przyzwoity, młoda sherrowa Glentauchers zrobiona współczesnym 1st fillem "na skróty" (czego, coraz bardziej się upewniam, szczerze nie cierpię), Glenburgie... Glenburgie nie pamiętam ;) Patrząc na teoretyczne możliwości ACEO, słuchając Deana rozprawiającego o tych wszystkich zabiegach, planach maturacyjnych, eksperymentach z tostowaniem beczek, selekcja śmiało mogłaby być lepsza. Powinna być lepsza.

PS. Co to za przedziwna legenda o zvatowaniu at birth newmake Bowmora z Laphroaigiem? W 1989 roku?... Nie poniosła was tam aby za bardzo fantazja? Tylko pisz bez ściemy ;)

loom - Wto Paź 17, 2017 11:47 am

Wiktor napisał/a:
Nie poniosła was tam aby za bardzo fantazja? Tylko pisz bez ściemy


Ty to jednak jesteś grzeczny i miły człowiek:)

Tomek1 - Wto Paź 17, 2017 1:02 pm

Wszystkie produkty MMD sa bardzo dobre i smaczne, co z pewnoscia jest zasluga "prawej reki szefa", tajemniczego Mr. Adam. Nie zdarzaja im sie zadne wpadki i nawet z acetonu potrafia wyczarowac swietny bursztynowo-zlocisty trunek. Dodatkowo maja piekne butelki, ktorym mozna robic sliczne zdjecia i etykiety rowniez pozytywnie wyrozniaja sie na tle konkurencji.
PS. Kiedy moge sie zglosic po Glengoyna?

Wiktor - Wto Paź 17, 2017 1:25 pm

Tomek1 napisał/a:
nawet z acetonu potrafia wyczarowac swietny bursztynowo-zlocisty trunek

Jak również vice versa!



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group